Zaloguj się, aby obserwować  
Daerdin

Fable: The Lost Chapters

94 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2006 o 23:00, Yarema napisał:

a wie ktoś gdzie można zdobyć patch polonizujący ? z góry dziekuje za odpowiedź



sprobuj na portal24h.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 14:55, Krakers15 napisał:

Mam 2 pytania dotyczące gry.
1 Czy gra Fable ma interfejs jak w Diablo2 czy Gothic2 (klikany, czy klawiaturowy)?

Bardziej jak Gothic2 ale z pewnymi ograniczeniami w poruszaniu się po terenie. Za to system walki i rzucania czarów jest świetny i wygodniejszy niż w Gothic 2 (bowiem trzymając miecz w ręce można rzucać czary, sekwencja czar/cięcie/czar to bajka, jeśli można to zrobić lepiej to chyba niewiele lepiej).

Gra jest rewelacyjna. Jak ktoś lubi serię Gothic to i polubi Fable. Chociaż jak dla mnie za krótka. Ma też bug związany z handlowaniem (zauważyłem go grając drugi raz) pozwalający nabić sobie ogromną ilość kasy kupując taniej i sprzedając drożej (więcej nie powiem, aby nie psuć zabawy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2006 o 14:45, ksenus napisał:

Ma też bug związany z handlowaniem (zauważyłem go grając drugi raz) pozwalający nabić
sobie ogromną ilość kasy kupując taniej i sprzedając drożej (więcej nie powiem, aby nie psuć
zabawy).

To nie jest bug. tak ma być , że sprzedajesz drożej u niektórych kupców niż kupujesz (element ekonomii:P ) , poza tym gra jest bardzo ładna i ciekawa. Fabuła na 6. zwroty akcji są ciekawe . polecam przechodzenie gry bez solucji . system walki też niczego sobie . mam tylko dwa zastrzeżenia . po pierwsze gra jest za krótka . faktem jest ze po przejściu wątku głównego można grać dalej ale to nie morrowind . po drugie poziom trudności jest za niski . przez całą grę zginalem tylko 2 razy ( jak to dziwnie moze zabrzmieć :) ) , w tym raz przez głupi błąd w sztuce walki . polecam tą grę każdemu fanowi akcji i przygody. tylko ta cena ....chyba deczko za wysoka jak na długośc samej gry. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie bug. Podchodzisz do sprzedawcy w sklepie mówisz poproszę 44 rubiny, kosztują cię 198*44 i od razu sprzedajesz temu samemu kupcowi po 400X44. Operację powtarzasz 100 razy i zarabiasz 888,880 na czysto. Który kupiec odda ci kasę za nic. Ekonomia powiadasz ? W dużym przybliżeniu co najwyżej haracz ale to naciągana wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
kuplem gre fable zapomnaiane opowiesci PC-DVD
przy instalacji mam klpoot
Pokazuje ze mam wlozyc disk 2 a ja nie mam.
Z góry dzienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolega już Ci napisał, że przy piratach nie pomagamy.
nie bedziemy się z Toba ganiać po różnych tematach.
ban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 14:11, TYHE napisał:

kolega już Ci napisał, że przy piratach nie pomagamy.
nie bedziemy się z Toba ganiać po różnych tematach.
ban.



TYHE chyba kolega ziom21 pisze że kupił nie?? To chuba kupił orginał.Logiczne nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.gram.pl/forum_regulamin.asp
Decyzje moderatorów lub pracowników CD Projekt dotyczące użytkownika bądź jego wypowiedzi, są kwestią wyłącznie pomiędzy firmą CD Projekt oraz tym użytkownikiem i nie podlegają dyskusji na gram.pl.


Podważanie decyzji moderatora w sytuacji, kiedy:
- nie było Cię przy zajściu które miało miejsce kilka miesięcy temu
- nie wiesz, co kolega zdążył napisać w innym wątku
- nie wiesz, czy był już ostrzegany
jest zajęciem mocno karkołomnym i, jak juz wspomniałam, niezgodnym z Regulaminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 21:39, TYHE napisał:

http://www.gram.pl/forum_regulamin.asp
Decyzje moderatorów lub pracowników CD Projekt dotyczące użytkownika bądź jego wypowiedzi,
są kwestią wyłącznie pomiędzy firmą CD Projekt oraz tym użytkownikiem i nie podlegają dyskusji
na gram.pl.


Podważanie decyzji moderatora w sytuacji, kiedy:
- nie było Cię przy zajściu które miało miejsce kilka miesięcy temu
- nie wiesz, co kolega zdążył napisać w innym wątku
- nie wiesz, czy był już ostrzegany
jest zajęciem mocno karkołomnym i, jak juz wspomniałam, niezgodnym z Regulaminem.



Wy nic innego nie umiecie zrobić tylko ludzi straszyć nie?? A jeśli będę podwaał to co mi zrobicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie : jak po zakończeniu głównego wątku fabularnego dalej chodzić po świecie gry?Ja czekam do końca napisów i mi z gry do windowsa wychodzi.Co mam zrobić ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 10:43, YahooPL napisał:

Ja mam takie pytanie : jak po zakończeniu głównego wątku fabularnego dalej chodzić po świecie
gry?Ja czekam do końca napisów i mi z gry do windowsa wychodzi.Co mam zrobić ???


Tu masz odpowiedź - trzeba czekać...
http://www.gram.pl/forum_post_szukaj.asp?tid=5830&a=2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 10:43, YahooPL napisał:

Ja mam takie pytanie : jak po zakończeniu głównego wątku fabularnego dalej chodzić po świecie
gry?Ja czekam do końca napisów i mi z gry do windowsa wychodzi.Co mam zrobić ???


Kupić wersję "ENG" - bo wersja Polska NIGDY nie doczeka się łatki - podobnie jak wersja PL DS2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Abi Dalzim podał ci link do odpowiedniego wątku, więc przynajmniej powinieneś go pobieżnie przejrzeć;) Dowiedziałbyś się wtedy, że wszyscy posiadacze polskiej wersji językowej mają ten sam problem. W obecnej chwili czekamy na odpowiedź Microsoftu. Pozostaje mieć nadzieje, że bardziej się postara niż miało to miejsce w przypadku Dungeon Siege 2:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam przepis na grę idealną. Fabuła na poziomie Gothica II, a oprawa graficzna z Fable (te gry są do siebie mocno podobne pod pewnymi względami) i hit gwarantowany !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To fakt, ale wszystko zależy od tego jak grasz. Czytałem, że zajmuje około 10 godzin, a ja grałem prawie 30. No i zawsze możesz zmienić charakter przy drugiej rozgrywce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować