Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Ludzie z CDP - jacy są, gdzie są i czy ktoś ich widział? :)

3472 postów w tym temacie

Dnia 10.03.2007 o 00:20, wdowiakm napisał:

Skąd wziął się twój nick i dlaczego taki??


Był taki koleś, miał ksywę Witkacy. Popełnij powieść "622 upadki Bunga". Akne to jedna z postaci tej powieści. Specyficzna, a jakże.
Nota bene Akne w różnych językach oznacza też trądzik młodzieńczy, ale mnie to nie dotyczy (za staram! i b. dobrze).
Akne to też wariacja od anagramu pewnej wersji mojego imienia (nazbyt popularnego, ech...), tak więc wolę powoływać się na Witkacego, bo brzmi dumnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 00:29, akne napisał:

/..../


Dziękuję za odpowiedź ;)
Chyba czas sobie odświeżyć parę książek i troszkę nowych poczytać tzn. tych co się jeszcze nie czytało ;))
Pozdrawiam i życzę dobrej nocy ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.

Dnia 10.03.2007 o 00:29, akne napisał:

Akne to też wariacja od anagramu pewnej wersji mojego imienia (nazbyt popularnego, ech...),
tak więc wolę powoływać się na Witkacego, bo brzmi dumnie ;-)


Witamy na pokładzie Aniu :P
Miło że kolejna przedstawicielka płci wyraźnie piękniejszej zawitała w nasze skromne (taa jasne...) progi :)
Sol będzie miała wreszcie jakąś konkurencje... eee właściwie lepiej nie mówić tego głośno... była taka jedna AnMaGa są podejrzenia że za jej tajemniczym zniknięciem stoi właśnie nasza "promienista"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 00:58, skaybay napisał:

Witamy na pokładzie Aniu :P


A skąd wiesz, że to Ania?? ;P Zresztą również tak myślę ;)

Dnia 10.03.2007 o 00:58, skaybay napisał:

była taka jedna AnMaGa są podejrzenia że za jej tajemniczym zniknięciem stoi właśnie nasza
"promienista"...


raczej nasza "Promienista" za tym nie stoi ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2007 o 01:04, wdowiakm napisał:

raczej nasza "Promienista" za tym nie stoi ;))


ciii! buduje atmosferę grozy :P Nie ma to jak postraszyć pierwszego dnia ;) To że zostaliśmy wykorzystani i porzuceni nie jest ważne... ;) Swoją drogą:
druga Ania? Czy to nie jest nazbyt podejrzane?? Heh... Racja to strasznie popularne imię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 01:09, skaybay napisał:

ciii! buduje atmosferę grozy :P Nie ma to jak postraszyć pierwszego dnia ;) To że zostaliśmy wykorzystani i
porzuceni nie jest ważne... ;) Swoją drogą:
druga Ania? Czy to nie jest nazbyt podejrzane?? Heh... Racja to strasznie popularne imię...


No dobra nie psuje już atmosfery ;)) Czy to jest podejrzane to nie wiem ale... ;)) Co do samego imienia to prawda jest ono popularne ale jest również bardzo ładne ;)
Dobra życzę dobrej nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh nie wiem czemu ale 90% moich simów (a co?!) nazywałem zawsze Anna i podobnie :) Nie wiem czemu ale to imie pasuje to każdego nazwiska... :) Heh... A że to ładne imię to fakt :)
*** [w celu budowaniu klimatu]
Akne weszła do zatęchłej karczmy.Nad drzwiami raczej ku ozdobie niż informowaniu przyjezdnych wisiała stara drewniana,zasmolona tabliczka.Ktoś nagryzmolił na niej "Forum".Bez wątpienia była to ostatnia nazwa która przyszłaby normalnemu człowiekowi do głowy. Ale czy ktoś powiedział że wszędzie muszą być normalni ludzie? Nie. A przynajmniej to miejsce do takich nie należało... Powitały ją same nieprzyjemne,czasem ciekawskie spojrzenia.Rzadko spotykało się w tych stronach kobiety.Miejsca takie jak to stanowiły od zawsze domenę mężczyzn. Akne jednak ani przez chwilę nie ulękła się i śmiało, z gracją elfki ruszyła ku najciemniejszemu kątowi tawerny.Nie czuła strachu aż do chwili kiedy na ramieniu poczuła rękę nieznajomego osobnika. Odwróciła się szybko.Gotowa do użycia skrywanego w rękawie sztyletu.Nie zobaczyła jednak twarzy pijanego bywalca karczmy a przystojnego młodzieńca. Nastała chwila milczenia a po chwili nieznany wypowiedział te oto słowa:
-Witamy w piekle
[to tyle celem przedstawienia się ;) proszę wybaczyć moje zdolności pisarskie ale o tej porze mój mózg zazwyczaj wraz ze mną znajduje się w stanie słodkiego letargu :)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ekhmmmm
Dając zadość dobrym obyczajom i nowej świeckiej tradycji przedstawia/zapowiada sie nowy Niebieski ;)
(pomyślałem ze tak będzie ładniej zanim zasypie sie forum postami:))

User: SzaaH
kilka info z ID gracza ;)

profil: strategie-strategie, RPG (papierowe też), w najbliższym czasie MMORPG (na razie brak czasu… chroniczny )
.... aktualnie czekam na…. Wiedźmina, oraz Fallout 3
.... sieciowo AA (w klanie), Ci którzy grają wiedza że rozgrywki potrafią być dosyć szybkie… hehehe
.... jak już odchodzę od kompa i nie śpię to…. ASG na świerzym powietrzu (pozdrowienia dla chłopaków z FIA)

Na forum zobaczycie mnie głównie w tematach Wiedźmina (tak wyprzedzając pytanie czym się zajmuję w CDP ;P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 13:34, SzaacH napisał:

ekhmmmm


Witamy nowego "niebieskiego" . Podstawowe pytanie jaki barszczyk ??

Skoro tematy nadchodzącej gierki , to może jakieś przecieki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że coś ostatnio dużo osób dołączyło do CDP. :) Czyżbyście coś nowego szykowali? :D
Chciałbym też zwrócić uwagę na to, że pisze się "świeży", a nie "świerzy". Niby mała rzecz i błąd, jaki zdarza się wielu osobom, ale niezbyt przyjemnie to wygląda w postach "niebieskiego". :)

Dnia 17.05.2007 o 13:34, SzaacH napisał:

Na forum zobaczycie mnie głównie w tematach Wiedźmina

O tak, przecieki by się przydały, bo ja też jestem bardzo zainteresowany Wiedźminem. :)
Ciekawe, czy jeszcze ktoś dojdzie do CDP (a raczej do forum :P) w najbliższych dniach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 13:45, spider88 napisał:

> ekhmmmm

Witamy nowego "niebieskiego" . Podstawowe pytanie jaki barszczyk ??

Skoro tematy nadchodzącej gierki , to może jakieś przecieki :P


Barszczyk... hummm ... jak barszczyki to tylko chmielowe :P, ... ale tak generalnie "podchodzi" tez biały :)
Co do przecieków to ..... nie w tym wątku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ekipa z CD Projektu nie istnieje. to coś w stylu Matrixa. Siadamy do kompa, wpisujemy www.gram.pl. To jest tak naprawdę polecenie, które powoduje że z monitora wyskakują niewidzialne impulsy wbijające się nam do mózgu i kreujące fałszywą rzeczywistość. Ta rzeczywistość to forum gram.pl. Myślimy że ono istnieje, ale tak naprawdę to tylko nasza wyobraźnia. A ekipa CD Projektu to tak naprawdę jedna osoba, która ma nad nami władzę i panuje nad naszymi umysłami!!!
PS: niektórym to już nawet się od tej kontroli w mózgu pomieszało, patrzcie na post brygadzisty z avatarem przedstawiającym kolesia w zielonym kapturze trzymającego dwie szable. ten to jest dopiero nienormalny! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 14:03, Madoc napisał:

ekipa z CD Projektu nie istnieje. to coś w stylu Matrixa.


Hehe tylko, że w takim razie oddziałuje też "na żywo". Bo miałem wrazenie, że jednak jest ich tam w tym budynku więcej niż tylko jedna osoba. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 13:57, matiz123 napisał:

Widzę, że coś ostatnio dużo osób dołączyło do CDP. :) Czyżbyście coś nowego szykowali? :D
Chciałbym też zwrócić uwagę na to, że pisze się "świeży", a nie "świerzy". Niby mała rzecz
i błąd, jaki zdarza się wielu osobom, ale niezbyt przyjemnie to wygląda w postach "niebieskiego".
:)
> Na forum zobaczycie mnie głównie w tematach Wiedźmina
O tak, przecieki by się przydały, bo ja też jestem bardzo zainteresowany Wiedźminem. :)
Ciekawe, czy jeszcze ktoś dojdzie do CDP (a raczej do forum :P) w najbliższych dniach. :)


Matiz123 ... dzięki
co do ortów w 100% popieram... "świerzy"... heheh dobre musze bardziej ufaszać ;P

przecieki....
jak już wspominałem ... to nie ten wątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 14:05, HumanGhost napisał:

Hehe tylko, że w takim razie oddziałuje też "na żywo". Bo miałem wrazenie, że jednak jest ich
tam w tym budynku więcej niż tylko jedna osoba. ;-)


To pewnie jakieś programy zarządzające ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 14:05, HumanGhost napisał:

> ekipa z CD Projektu nie istnieje. to coś w stylu Matrixa.

Hehe tylko, że w takim razie oddziałuje też "na żywo". Bo miałem wrazenie, że jednak jest ich
tam w tym budynku więcej niż tylko jedna osoba. ;-)


Uhuhu, lansik taki?:D

Witamy na forum SzaacHa. Bądźcie mili, proszę. Uciekam. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie masz avatara mogę ci przygotować kilka. Tylko powiedz z jakiego filmu, są dwa do wyboru star wars i władca pierścieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować