Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Ludzie z CDP - jacy są, gdzie są i czy ktoś ich widział? :)

3472 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2007 o 23:26, Budo napisał:

> ostro dziś czadu nie dam bo jakaś zmęczona jestem:)

Ehh, podobnie jak ja... tyle że skoro jestem zmęczony już teraz (tak permanentnie, to trwa
x dni), to co będzie pod koniec sesji... x_X
Wolę nie myśleć, będzie zdechły Budo.. tudzież Budzik jak mnie ostatnio jedna znajoma określa
xD


Budzik :D how sweet:D

ale Budziki budzą więc dasz radę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 12:13, MonkOfWar napisał:

/.../ ryby (wczoraj jedna zaczęła dziwnie pływać, do góry brzuchem).

Czasami się tak zdarza. Moje jak się za dużo objedzą (drugi stopień też występuje ;/), to trochę je wynosi do góry i tak sobie wiszą, ale jak już wszystko gastrycznie im wraca do normy do pływają dalej. A więc - jest jeszcze nadzieja.

Dnia 03.06.2007 o 12:13, MonkOfWar napisał:

Choć staram się o zwierzaczka. Konkretniej: o rybę (również). Tyle, że ja NIE chcę jakichś
"pięknych", "słodkich" i "milusich" rybek tropikalnych, w "tęczowych" kolorach itd..

Kup piranie. Skuteczność gwarantowana, potwierdzona przed dziesiątki osób z "amputowanymi" palcami... :P

Dnia 03.06.2007 o 12:13, MonkOfWar napisał:

/.../ W sam raz dla mnie...

Potrzeba uregulowania Feng shui zaspokojona? Może ta rybka chora? Uważaj, bo trefny, ginący po kilku dniach towar Ci sprzedadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, faktycznie ;-)

Monku, ja na Ciebie? Ależ skąd! Mniszej szaty bym obrazą nie splamił, ni swoją, ni jego ;-)

Coni-Z - dlaczego AQ rozsyła mailami "Twoje fotki" zawierające w .rar około 4 wirusów? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, po prostu z powodu zamówień wysyłanych na sklep_za_wPLN nie starczyło mocy obliczeniowej dzisiaj na odpalenie bota o nazwie kodowej "Coni-Z-45" :p Poprzednie 44 się spaliły z przepracowania ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 15:57, Sephirath napisał:

O, faktycznie ;-)


Aż się musiałem upomnieć na GyGy, byś zauważył :P !

Dnia 05.06.2007 o 15:57, Sephirath napisał:

Monku, ja na Ciebie? Ależ skąd! Mniszej szaty bym obrazą nie splamił, ni swoją, ni jego ;-)


Uff, odważnik odczepiony od mięśnia sercowego zmiażdżył mi właśnie paluszki u stópek. Oj, a jak krewka sika, no, no!

Co do szaty: nawet gdybyś ją splamił, plama pewnie nie została by zauważona. Moja kapota jest już tak brudna... krew, błoto, resztki czyjegoś mózgu...
Tak to jest, kiedy zamiast siedzieć w klasztorze włóczy się swe wychudłe cielsko po szerokim świecie, rozmawia z umarłymi, ma wizje i przebywa poza marginesem.

Dnia 05.06.2007 o 15:57, Sephirath napisał:

Coni-Z - dlaczego AQ rozsyła mailami "Twoje fotki" zawierające w .rar około 4 wirusów? :>


To prawda, paczka którą ja dostałem (przyszła wczoraj zaraz po północy) zawierała okrągłe 66 wirusów, w tym takie RARytasy jak Klopp_Master, Przdżułga_96 i r0x0h4xX0zz.

Uważajcie na podejrzane paczki od AQ22, naprawdę! A najlepiej to by było go w ogóle zbanować 3 razy i wysłać Tudda z Sol w odwiedziny!

PS Oczywiście żartowałem. Ten drugi wirus do Przdżułga_97 (nowsza, bardziej zabójcza wersja, wzbogacona o nowe funkcje, np. auto-spamowanie głupimi postami-chyba się zaraziłem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 19:31, Liqid napisał:

Czasami się tak zdarza. Moje jak się za dużo objedzą (drugi stopień też występuje ;/), to trochę
je wynosi do góry i tak sobie wiszą, ale jak już wszystko gastrycznie im wraca do normy do
pływają dalej. A więc - jest jeszcze nadzieja.


Zapomniałem zaktualizować informacje: rybka zeszła, wraz ze swoją koleżanką (kolegą). Właściwie, to już wtedy była chyba w stanie niepełnym. Znaczy, "bez serc, bez ducha".

Dnia 04.06.2007 o 19:31, Liqid napisał:

Kup piranie. Skuteczność gwarantowana, potwierdzona przed dziesiątki osób z "amputowanymi"
palcami... :P


Ale piranie potrzebują wielkiego akwarium, ja nie miałbym na nie miejsca. Zresztą, nie zależy mi na paskudzie groźnej, a brzydkiej. Znaczy, piranie (przynajmniej w części) pasują również do tej drugiej kategorii (również, bo wiele jest całkiem sympatycznych) ale mi zależy tylko na brzydocie :) .

Choć... może nad bydlęciem odgryzającym paluchy (bądź nawet całe kończyny) może również warto pomyśleć :) .

Dnia 04.06.2007 o 19:31, Liqid napisał:

Potrzeba uregulowania Feng shui zaspokojona? Może ta rybka chora? Uważaj, bo trefny, ginący
po kilku dniach towar Ci sprzedadzą.


Nie, nie! To "normalny", zdrowy okaz. Tyle, że jakiegoś ultra-paskudna odmiana :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 16:20, Sephirath napisał:

Sferis, to co? Nadal sądzisz, że "ta po prawej to Sol"? :-D


Coś ty sobie ubzdurał. Ciągle mi powtarzasz, że ja pomyliłem Sol o_O To Monk pomylił a nie ja. Ja od razu mówiłem, że to nie Sol, a na zdjęciu nie ma Coni-z :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 16:31, Sephirath napisał:

Sferciu... Ale Coni naprawdę jest na zdjęciu :D


Ojć :D No to plama :P

Dnia 05.06.2007 o 16:31, Sephirath napisał:

I, tak, TY TEŻ pomyliłeś Coni z Sol ;D


Ja pamiętam dokładnie ;-) Mówiłem, że to nie Sol bo doskonale wiem jak wygląda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no poddaje się. Człowiek wraca ze szkoły,chce zobaczyć co nowego na forum na na samo przejrzenie tego "co nam dzisiaj wyspamiła Coni-Z" potrzeba tyle czasu ile na rozwiązanie zadań z matematyki. (czyt. : jeśli nie jesteś robotem - niewykonalne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ja nie w temacie ale po tytule moge wiele stwierdzic :D a co do samej Ekipy CDP to widzialem ich wiele razy na przeroznych filmikach z wiedzmina i o samych pracach trwających nad nim wiec ich twarze nie sa mi obce ale jezeli chodzi o solowe spotkanie w 4 oczy to nigdy jeszcze ale bardzo bym chcial to zaszczyt z nimi pogadac i poznac pare ich tajników :d POZDRO DLA ALL EKIPY CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 15:57, Sephirath napisał:

Coni-Z - dlaczego AQ rozsyła mailami "Twoje fotki" zawierające w .rar około 4 wirusów? :>


???
mam prośbę czy po odjęciu wirusów mógłbyś podesłać mi co takiego rozsyła AQ?? ? Bo ja mu nie dawałam zdjęć i zastanawiam się czy się z kolegą AQ nie pogniewamy...

Dnia 05.06.2007 o 15:57, Sephirath napisał:

Nie, po prostu z powodu zamówień wysyłanych na sklep_za_wPLN nie starczyło mocy obliczeniowej dzisiaj
na odpalenie bota o nazwie kodowej "Coni-Z-45" :p Poprzednie 44 się spaliły z przepracowania ;-)


czy mi się wydajeczy mnie poznałeś i że tłumaczyłam Ci że nie pracuję w gram.pl :P

sferis>
nic się nie zatarło:P ja w przeciwieństwie do was pracuję:PPP

skaybay>

Dnia 05.06.2007 o 15:57, Sephirath napisał:

Nie no poddaje się. Człowiek wraca ze szkoły,chce zobaczyć co nowego na forum na na samo przejrzenie
tego "co nam dzisiaj wyspamiła Coni-Z" potrzeba tyle czasu ile na rozwiązanie zadań z matematyki.
(czyt. : jeśli nie jesteś robotem - niewykonalne)


to jest mój pierwszy post dziś więc chyba jesteś naprawdę kiepski z matmy;PPPP

Zól2>
pozdro;)
ale na filmikach o wiedźminie widziałeś ludzików z CDP RED;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 17:38, Coni-z napisał:

czy mi się wydajeczy mnie poznałeś i że tłumaczyłam Ci że nie pracuję w gram.pl :P

Sferis nadal Cię myli z Sol :p Poza tym porównanie gram.pl i CDP to najlepsza metoda, by "jechać po krawędzi" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to przepraszam Coni-z racja tamci byli z cdpred wiec sklada to sie tak ze z cdp na rl jeszcze nikogo nie widzialem nom chyba ze prowadzący program gram.tv maja cos wspolnego z cdp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 15:57, Sephirath napisał:

Coni-Z - dlaczego AQ rozsyła mailami "Twoje fotki" zawierające w .rar około 4 wirusów? :>

Że jak?! gdyby nie "inspekcja gramowa " to bym posta nie zauważył :p Ja jestem nie-pozctowy-chłopiec ,a ostatniego mejla ,jakiego wysłałem to było potwierdzenie że jadę na zjazd gramowy ;) Co ty tu gadasz człowiecze, zmuszasz mnie do napisania posta tutaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 17:40, Sephirath napisał:

Sferis nadal Cię myli z Sol :p Poza tym porównanie gram.pl i CDP to najlepsza metoda, by "jechać
po krawędzi" ;-)


Jezuuu... Coś ty sobie ubzdurał O_o Już Ci chyba 20 raz powtarzam, że ja od razu mówiłem, że to nie Sol :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm czyli te 4 strony po 50 postów nie były Twoje?
To przekłamanie systemu! Błąd Matrixa! To niemożliwe!
Bzz bzz bzz diagnozowanie w toku... : Nastąpiła awaria systemu... zalecane czynności konserwacyjne : prosimy o skontaktowanie się z działem pomocy technicznej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 02:14, skaybay napisał:

Hmm czyli te 4 strony po 50 postów nie były Twoje?


A kto ją podpuszczał i co trochę pytania tu zadawał. Przecież sama z siebie tego wszystkiego nie napisała :P
Poza tym zauważ, że na początku Coni-z odpowiadała na każdy post z osobna jakkolwiek krótka by ta odpowiedź nie była. Teraz już w jednym poście mieści odpowiedzi dla kilku użytkowników i gdyby nie to, to zamiast czterech stron byłoby z dziesięć, każda po pięćdziesiąt postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować