Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Ludzie z CDP - jacy są, gdzie są i czy ktoś ich widział? :)

3472 postów w tym temacie

Dnia 02.06.2007 o 21:34, Coni-z napisał:

ostatnio śmiałyśmy się z tego ze moja kicia ma naprawdę na imię Alpha;)
i od 13 lat nikt z niej nawet bety nie zrobił;)


Eee tam. Według mnie wersje Alpha są nie raz lepsze od beta, więc nadal ten kot ma w sobie to coś, czego bety nie mają ( tak tylko mi się wydaje )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 21:34, Coni-z napisał:

ostatnio śmiałyśmy się z tego ze moja kicia ma naprawdę na imię Alpha;)
i od 13 lat nikt z niej nawet bety nie zrobił;)


To ta Twoja kotka ma coś z Duke''a (ciągle w fazie developingu) ;)
Czas chyba przeprowadzić, hmm... crash testy :D

Piotrbov, sferis> No ba! Dzień w dzień można usłyszeć jakieś dziwne pomruki. Na moje ucho to jest coś w stylu: "my own, my precioussssss..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 21:39, Piotrbov napisał:

Eee tam. Według mnie wersje Alpha są nie raz lepsze od beta,


taka np Alpha Romeo ;D

Spaykus>
wiesz ja tak sobie narzekam ale może niech zostanie wersja alpha:D

Dnia 02.06.2007 o 21:39, Piotrbov napisał:

No ba! Dzień w dzień można usłyszeć jakieś dziwne pomruki. Na moje ucho to jest coś w stylu:
"my own, my precioussssss..."


ejjj ja też to słyszę ale podejrzewałam migema ;) no tak, to tylko parę centymetrów dalej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 21:47, Coni-z napisał:

ejjj ja też to słyszę ale podejrzewałam migema ;) no tak, to tylko parę centymetrów dalej:D


Tak myślisz? Hmm, trzeba będzie to zweryfikować przy pierwszej możliwej okazji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 21:49, Spaykus napisał:

Tak myślisz? Hmm, trzeba będzie to zweryfikować przy pierwszej możliwej okazji ;)


im dłużej się zastanawiam to dochodzę do wniosku że chyba ten szept jest podszyty taką okalająco aksamitną blond poświatą....
:D

dobra, w poniedziałek będę bardziej strzygła uchem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 22:04, Coni-z napisał:

im dłużej się zastanawiam to dochodzę do wniosku że chyba ten szept jest podszyty taką okalająco
aksamitną blond poświatą....


Możliwe. Ta osoba jest czasami do tego zdolna.

Dnia 02.06.2007 o 22:04, Coni-z napisał:

dobra, w poniedziałek będę bardziej strzygła uchem :D


No to w siedzibie zacznie się małe dochodzenie w tej sprawie. No bardzo ciekawe.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 22:38, Furrbacca napisał:

No dobra, dobra, popędźcie tam Sol, żeby się ze zjazdem wyrobiła ;).


O to się nie martw. Już ją zacząłem zadręczać e-mailami, jak będzie tam jechała i tym podobne. Więc chyba się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 22:04, Coni-z napisał:

im dłużej się zastanawiam to dochodzę do wniosku że chyba ten szept jest podszyty taką okalająco
aksamitną blond poświatą....
:D


Chcesz mi powiedzieć, że migem roztacza blond poświatę?! No ładnie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 22:44, Spaykus napisał:

Chcesz mi powiedzieć, że migem roztacza blond poświatę?! No ładnie ;p


przyjrzyj się- teraz, jak wrócił z urlopu to mu włoski wyraźnie od słońca zjaśniały :D
ale to nie on tylko głos jest taki aksamitny, miękki i otaczający Cię zewsząd...
no nie wiem, nie wiem...
musimy jakoś dobrze zaplanować naszą tajną akcję podsłuchiwania żeby się szeptacz nam nie spłoszył;)


Furrbaca>

Dnia 02.06.2007 o 22:44, Spaykus napisał:

Ja też słyszę głosy, ale ja to niby się leczę...


a Ty wiesz że tak mi się właśnie wydawało że zawsze rano jadłam 5 tabletek a ostatnio 4? Może coś mi się skończyło? o_O

:PPPPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy są, jak widzę, zezwierzęceni. A ja zwierząt nie mam, mam tylko siostrę i jej ryby (wczoraj jedna zaczęła dziwnie pływać, do góry brzuchem).

Choć staram się o zwierzaczka. Konkretniej: o rybę (również). Tyle, że ja NIE chcę jakichś "pięknych", "słodkich" i "milusich" rybek tropikalnych, w "tęczowych" kolorach itd.. To ma moja siostra, i to mi się nie podoba.

Ja chcę mieć najpaskudniejszą rybę, jaką się da zdobyć. Na razie widziałem pewien gatunek suma (mały, rzecz jasna), wygląda obrzydliwie, ale w miarę normalnie. Teraz wypatrzyłem jednak coś IDEALNEGO dla mnie: rodzaj glonojada, ale nie takiego zwykłego; to jest jakiś mutant, biało-przezroczysto-glutowaty, wygląda absolutnie straszliwie, jest odpowiednio oślizgły i przypomina raczej jakiegoś robala, niż rybę. W sam raz dla mnie...

Teraz tylko będę się starał przemóc rodziców (wstyd, 18 lat na karku a ja tu takie cyrki odstawiać muszę XD ), bo im się to niezbyt uśmiecha :) .

PS O, Spayki dostałem niebieskim :) ! Gratulejszn! Ja już się pogubiłem w tych Twoich kontach (tak jak u Fetta), teraz wiem które jest naj(po)ważniejsze :) .

PPS Sephirath: przepraszam. Nie chciałem Cię urazić czy coś. Ostatnio mam bardzo ciężkie dni (końcówka roku szkolnego etc.) i momentami nie wytrzymuję nerwowo. I wtedy na wierzch wychodzi moja prawdziwa, mroczna natura: chamskiego, zgryźliwego złośliwca, dogryzającego każdemu i na każdym kroku ;) . Proszę się mną nie przejmować, powoli mi to przechodzi (w czym pomaga maksymalnie odmóżdżająca gra w DS na PSP, drugiej tak banalnej gry ze świecą szukać, kumpel pożyczył mi konsolkę w dobrym momencie). Jeszcze raz przepraszam. Wybaczysz mi, Sephciu ;P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 12:13, MonkOfWar napisał:

Ja chcę mieć najpaskudniejszą rybę, jaką się da zdobyć. Na razie widziałem pewien gatunek suma
(mały, rzecz jasna), wygląda obrzydliwie, ale w miarę normalnie. Teraz wypatrzyłem jednak coś
IDEALNEGO dla mnie: rodzaj glonojada, ale nie takiego zwykłego; to jest jakiś mutant, biało-przezroczysto-glutowaty,
wygląda absolutnie straszliwie, jest odpowiednio oślizgły i przypomina raczej jakiegoś robala,
niż rybę. W sam raz dla mnie...


Brzydka rybka? :P Brutal :P :-) Swoją drogą ciekawe czy Sol ma tego kota ładnego czy brzydkiego ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 03.06.2007 o 12:26, sferis napisał:

> IDEALNEGO dla mnie: rodzaj glonojada, ale nie takiego zwykłego; to jest jakiś mutant,
biało-przezroczysto-glutowaty,

Dnia 03.06.2007 o 12:26, sferis napisał:

Swoją drogą ciekawe czy Sol ma tego kota ładnego czy brzydkiego


jestem prawie pewien, że jej kotek nie jest biało-przezroczysto-glutowaty.

:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy to coś by też działało na jaszczurki, bo np. takie agamki brodate lubią łazić po klawiaturze :) Moja Celinka raczej nie lubuje się w takich rozrywkach więc jestem spokojny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiecie, że kot Coni-Z powstał z Drowa zwanego Alpha, którego Coni opatentowała wiele lat temu?

Zresztą Drow i kot naprawdę nie tylko imieniem są sobie wspólne ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 20:14, Sephirath napisał:

A wiecie, że kot Coni-Z powstał z Drowa zwanego Alpha, którego Coni opatentowała wiele lat
temu?



rotfl
a Coni jest wiedźmą i wszystkich którzy przekręcają jej słowa przemienia w koty, psy, żaby lub glutowate rybki, zależy od stopnia przewinienia :P
Imię kota jest imieniem postaci- to tak:) nikt z nikogo nie powstał :)

i oj tam od razu wiele lat temu :P w liceum :D

Dnia 03.06.2007 o 20:14, Sephirath napisał:

Zresztą Drow i kot naprawdę nie tylko imieniem są sobie wspólne ;>


tu się zgodzę, obie Alphy były/są czarne (no, tamta pierwsza miała białe włosy) i obie były/są chaotic good ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 22:54, Harvenar napisał:

Oho, późny wieczór nastał, no to Coni-z przyszła pospamować :P Daj czadu, byle nie za ostro
;>


łiii tam późny :D 23 dopiero ;)
ostro dziś czadu nie dam bo jakaś zmęczona jestem:) za spalam w weekend a organizm nieprzyzwyczajony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 20:14, Sephirath napisał:

(...)


Sephciu, gniewasz się ;D ? Powiedz że nie, bo nie będę mógł spać :) .

-----

Ten mój ostatni post strasznie chaotycznym jest, zdania tragicznie poskładane :/ . Chyba jednak za dużo tego ogłupiającego Dandżen Sidża :) .

PS Mam już 50ty lvl ;P !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 23:05, Coni-z napisał:

ostro dziś czadu nie dam bo jakaś zmęczona jestem:)


Ehh, podobnie jak ja... tyle że skoro jestem zmęczony już teraz (tak permanentnie, to trwa x dni), to co będzie pod koniec sesji... x_X
Wolę nie myśleć, będzie zdechły Budo.. tudzież Budzik jak mnie ostatnio jedna znajoma określa xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować