Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Ludzie z CDP - jacy są, gdzie są i czy ktoś ich widział? :)

3472 postów w tym temacie

Ja im będę musiał przypomnieć :P Jest kilka nowych osób, ale pewien jestem, ze raczej nieświadomie się nie witają, odkąd zniknął kolor niebieski ma to mniejszy sens bo i tak nie widać kto jest kto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 17:07, Anim napisał:

Ja im będę musiał przypomnieć :P Jest kilka nowych osób, ale pewien jestem, ze raczej
nieświadomie się nie witają, odkąd zniknął kolor niebieski ma to mniejszy sens bo i tak
nie widać kto jest kto :)


Tym bardziej uważam że powinien być jakiś wyróżnik .Nie aż tak widoczny , ale jakiś podpis lub coś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 23:13, Budo napisał:

To równie dobrze musiałbyś zrobić podpisy dla wszystkich... a tak mamy konsuli tylko.

Czemu dla wszystkich ??
Wyróżniać powinny się tylko grupy które są związane albo z Gram , albo z CDP .Kiedyś także Cenega była wyróżniona , jednak długo to nie przetrwało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Gram.pl chce być niezależne. Więc nie może zrobić czegoś co proponujesz, bo od razu milion osób zacznie gadać, że niezależność to bajka. To bardzo proste, mimo że chodzi jedynie o podpis pod nickiem...

A "wszyscy"- miałem na myśli Cenegę, Techland i co tam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 09:42, Budo napisał:

Gram.pl chce być niezależne. Więc nie może zrobić czegoś co proponujesz, bo od razu milion
osób zacznie gadać, że niezależność to bajka. To bardzo proste, mimo że chodzi jedynie
o podpis pod nickiem...

Może i masz rację , jednak sam przyznasz że teraz jest mało przejrzyście . Pól biedy my , którzy zdążyli jednak poznać przynajmniej większą część pracowników , ale co mają powiedzieć nowi . Jak rozpoznać nowych pracowników ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 21:10, spider88 napisał:

Jak rozpoznać nowych pracowników ?


Nie rozpoznasz... są tylko konsule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakimś tam rozwiązaniem jest gramsajt - ja na swoim miałem w "o mnie" >>pracownik CD Projekt<< teraz już nie mam bo nie jestem :) nie mniej jednak to śmieszne jak Maryjan pisze coś w wątku jako biały mimo, iż pełni bardzo odpowiedzialną funkcję a jego obietnice na forum to bardzo poważna przesłanka do deklaracji CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Tylko, że nam ciężko będzie rozpozawać takich tajniackich niebieskich... bo nawet oni nie wszyscy na sajcie mają napisane, że cdp ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 10:10, Budo napisał:

Tylko, że nam ciężko będzie rozpozawać takich tajniackich niebieskich... bo nawet oni
nie wszyscy na sajcie mają napisane, że cdp ;]


Wiesz oni nie są tajni z wyboru i nie znam nikogo kto by ze swojego konta tajnie agitował, raczej nikt się nie kryje ze swoją przynależnością do CDP. To tylko techniczna niedogodność braku koloru czy podpisu - mogli by mieć choć zmieniony status z "obywatel ..." na Pracownik CDP / CENEGA / EA itp. Tyle że to już uwaga do gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i już wiadomo wszystko. Nasi zieloni konsule tak naprawde są tylko formą przejściową, potem stają sie kimś innym. Wnioskując ze środowej lekcji historii istota która jest wspólnym przodkiem człowieka i małpy nazywana jest proconsul. Idąc dobą czasu, cząstka pr0 oznacza kogoś zaawansowanego, dobrego w tym co robi. Więc pro - zaawansowany, consul - ang. forma od konsul, czyli proconsul to tak naprawdę zaawansowany Konsul, czyli wyróżniający się pracownik Gram.Pl. Odkrycie prawdę powiedziawszy jest zadziwiające, wskazuje że najlepsi pracownicy Gram.Pl dali początek życiu ludzi i małp. No i oczywiście istnieją i żyją jak normalni ludzi, nie można bądź trudno jest rozróżnić proconsula od normalnego człowieka. Wyształciła się u nich sztuka kamuflażu najprawdopodobniej, co jest kolejną zagadką do rozszyfrowania.

P.S Rozszerzony profil historii FTW! ;D
P.S 2 Jeżeli ktoś to uzna za obraźliwe, to niech to przeczyta jeszcze parę razy i pomyśli zanim napisze :)
P.S 3 Pozdrawiam Konsulów ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować