Zaloguj się, aby obserwować  
Saref

Overlord - temat ogólny

209 postów w tym temacie

> Hej mam pytanie, gdzie znaleźć Kociołek Piwny (albo coś w ten deseń)?
http://guides.gamepressure.com/overlord/guide.asp?ID=3246
Musisz zjechać windą piętro niżej w siedzibie krasnoludów.

Swoją drogą wyczesana gierka. Przeszedłem przedwczoraj i teraz przechodzę raz jeszcze naprawdę ZŁYYY (Evil) - zabijając wieśniaków, a dziewice (Zośka na Sianie) uprowadzając do wieży ;)
Gra bardzo fajna i wcale mnie nie znudziła jak niektórych tu. Czekam na część 2. Szkoda też że nie wyszedł u nas dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 będzie zajefajna, ponieważ będą całe oblężenia wiosek, i wielkie bitwy z armiami rzymskimi, a beczkę czy tam kociołek piwa znajdziesz gdzieś w podziemiach krasnoludów, jak masz zejście na -2 poziom w kopalni krasnoludów, to tam obok masz takie wejście i je trzeba otworzyć, w środku znajdziesz te beczkę super napoju ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawiło się wreszcie demko Overlord II:

http://www.worthdownloading.com/download.php?gid=3936&id=19080 (premiera gry za niecałe 2 tygodnie!)

Demko co prawda krótkie (tutorial i początek gry, tak samo jak w przypadku dema pierwszej cześci), ale utwierdziło mnie w przekonaniu, że to będzie świetna gra, może nawet lepsza niż jedynka :) Jest znowu genialne poczucie humoru (parę razy nawet się głośno uśmiałem, co rzadko mi się zdarza!), są nawiązania do wielu rzeczy (m.in. już na starcie małe nawiązanie do Lich Kinga z WarCrafta xD), wszystko to doprawione prześliczną grafiką. Nic tylko grać!

Mam tylko nadzieję, że kłopoty z wyznaczaniem celów minionom na wilkach (nie reagują, atakują same jak są blisko wrogów) oraz niemożność zejścia z nich to tylko przypadłość dema, to jedyne co w zasadzie mi się nie podobało w demie.

PS. Dodano mini-mapę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 23:59, Azvar napisał:

Pojawiło się wreszcie demko Overlord II:

http://www.worthdownloading.com/download.php?gid=3936&id=19080 (premiera gry za niecałe
2 tygodnie!)

Demko co prawda krótkie (tutorial i początek gry, tak samo jak w przypadku dema pierwszej
cześci), ale utwierdziło mnie w przekonaniu, że to będzie świetna gra, może nawet lepsza
niż jedynka :) Jest znowu genialne poczucie humoru (parę razy nawet się głośno uśmiałem,
co rzadko mi się zdarza!), są nawiązania do wielu rzeczy (m.in. już na starcie małe nawiązanie
do Lich Kinga z WarCrafta xD), wszystko to doprawione prześliczną grafiką. Nic tylko
grać!

Wielkie dzięki za demo, mam nadzieje że pełna wersja będzie w polskiej wersji kinowej bo a ang napisami jak i z dubbingiem pl nie widzi mi się gra. W 1 jakoś ten główny gremlin miał nieciekawy głos.

Dnia 11.06.2009 o 23:59, Azvar napisał:

Mam tylko nadzieję, że kłopoty z wyznaczaniem celów minionom na wilkach (nie reagują,
atakują same jak są blisko wrogów) oraz niemożność zejścia z nich to tylko przypadłość
dema, to jedyne co w zasadzie mi się nie podobało w demie.

Po wydaniu Empire: Total War boje się że tych błędów będzie jeszcze więcej.

Dnia 11.06.2009 o 23:59, Azvar napisał:

PS. Dodano mini-mapę!

To niestety już wcześniejszy było ale tylko na PS3 i chyba w dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktoś link do pre-ordera Overlord II (poza empik.com, bo tam data realizacji zamówienia to 1 lipca, w takiej sytuacji prędzej sam ruszę tyłek i podjadę pod MM)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2009 o 18:48, Mistic napisał:

Posiada ktoś link do pre-ordera Overlord II (poza empik.com, bo tam data realizacji zamówienia
to 1 lipca, w takiej sytuacji prędzej sam ruszę tyłek i podjadę pod MM)?

Tu masz kilka linków z allegro.pl:
http://www.allegro.pl/item657679322_overlord_ii_pc.html
http://www.allegro.pl/item657729468_overlord_ii.html
To jest wszystko co znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, zapomniałem jeszcze wspomnieć "i poza typem z allegro, który szuka głupiego, który zapłaci 30zł więcej niż wynosi cena sugerowana za Overlord II"

;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich co pamiętają jeszcze pierwszą część Overlord. Ściągnąłem dodatek Raising Hell i teraz pytanie jak z niego korzystać ?? gram na XBOX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko i prosze o szybka odpowiedz!

Moze dac mi ktos liste przyciskow z overlorda na ps3?
Na klawiaturze sie zle gra wiec podlaczylem pada z ps2 (taki nie orginalny z wejsciem do kompa i ps2) i zauwazylem ze na default guziki sa inaczej poustawiane niz na ps3 (gralem kiedys wiec wiem).
Moze mi ktos podac co sie czym robi ? bo chce sobie tak kuziki poustawiac jak powinny byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2009 o 12:08, tomato99 napisał:

I gdzie znaleźć czerwonych sługów? z góry thx za odpowiedź


Melvina? radze wezwac minionow do siebie gdy zaczyna sie toczyc i uciekac, a gdy stanie to spowrotem go atakowac... i tak az do ubicia.

Jednak patrzac na to ze dalej nie znalazles czerwonych minionow (znajduja sie w pokoju przed melvinem) to mysle ze jestes jeszcze na dworze na tej imprezce... tam trzeba poprostu zabic muzykanta na stole gdy spiewa, wtedy miniony przestana tanczyc


A teraz moje pytanko. Niewiem co mam zrobic... w krainie krasnolodow zostal mi juz tylko quest zabicia williama, ale niemoge wejsc przez te drzwi

Spoiler

Do statuy juz weszly moje miniony



W Evernight zrobione wszystko, w heavens peak mam q zabicia williama i odnalezienia przyczyny plagi. Wiecej questow nie mam. Gdy zabijam te succubusy (latajace demony) przy bramie to nic sie nie dzieje. Niemoge wejsc do srodka.
A wiec u krasnolodow i w zamku mam ten sam problem 0 niewiem jak wejsc dalej.

Co powinienem teraz zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 14:27, tomato99 napisał:

jestem w kopalni krasnoludów dużo jeszcze mi zostało do końca? Pytam bo chce do męczyć
tą gre :]


To już końcówka. Po tym zostaną chyba jeszcze jakoś ze 2 sprawy do załatwienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zawiesiłem się, są takie karaluchy co się toczą i elfy uwięzione za kratami uwalniam je one giną niszczę wszystko do okola ale nie moge przejsc przez drzwi... myślałem zeby tam tego karalucha wtoczyć ale mi się nie udało więc je zabiłem :P i dalej nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować