Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Ludzie z CDP - jacy są, gdzie są i czy ktoś ich widział? :)

3472 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2008 o 10:22, Baal Namib napisał:

Rzecz jasna od czasu do czasy przypominam sobie jak wspanialy
> potrafi byc de_dust :)

Grasz w Counter Strike ? ;-) Czy to nie tylko tam jest de_dust ? ;-)

[ciach]

Tak, gram w CS''a, ale ostatnio nie az tak czesto jakbym chcial. A w CS''a to gram od 2000 roku :)
W koncu robilem razem z Rammstainem pierwsza polska lige CS.pl - ale to bylo dawno, zanim jeszcze dolaczylem do zespolu CDP. Ale mile wspomnienia pozostaly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaszczyt pisać z kimś takim ;-). Mam nadzieję, że jesteś chętny do gry tam kiedyś ;-)

BTW: W co jeszcze w sieci grywasz ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 10:38, Baal Namib napisał:

Zaszczyt pisać z kimś takim ;-). Mam nadzieję, że jesteś chętny do gry tam kiedyś ;-)

BTW: W co jeszcze w sieci grywasz ? ;-)


Ja jestem graczem takim jak wy...tylko...nieco...ekhem...starszym :)
Wiec do grania to ja ZAWSZE jestem chetny, tylko doba jest za krotka :(

Krotka historie tego w co gralem wczesniej macie tutaj:

http://www.cybersport.pl/?news:520

Teraz to jest tylko L2 (na offie rzecz jasna), BF 2142, czasem CS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 11:03, Assire napisał:

Ja jestem graczem takim jak wy...tylko...nieco...ekhem...starszym :)


Nie wątpie ;-)

Dnia 18.01.2008 o 11:03, Assire napisał:

...tylko doba jest za krotka :(


Zdecydowanie się zgadzam ! :-)

Dnia 18.01.2008 o 11:03, Assire napisał:

Krotka historie tego w co gralem wczesniej macie tutaj:

http://www.cybersport.pl/?news:520

Teraz to jest tylko L2 (na offie rzecz jasna), BF 2142, czasem CS.


Chętnie przeczytam. Jestem na informatyce, a całą pracę wykonałem na pierwszej godzinie, także mam czas ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.01.2008 o 11:03, Assire napisał:

http://www.cybersport.pl/?news:520

Teraz to jest tylko L2 (na offie rzecz jasna), BF 2142, czasem CS.


Dzięki za podrzucenie linka :)
Bardzo ciekawy i fajnie napisany artykuł, polecam przeczytać tym, którzy tego nie zrobili. No cóż, mam nadzieję że i ja kiedyś będę mógł tak wspominać swoją karierę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 11:03, Assire napisał:

> Zaszczyt pisać z kimś takim ;-). Mam nadzieję, że jesteś chętny do gry tam kiedyś ;-)

>
> BTW: W co jeszcze w sieci grywasz ? ;-)

Ja jestem graczem takim jak wy...tylko...nieco...ekhem...starszym :)
Wiec do grania to ja ZAWSZE jestem chetny, tylko doba jest za krotka :(

Krotka historie tego w co gralem wczesniej macie tutaj:

http://www.cybersport.pl/?news:520

Teraz to jest tylko L2 (na offie rzecz jasna), BF 2142, czasem CS.

Fajnie|ciekawie napisane:) Spodobało mi się. Szczególnie częśc o pierwszym kompie z 8mb ramu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Azjatycki, gotycki metal. Assire, mogę prosić o jakieś sznurki? Bo moje pierwsze skojarzenie ("emo") najpewniej jest błędne. ;)

PS Ja mam opóźniony zapłon, czy coś, ale... RobeNie, gratuluję niebieskiego nicka, hurra! I takie tam.

PPS Assire - po przeczytaniu Twojego tekstu na CyberSporcie - mądrze gadasz. :) Hmm, może ja nawet spróbuję L2? Choć wątpię, teraz siedzę w WoWie, ech... Hm, co tam? Aaa, RFD? Już, lecę, lecę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 11:03, Assire napisał:

> Zaszczyt pisać z kimś takim ;-). Mam nadzieję, że jesteś chętny do gry tam kiedyś ;-)

>
> BTW: W co jeszcze w sieci grywasz ? ;-)

Ja jestem graczem takim jak wy...tylko...nieco...ekhem...starszym :)

Może ale niekoniecznie ;-)

Dnia 18.01.2008 o 11:03, Assire napisał:

Wiec do grania to ja ZAWSZE jestem chetny, tylko doba jest za krotka :(

Oj nie musisz nawet mówić ;-( dlatego unikam MMO bo one zjadają chyba najwięcej czasu ;-)

Dnia 18.01.2008 o 11:03, Assire napisał:

Krotka historie tego w co gralem wczesniej macie tutaj:

http://www.cybersport.pl/?news:520

To ja tylko powiem : 4x256 kB RAM , CPU~66MHz ale Lotus śmigał jak marzenie :-D Monitor 14" kolor ;-P

Dnia 18.01.2008 o 11:03, Assire napisał:

Teraz to jest tylko L2 (na offie rzecz jasna), BF 2142, czasem CS.

Klasyki na Infinity (Torment, Baldury, Fallouty, ID ) i ostatnio zaczynam Dawn of War ;-)

Przy okazji witam na forum :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, moze Ty mi odpowiesz bo nawet na oficjalnym forum sie nie dowiedzialem - ile wynosi abonament w Tabula Rasa? :P

Bo mam jakas plytke "let''s start" z PolConu i jakby bylo taniej od WoWa to bym wszedl w to :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 11:38, Sephirath napisał:

Hej, moze Ty mi odpowiesz bo nawet na oficjalnym forum sie nie dowiedzialem - ile wynosi abonament
w Tabula Rasa? :P

Bo mam jakas plytke "let''s start" z PolConu i jakby bylo taniej od WoWa to bym wszedl w to
:p


Co do TR - pudelko z gra zawierajaca MIESIAC grania na officjalu to zdaje sie 119 PLN w Media czy Empiku, na gram.pl oczywiscie taniej czyli 99 PLN (z tego co sie orientuje).

Pozniej oplaty aktualne sa na plaync.com - tam masz pelne info na temat cen za kazda gre NC softu. Ale mozesz takze kupic karte prepaid na gram.pl - wedle ostatnich notowan za 2 m-ce (karta na wszystkie gry NCSoftu) to koszt 90 PLN, czyli 45 zeta za miesiac grania.

troszke taniej niz WoW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 11:30, MonkOfWar napisał:

Azjatycki, gotycki metal. Assire, mogę prosić o jakieś sznurki? Bo moje pierwsze skojarzenie
("emo") najpewniej jest błędne. ;)

PS Ja mam opóźniony zapłon, czy coś, ale... RobeNie, gratuluję niebieskiego nicka, hurra! I
takie tam.

PPS Assire - po przeczytaniu Twojego tekstu na CyberSporcie - mądrze gadasz. :) Hmm, może ja
nawet spróbuję L2? Choć wątpię, teraz siedzę w WoWie, ech... Hm, co tam? Aaa, RFD? Już, lecę,
lecę...


Nie azjatycki, gotycki metal :)

Tylko kino azjatyckie (np. Tae Guk Ki czy Arahan, Sword in The Moon, Azumi, My sassy girl, etc) oraz gotycki metal (muzyka - np. Within Temptation, Nightwish czy nasze Art Rosis).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 12:06, Assire napisał:

Nie azjatycki, gotycki metal :)


Się popisałem.

Dnia 18.01.2008 o 12:06, Assire napisał:

Tylko kino azjatyckie (np. Tae Guk Ki czy Arahan, Sword in The Moon, Azumi, My sassy girl,
etc)


Nie wiem, nie znam.

Dnia 18.01.2008 o 12:06, Assire napisał:

oraz gotycki metal (muzyka - np. Within Temptation, Nightwish czy nasze Art Rosis).


Wiem, znam, Nightwisha lubię (a raczej lubiłem, Anetka zrobiła z tego jakiś pop), resztę niekoniecznie. True/power/viking/symphonic - o to, to. ;)

PS Co do TR - miałem nawet pisać reckę do CDA, ale wymagania sprzętowe sprawiły, że się nakryłem krzesłem. Daj pan spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 14:08, Assire napisał:

Jak masz prty w ToI i po 12 godzinach masz, powiedzmy 0.8% wiecej na pasku to naprawde nie
mozesz sie zniechecac, bo bys nie dal rady grac :)


O.o
12 godzin w ToI? Nie znudziło Ci się? ;) Ja chyba nie potrafiłbym wytrzymać... Dlatego nie gram w Lineage''a. :)
A, na awatarze to Twoja postać? W sumie nie zdziwiłoby mnie to, że grasz elfką, z wiadomych powodów... ;-) Ale jak w BW, to wnioskuję, że grasz Bladedancerem. Trafiłem? :]

Może z opóźnieniem, ale witam na forum. :) Szkoda tylko, że CDP-owcy rzadko się na nim udzielają, jeśli nie chodzi o kwestie techniczne itp. Fajnie byłoby z jakimś "Smerfem" pogadać o grach... ;)

PS. Co do słuchanej przez Ciebie muzyki - słuchasz Nightwisha po zmianie wokalu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 12:38, Adham napisał:

> Jak masz prty w ToI i po 12 godzinach masz, powiedzmy 0.8% wiecej na pasku to naprawde
nie
> mozesz sie zniechecac, bo bys nie dal rady grac :)

O.o
12 godzin w ToI? Nie znudziło Ci się? ;) Ja chyba nie potrafiłbym wytrzymać... Dlatego nie
gram w Lineage''a. :)
A, na awatarze to Twoja postać? W sumie nie zdziwiłoby mnie to, że grasz elfką, z wiadomych
powodów... ;-) Ale jak w BW, to wnioskuję, że grasz Bladedancerem. Trafiłem? :]

Może z opóźnieniem, ale witam na forum. :) Szkoda tylko, że CDP-owcy rzadko się na nim udzielają,
jeśli nie chodzi o kwestie techniczne itp. Fajnie byłoby z jakimś "Smerfem" pogadać o grach...
;)

PS. Co do słuchanej przez Ciebie muzyki - słuchasz Nightwisha po zmianie wokalu? ;)


Owszem, gram BD, ktory w BW wyglada bosko :) nawet lepiej niz w Tallumie :) Obecnie mam 68 lvl i nie mam czasu, zeby pojsc dalej... ;(

12 godzin w ToI mija jak z bicza strzelil jak masz dobre prty (SWS, BD + lucznicy i/lub nukerzy) a dropy i expik idzie az milo (oczywiscie mowie o rate x 1 czyli o oficjalnym serwerze).

Co do zmiany wokalu w Nightwish - zgadzam sie, to juz nie to samo, ale zawsze grajac w L2 puszczam sobie "Ever dream" czy "Come cover me" :D

Tak jak mowilem - gry to moje cale zycie :) ale nie moge siedziec caly czas na forum :) wiec, od czasu do czasu bede sie udzielal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 12:06, Assire napisał:

Tylko kino azjatyckie (np. Tae Guk Ki czy Arahan, Sword in The Moon, Azumi, My sassy girl,
etc) oraz gotycki metal (muzyka - np. Within Temptation, Nightwish czy nasze Art Rosis).

Azumi ? Uwielbiam ten film ;] A co sądzisz o klasykach Akiry Kurosawy, np. Ran, Tron we Krwi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 12:44, maciek999 napisał:

> Tylko kino azjatyckie (np. Tae Guk Ki czy Arahan, Sword in The Moon, Azumi, My sassy girl,

> etc) oraz gotycki metal (muzyka - np. Within Temptation, Nightwish czy nasze Art Rosis).

>
Azumi ? Uwielbiam ten film ;] A co sądzisz o klasykach Akiry Kurosawy, np. Ran, Tron we Krwi
?


Akiro Kurosawa ? QLTowe pozycje :D
Przeciez on zrobil calego Szekspira w wersji "japonskiej" bo przeciez Ran to Krol Lear a Tron we Krwi to Makbet :)

Wstawki filmowe z Ran sa przeciez w Shogun Total War Golden Edition (intro).

Malo znany (a szkoda) jest jego film Yojimbo, bardziej znany jako Straz Przyboczna. Pozniej genialnie przerobiony przez Waltera Hilla na "Last man standing" z Brucem Willisem.

W ogole jestem wielkim fanem Toshiro Mifune - polecam np. "Pieklo na Pacyfiku" z Lee Marvinem.

O filmach i grach to ja moge dlugo, wiec prosze mnie nie podpuszczac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 13:54, Assire napisał:

Wstawki filmowe z Ran sa przeciez w Shogun Total War Golden Edition (intro).

Tak ? To lecę do sklepu ;]
Ps : fajnie się tu z Wami rozmawia w tym temacie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 11:30, sodolis napisał:

>
> Ja jestem graczem takim jak wy...tylko...nieco...ekhem...starszym :)
Może ale niekoniecznie ;-)

Dnia 18.01.2008 o 11:30, sodolis napisał:

To ja tylko powiem : 4x256 kB RAM , CPU~66MHz ale Lotus śmigał jak marzenie :-D Monitor 14"
kolor ;-P


rozumiem, ze Waszmosc jest dinozaurem :D na atarynkach, amisiach a pozniej 286/386/486 DX4 wychowany?
roczniki z lat 70-tych ? :)

Fan Wing Commandera, Archimedean Dynasties, Privateera, Freespace, TIE Fightera czy Warcrafta II ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łoo, ja nie dinozaur, ale Tie Fighter i Warcrafcik 2 rulez! Zaraz po starym dobrym Heroesie 2 jedne z moich ulubionych gier :D.
I pierwsze w które grałem, kiedy w końcu doczekałem się na komputer, który potrafiłby TAKĄ grafikę obsłużyć ;P. Bo wcześniej tylko Lemmingi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować