Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Ludzie z CDP - jacy są, gdzie są i czy ktoś ich widział? :)

3472 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2007 o 20:45, Karharot napisał:

Jak zawsze. Ale 4 tygodnie pracy ciągną się niczym lata. Dlaczego nie może być na odwrót?


To ja chyba jakiś dziwny jestem, bo trzy tygodnie wakacji wydawało mi się, że trwały bardzo długo. Zaś niemal miesiąc pracy, który mam za sobą, mam wrażenie że minął jak tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 21:05, Akashi napisał:

Ech problem polegał na tym iż laptopka nie miałem z sobą (celowo) i sporo czasu biegalem czy
pływalem taki komputerowy detoks :)


To cały rok powinno być... tzn bieganie i pływanie, obok kompów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 20:19, Akashi napisał:

ech ano niestety 4 tygodnie urlopiku umkneły tak szybko że nawet nie zauważyłem :P

Japonia piękny kraj :-)szkoda, że bilety są takie drogie ;-(
Na GSie widziałem, że masz katanę więc może znasz jakieś przyzwoite sklepy internetowe? Potrzebuję nową tsubę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 21:05, Akashi napisał:

Ech problem polegał na tym iż laptopka nie miałem z sobą (celowo) i sporo czasu biegalem czy
pływalem taki komputerowy detoks :)

masz jakąś swoją fotkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 21:05, Akashi napisał:

Ech problem polegał na tym iż laptopka nie miałem z sobą (celowo) i sporo czasu biegalem czy
pływalem taki komputerowy detoks :)

To dobrze... Bośmy zdążyli Ciebie obgadać, ofkoz poza Siecią, co by śladów zbytnio nie zostawiać. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 21:21, lurynowicz napisał:

Aaa... zapomniałbym: http://pl.youtube.com/watch?v=T0BPCSk7yTA Jeśli ktoś jeszcze nie widział,
hehe. ;)


Dobre , ale że CDP pozwoliło kamerować swoje biuro/a tego się niespodziewałem , widać że masz dobre znajomości :) Ale to wideo jest trochę starsze , zdaje mi sie.

Ps. Z jakiej to cytat filmu ," Nie wiem , nie znam sie , nie orientuje sie , zarobiony jestem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 21:46, olki77 napisał:

Ps. Z jakiej to cytat filmu ," Nie wiem , nie znam sie , nie orientuje sie , zarobiony jestem"

"Brunet wieczorową porą", reż. Stanisław Bareja (polecam film :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zależy jeszcze o jaki gatunek tsuby ci chodzi? proste tsuby możesz znaleźć w większości naszych sklepików netowych bardziej pokazowe czy szczególnie zdobione w większości są na zamówienie także sa aukcje starszych tsub nie zaliczanych jeszcze do historycznych ale swoje latka maja jak i stosowne papiery :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ech zobaczę co mi moi shinobi doniosą na temat waszych tajemniczych rytuałów.. tzn spotkań poza siecią :P
A poważnie mówiąc to aż się boje co mnie czeka po tej miesięcznej labie... ech juz czuje palpitacje biednego serca :)

Mam nadzieje, że szoku nie doznam jutro... ponoć pod moją nieobecność było sporo zmian... byle by moje biurko stało tam gdzie je zostawiłem :) Heh jak nie zapomnę to jutro zamontuje koło siebie system obrony rakietowej ale na razie sza :P

No zdradzę jedynie ze to będzie "tarcza rakietowa" aczkolwiek krótkiego zasięgu... chociaż cele jeszcze nie zostały określone :P

Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 22:12, Akashi napisał:

zależy jeszcze o jaki gatunek tsuby ci chodzi? proste tsuby możesz znaleźć w większości naszych
sklepików netowych bardziej pokazowe czy szczególnie zdobione w większości są na zamówienie
także sa aukcje starszych tsub nie zaliczanych jeszcze do historycznych ale swoje latka maja
jak i stosowne papiery :P

Żelazne tsuby z okresu Edo mnie nie interesują, są za drogie i mało efektowne a potrzebuje w tej chwili na prezent ;-) także wystarczy mi stop mosiężny byle dobrze odlany ;-)
Jedną z motywem Sangai matsu (ta na prezent), także przydałaby się złota ornamentyka gałęzi, rozmiar nie ma znaczenia, głównie chodzi mi o "osobiste przesłanie" (jeśli wiesz co mam na myśli).
Dla siebie chcę kupić tsubę Musashi prostą bez żadnych zdobień byle idealnie okrągłą, marzeniem byłoby znalezienie mosiężnej ale kutej nie odlewanej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

takie możesz kupić szybko... na goods.pl np. ale takie jak tam mają są bardzo popurnie sprzedawane w większości sklepów budo :)

To tak na szybko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 23:33, Akashi napisał:

takie możesz kupić szybko... na goods.pl np. ale takie jak tam mają są bardzo popurnie sprzedawane
w większości sklepów budo :)

To tak na szybko :P

W goods.pl to najwyżej shinai albo bokken można sobie kupić, ewentualnie coś na ścianę ;-) Jeśli chodzi o tsuby to od paru miesięcy są te same do tego kiepskie ;-( Na ebay jest tego trochę, teoretycznie nawet z Japonii, chociaż pewnie większość i tak pochodzi z chińskich manufaktur ;-/ (poza tym wysokie koszty przesyłki).
Co tu długo mówić, przydał by się kowal artystyczny ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest kilku takich w polce ale z tego co wiem takich "profesjonalistów" jest naprawdę bardzo mało którzy mogą ci takowe cacko porządnie wykuć.... ewentualnie zostaje import z Japonii lub stanów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 22:49, Marrbacca napisał:

Fajniutki film, niektóre komentarze świetnie dopasowane :D. Kiedyś ty to zdążył nakręcić? :D

Szkoda tylko, że to nie ja jestem autorem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować