Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Ludzie z CDP - jacy są, gdzie są i czy ktoś ich widział? :)

3472 postów w tym temacie

Dnia 25.07.2007 o 19:45, Budo napisał:


Zaraz zaraz to nie wątek o empiku, bo nam sie niebiescy zazdrośni zrobią i co wtedy.


Nie tylko widziałem także, że ludzie znają wszystkich z reala ;D

To już szczyt możliwości =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich użytkowników, kolorowych użytkowników, użyszkodników, Administrację, Murderalicję et c. et c. jako w zasadzie oficjalny przedstawiciel CDP LC na forum.
Gwoli wyjaśnienia: jestem z CD Projekt Localisation Centre, co oznacza że interesują mnie sprawy związane z lokalizacją, tłumaczeniami, błędami w tłumaczeniach, literówkami et c. i w tych sprawach postaram się być jak najbardziej pomocny.
Sprawy techniczne, takie jak np. problemy z instalacją nie są moją domeną i w tej sprawie raczej nie będę mógł wiele zrobić.

Jestem dość aktywnym graczem od dobrych paru lat chociaż muszę powiedzieć że aktywnie gram w stosunkowo niewiele tytułów - bardziej skupiam się na tych kilku grach które naprawdę mnie interesują... a wówczas grywam w nie latami.
Patrząc gatunkowo, interesują mnie głównie gry cRPG ( choć grami stricte RPG też nie gardzę :D ) i symulatory, zwłaszcza te dotyczące morza... jak Silent Hunter III na przykład. Nieco z tyłu pozostają strategie w stylu Total War, czy FPS w rodzaju Red Orchestra tj. nie tyle strzelanki co symulatory pola walki. Ale w to akurat to ja kiepski jestem :(
Dodam jeszcze że lubię od czasu do czasu trochę podłubać przy grach i wychodzę z założenia że gra bez modyfikacji na ogół sporo traci...

Aken H Bosch to nie jest moja jedyna ksywka... na wszelki wypadek informuję że na Adamantytowej Wieży siedze jako XXI, również jako XXI jestem obecny na forum na Subsim.com. Na Gry-Online.com.pl wystepuję jako Hayabusa - na wypadek gdyby ktoś szukał kontaktu ze mną poza tym forum...

Tak poza tym mam ostrego kręćka na punkcie języków obcych, muzyki barokowej ze szczególnym uwzględnieniem dzieł Torellego, Albicastra i Corellego. No i mam konkretnego świra na punkcie dwóch kółek - ostatni weekend upłynął pod znakiem wycieczki do Lublina :D

Pozdrowienia dla wszystkich !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 11:35, Aken H Bosch napisał:

(...)


Witam nowego na forum pracownika CD Projektu :) Oby to grono szybko się powiększało...
Masz w planach założenie GramSajta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 11:43, Aken H Bosch napisał:

Generalnie tak, ale nie w tej chwili - podejrzewam że w ciągu miesiąca-dwóch założę Gramsajta
jak się patrzy :D


No nie to Macie w CDLC czas na siedzenie na forum zamiast konczyc lokalizajce Overlorda ? no dejta spokoj.... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 11:47, HumanGhost napisał:

Witam w imieniu "pół-kolorowych z kolektywu". ;) hehe


To Oni Was tam malują? A którą połowę jeśli można spytać? xD

No i witam oczywiście nowego Niebieskiego na forum w imieniu Czerwonych :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 11:43, Aken H Bosch napisał:

Generalnie tak, ale nie w tej chwili - podejrzewam że w ciągu miesiąca-dwóch założę Gramsajta
jak się patrzy :D


No i przydałby ci się awatar jakiś... bo to awatar głównie skupia wzrok i jego bardziej zapamiętujemy niż ksywę. A ty masz dość specyficzną ksywę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh tylko czekać aż ktoś od rasistów zacznie nas tu wyzywać ,... niebiescy, czerwoni i czarni :P
Hmm nie brzmi to za dobrze :)

hehhehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bywa... czasem, paradoksalnie, wskazana jest więcej niż jedna rejestrajcja.

Dziękuję wszystkim za powitanie, awatara postaram się skombinować w miarę szybko.
A teraz uważnie czytam, co jak gdzie i kiedy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować