Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Ludzie z CDP - jacy są, gdzie są i czy ktoś ich widział? :)

3472 postów w tym temacie

Dnia 23.05.2007 o 20:52, Coni-z napisał:

Marko Pele>
> Jeśli wszystkie babki u was są takie milusie i fajne jak Sol i Coni-z to ja chce pracować
w CD - Projekcie!!! :D


To znalazł by się jakiś mały angażyk? :P Byłbym nawet zadowolony ze stanowiska starszej sprzątaczki magazynu gier ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 23:13, Marko Pele napisał:

To znalazł by się jakiś mały angażyk? :P Byłbym nawet zadowolony ze stanowiska starszej sprzątaczki
magazynu gier ;p


Nie sipiesz sie tak. Magazyn jest gdzie indziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 23:13, Marko Pele napisał:

To znalazł by się jakiś mały angażyk? :P Byłbym nawet zadowolony ze stanowiska starszej sprzątaczki
magazynu gier ;p


ooo
jedna Pani co u nas sprząta na pewno by się ucieszyła że ma nowego pomocnika :D
ślij CV:D
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Volvox -----> To ja jednak poczekam i nabiore kwalifikacji w takim razie ;p Ale jeżeli byłaby wolna opcja z czyszczeniem tego magazynu to ja się piszę pierwszy :P


Coni-z -----> To od kiedy mogę zaczynać? :D To ja odrazu zamawiam tą część magazynu w której sa strategie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 22:25, Coni-z napisał:

wcale nie zjadłam jakiegoś kilograma czekoladek:P
grzecznie poczęstowałam cały dzieł:P
:)


A poza tym, to wcale nie było ich kilogram. To miało być tylko symbolicznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 23:23, Marko Pele napisał:

Coni-z -----> To od kiedy mogę zaczynać? :D To ja odrazu zamawiam tą część magazynu w której
sa strategie ;p


ale do czyszczenia magazynu dopuszczani są Ci który przejdą szkołę życia u miłościwie nam panującej Pani Która Sprząta... musiałbyś zacząć pewnie od mycia szklanek:PPPP

Klimos>

Dnia 23.05.2007 o 23:23, Marko Pele napisał:

A poza tym, to wcale nie było ich kilogram. To miało być tylko symbolicznie :P


wiem wiem:) jakby był kilogram podejrzewałabym ze chcesz mnie utuczyć i przerobić na pasztet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 00:09, Coni-z napisał:

wiem wiem:) jakby był kilogram podejrzewałabym ze chcesz mnie utuczyć i przerobić na pasztet:)


Przywiozłem kiedyś do domu taką małą kilogramową czekoladkę prosto z fabryki Cadbury''ego. Tygodnia w domu nie wytrzymała. Gdyby wracał autobusem a nie samolotem, to bym wziął pięciokilogramową, bo takie też w sklepie z pamiątkami były. Nawet sobie zdjęcie pamiątkowe zrobiłem :P

20070524001352

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 00:14, Klimos napisał:

Nawet sobie zdjęcie pamiątkowe zrobiłem :P

Mylę się, czy na niej napisane jest "Please do not touch". To gdzie z łapskami się pchałeś? ;P
Zresztą taką czekoladkę to ja wcinam jako deserek po obiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 00:17, walgierz napisał:

Mylę się, czy na niej napisane jest "Please do not touch". To gdzie z łapskami się pchałeś? ;P


Kurczę, z pośpiechu wziąłem akurat to zdjęcie, gdzie nie zasłoniłem napisu ręką :/
Ale jakbym wziął tą z kupki poniżej to by nie było widać, że tam w środku jest naprawdę czekolada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehehehe, zauważyłem ciekawą rzecz ;> .

Przez ostatnie parę tygodni (?) Sol na forum udzielała się nie-za-często. I pojawiła się Coni, bijąca posta za postem. Pojawiły się różne Stwierdzenia & Opinie. I co? I Sol znów wskoczyła aktywniej na Forum :P . Ba, żeby tylko na Forum. Sol grozi jeszcze telefonowaniem i streszczaniem fabuł filmowych, o zgrozo ;D !

Prawdziwa przyjacielska (przynajmniej oficjalnie, nie wiemy czy aby w Firmie nie rzucają w Siebie ukradkowymi kulkami z papieru itd.) Walka o Gramowiczów ;) !

Ech, żarty, żarty :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 11:55, MonkOfWar napisał:

Prawdziwa przyjacielska (przynajmniej oficjalnie, nie wiemy czy aby w Firmie nie rzucają w
Siebie ukradkowymi kulkami z papieru itd.) Walka o Gramowiczów ;) !

Ech, żarty, żarty :P .


No to już chyba wiemy, dlaczego moderatorzy nie pracują na serio w CDProjekt:). Te bójki o rozdawanie degradów i banów. Średnio co tydzień należało by kupować nowe klawiatury (stare nie przeżyły spotkania trzeciego stopnia ze ścianą). A w samym CDP pewnie są premie za posty. Tylko patrzeć, jak Soleila podjedzie luksusowym mercedesem do pracy:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 23:18, Coni-z napisał:

(...)


Przepraszam, to nie związane z tematem, ale to chyba Twój ostatni post, więc tu się spytam.

Co przedstawia Twój "awatar"? Poprzednio był ogólnie rozpoznawalny kocur. A teraz...? Nie robiłem żadnych zoomów i innych badań, w związku z czym na chwilę obecną znajduje się tam wg. mnie...

...rozwalony słoik (kawałek z okolic denka) położony na zlewozmywaku metalowym, ze sporą ilością rozchlapanej chaotycznie (artystycznie?) wody dookoła. Brakuje tylko odbijających się niczym gumowe piłki kawałków marchewek/innych szczypiorków i stękania pani reklamującej Coś Kuchennego :) . Sorry... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 11:55, MonkOfWar napisał:

Ehehehe, zauważyłem ciekawą rzecz ;> .

Przez ostatnie parę tygodni (?) Sol na forum udzielała się nie-za-często. I pojawiła się Coni,
bijąca posta za postem. Pojawiły się różne Stwierdzenia & Opinie. I co? I Sol znów wskoczyła
aktywniej na Forum :P . Ba, żeby tylko na Forum. Sol grozi jeszcze telefonowaniem i streszczaniem
fabuł filmowych, o zgrozo ;D !

Nawet chciałem tą rozmowe z IRC-a na graszu zamieścić, ale ktoś nie przepuścił :P

Dnia 24.05.2007 o 11:55, MonkOfWar napisał:

Prawdziwa przyjacielska (przynajmniej oficjalnie, nie wiemy czy aby w Firmie nie rzucają w
Siebie ukradkowymi kulkami z papieru itd.) Walka o Gramowiczów ;) !

Taa

Dnia 24.05.2007 o 11:55, MonkOfWar napisał:

Ech, żarty, żarty :P .

Taa, jasne ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 11:55, MonkOfWar napisał:

Ehehehe, zauważyłem ciekawą rzecz ;> .

Przez ostatnie parę tygodni (?) Sol na forum udzielała się nie-za-często. I pojawiła się Coni,
bijąca posta za postem.


oj tam od razu posta za postem :D kilka zaledwie:P
:D

Dnia 24.05.2007 o 11:55, MonkOfWar napisał:

Prawdziwa przyjacielska (przynajmniej oficjalnie, nie wiemy czy aby w Firmie nie rzucają w
Siebie ukradkowymi kulkami z papieru itd.) Walka o Gramowiczów ;) !


czy ja wyglądam jak gladiator?:P pytam się grzecznie:P
:D
nie jestem zwierze wojujące i niczym nie rzucam:P
;)

Dnia 24.05.2007 o 11:55, MonkOfWar napisał:

Ech, żarty, żarty :P .


no ja myślę:PP


MonkOfWar>

Dnia 24.05.2007 o 11:55, MonkOfWar napisał:

Co przedstawia Twój "awatar"?


kropla wody:P
no może faktycznie lepiej wygląda w dużo większej wersji ale kombinowałam nad wrzuceniem swojego oka i jak to zrobiłam to stwierdziłam że jednak za dużo mnie widać;P a że nie miałam już czasu to wrzuciłam cokolwiek:P
nie martw się będę się bawić avatarami:P

Dnia 24.05.2007 o 11:55, MonkOfWar napisał:

Poprzednio był ogólnie rozpoznawalny kocur


no wiesz co?
<foch z przytupem>
to jest ONA:P
ew "ogólnie rozpoznawalna KICIA":P
:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 10:06, Coni-z napisał:

> Poprzednio był ogólnie rozpoznawalny kocur
no wiesz co?
<foch z przytupem>
to jest ONA:P
ew "ogólnie rozpoznawalna KICIA":P
:))))


MonkOfWar, jakby co to ogólnie rozpoznawalna KICIA lubi saszetkowego Whiskasa z królikiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka malutka, a jednak bardzo ważna i interesująca sprawa. Jedziesz może na zjazd forumowiczów...? Bo zasadniczo niedługo kończy się czas, kiedy możliwe jest zgłaszanie się, a kilka miejsc wolnych jeszcze pozostało ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 16:02, Furrbacca napisał:

Taka malutka, a jednak bardzo ważna i interesująca sprawa. Jedziesz może na zjazd forumowiczów...?
Bo zasadniczo niedługo kończy się czas, kiedy możliwe jest zgłaszanie się, a kilka miejsc wolnych
jeszcze pozostało ;).


yyyyyyyyy
<myśli gorączkowo>
w sumie nie ma chyba przeciwwskazań do mojej obecności tam, musiałabym tylko dowiedzieć się czy już wiadomo kiedy miałam mieć jakiś weekendowy wyjazd na przełomie lipca i sierpnia...
no i musiałabym zapytać Sol czy mnie weźmie:P
kiedy jest dead line na decyzję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 23:50, Coni-z napisał:

[....] no i musiałabym zapytać Sol czy mnie weźmie:P
kiedy jest dead line na decyzję?


Czemu będziesz pytała się Soleili?? Pakuj sie i jedź z nami na ten zjazd będzie fajnie i miło :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 23:54, wdowiakm napisał:

> [....] no i musiałabym zapytać Sol czy mnie weźmie:P
> kiedy jest dead line na decyzję?
>
>
Czemu będziesz pytała się Soleili?? Pakuj sie i jedź z nami na ten zjazd będzie fajnie i miło
:))


:)
no ale na parę pytań i tak będę musiała poszukać odpowiedzi, zobaczyć kto jedzie z CDP, popatrzeć kiedy mam inne wyjazdy itp...
i zastanowić się czy można zapisywać się na zjazd dla forumowiczów po tygodniu bycia na forum:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować