Zaloguj się, aby obserwować  
Saref

Overlord - temat ogólny

209 postów w tym temacie

Dnia 24.07.2007 o 21:41, MastAlol napisał:

Czy walczenie na arenie w wieży przynosi jakieś profity? Walczę sobie trochę i na razie nic
nie zauważyłem.
Mam zamiar grać 2 razy, dobrym - złym i złym - złym :) hehe, na razie gram dobrym i mam pytanie
czy jak się napełni ten licznik % co się powiększa jak się zabija wieśniaków to jakie są z
tego korzyści? Mam 10% tylko, bo staram się grać dobrze tym razem.


Zwiększa to twoje złe moce no wiesz "złą energie" oraz daje ci przydomki jak niszczyciel czegoś po prostu jaki chcesz być, a po za tym zwiększa rogi na pancerzu nie wiem po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra ma szansę w ustanowieniu rekordu w przesuwaniu daty polskiej premiery, giermańce to jednak mają smykałkę do zarabiania pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kto jest fanem gothica, lubi Dungeon Kepper 2. To może sobie dobrze i przyjemnie pograć ? Jak gra się zapowiada ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć jak się zapowiada tłumaczenie :) sądząc po terminie to chyba używają translatora z sieci :D
A co do gry, to gra się fajnie. Gothica nigdy nie widziałem to nie wiem, ale do dungeon keepera to to nie jest podobne.
No może poza poczuciem humoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 09:50, Długi18 napisał:

Dobra jest ta gra?? bo wyglada na bezmyślną siekanke mieczem :P

Hym, ciekawe gdzie tak wygląda :>
Tylko siekając mieczem daleko nie zajdziesz...

Może to za duże słowo, ale moim zdaniem to gra strategiczna. Kierujesz oddziałem Minionów (takie małe, różnokolorowe pokurcze), który wykonuje za Ciebie większość zadań. Dzięki specjalnym zdolnościom poszczególnych stworów (atak z dystansu, pływanie, wskrzeszanie poległych itp.) możesz działać efektywniej.

Ale najlepiej jak ściągniesz sobie demo i sam się przekonasz, czym jest Overlord.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.10.2007 o 10:29, windows00 napisał:

Ale najlepiej jak ściągniesz sobie demo i sam się przekonasz, czym jest Overlord.


mam demo z CDA, a jak czytałem tam recenzje to oni własnie zrobili z tego siekanke. yakie jest moje zdanie, dlatego demo nie włączam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest naprawdę świetna. Ten klimat, miniony i humor. Bardzo podobne do Fable. Naprawdę gorąco ją polecam, sam aktualnie w nią gram i tak mnie wciągnęła, że HO HO. I wcale to nie jest bezmyślna siekana (jak myślą niektórzy), nie bez powodu w CDA określili tą grę jako akcja/LOGICZNA. A zagrać w to warto choćby z ciekawości, ja tak zrobiłem i mi się naprawdę bardzo spodobała. Zaliczyłem ją nawet w poczet moich ulubionych gier. Te Miniony są naprawdę rewelacyjne. Robią za nas wszystko, więc jak prawdzimy książe ciemności nic nie robimy (prócz obijania się), a biedne, głupawe Miniony odwalają pracę fizyczną. A Radachy jest przy tym co niemiara. Niestety gra nie chodzi u mnie płynnie. Ale nie jest tak źle, aby nie mogło być gorzej. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EJ mam pytanie czy ktoś zna wymagania tej gry? I jeśli tak to czy pójdzie mi na:
Processor:
AMD Athlon(tm) 64 Processor 3000+, MMX, 3DNow, ~2.0GHz
Memory:
1536MB RAM
Video Card:
NVIDIA GeForce 6600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 10:31, Długi18 napisał:


> Ale najlepiej jak ściągniesz sobie demo i sam się przekonasz, czym jest Overlord.

mam demo z CDA, a jak czytałem tam recenzje to oni własnie zrobili z tego siekanke. yakie jest
moje zdanie, dlatego demo nie włączam.


Czyli nie twoje zdanie tylko recenzenta. Poza tym skoro nie odpaliłeś nawet dema to chyba trudno ci powiedziec cokolwiek na temat gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy komus udało sie odnaleźć wszystkie zaginione rzeczy z wierzy ? Ost rzecza jko znalazłem jest beczka z piwem czy jest cos jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować