Zaloguj się, aby obserwować  
Saref

Overlord - temat ogólny

209 postów w tym temacie

Kurcze mam problem ze znalezieniem niebieskich sługów. Kiedy dochodzę do ich jaskini zatrzymaje mnie zapora zielonego dymu, trucizny. Nie wiem jak dalej przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 15:41, Orion napisał:

A może potzreba do tego zielonych sługów? Tyle, że nie było żadnej misji z nimi i ich
nie mam :|

Są w jaskini w lesie elfów. Do lasu z kolei dostaniesz się idąc zachodnią bramą z Obfitości (część mapy z wytapiaczem); czerwoni słudzy będą ci potrzebni do ugaszenia drzew, które blokują wejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 21:45, Raylin napisał:

> A może potzreba do tego zielonych sługów? Tyle, że nie było żadnej misji z nimi
i ich
> nie mam :|
Są w jaskini w lesie elfów. Do lasu z kolei dostaniesz się idąc zachodnią bramą z Obfitości
(część mapy z wytapiaczem); czerwoni słudzy będą ci potrzebni do ugaszenia drzew, które
blokują wejście.


Wiem, wiem już się domyśliłem z poradnika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 18:57, Zebek napisał:

Witam
Utknąłem w grze
Doszedłem do areny z ogromnym pajakiem i nie wiem co zrobic aby zszedl ze ściany i zaczął
walczyć

Chodzi ci o część pierwszą czy drugą? Tylko drugiej części kojarzę ten moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie tutaj pusto:P Czyżby nikt nie grał w Overlorda?
Ja za cenę 32 zł kupiłem go na allegro - nówka - razem z Rise of the Argonauts - też nówka - :D Obie te gierki były na mojej długiej liście pozycji do zagrania(ehem Argonauci gdzieś na samym dole^^, ale nie skorzystać z takiej okazji?)
Mam nadzieje, że gierka okaże się naprawdę dobra. Oceny zbierała niezłe, ale chyba popularności nie zdobyła:P Martwię się bardziej o Argonautów, którzy z rpg''a mają tyle samo bądź mniej niż bioshock.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie w Empiku / przynajmniej u mnie / bardzo tani jest " Overlord 2 '' - 39 zł - taniej niż pierwowzór,który kosztuje ok.50 zł i jest w Empikach niedostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przejściu 2 części Overlord zostaje mi tylko Overlord: Raising Hell i tu mam problem bo będzie na PC i czy dużo w fabułę wnosi ?? (nie chce żadnych luk mieć i przejrzyście bo po II coś tam były wzmianki o zejściu do piekła eksplozji Serca wieży zniszczenia starej wieży itp.) I też czy znacie podobne gry do Overlord (szczególnie z wyborem panienek :D ) oprócz Fable, Gothic, TES Ceville to są jakieś podobne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś od 2 miesięcy tu nikt nie wchodził to odświeżę ;)
A i mam parę pytań na temat gry Overlord :
1.Od jakiego momentu gry można mieć innego koloru stworki (np. czerwone)
2.Gdzie da się kupować zbroje i bronie, ogólnie to gdzie da się wydać zarobione pieniądze ?
3.Mam grę od brata, ale nie wiem dlaczego nie ma napisów i lektora po POLSKU !! i z kąd mogę takie spolszczenie ściągnąć ? Szukałem wszędzie i nic ;c (Wiem, że istnieje bo widziałem na chomikuj.pl, ale za dużo to warzy ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 11:51, Arcizo_7 napisał:

1.Od jakiego momentu gry można mieć innego koloru stworki (np. czerwone)

Graj dalej. Na początku masz brązowe, później dojdą czerwone, zielone i niebieskie. Masz za zadanie przywrócić wierzę do dawnej świetności, wszystkiego od razu przecież nie zdobędziesz:P

Dnia 06.04.2010 o 11:51, Arcizo_7 napisał:

2.Gdzie da się kupować zbroje i bronie, ogólnie to gdzie da się wydać zarobione pieniądze

Jak znajdziesz kuźnie to w kuźni. Będzie miała "trzy lvl". Zbroje robi się z zebranej kasy, a jej moc określa ilość poświęconych stworków. Jak masz ich mało to lepiej nic nie kuj. Jak dużo to nie poświęcaj wszystkich i zaoszczędź trochę na 3 lvl kuźni, abyś mógł zrobić najbardziej wypaśne itemy.

Dnia 06.04.2010 o 11:51, Arcizo_7 napisał:

3.Mam grę od brata, ale nie wiem dlaczego nie ma napisów i lektora po POLSKU !! i z kąd

Bo nie masz wersji polskiej?
Spolszczenia oddzielnego oficjalnego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 13:25, In_The_End napisał:

> 1.Od jakiego momentu gry można mieć innego koloru stworki (np. czerwone)
Graj dalej. Na początku masz brązowe, później dojdą czerwone, zielone i niebieskie. Masz
za zadanie przywrócić wierzę do dawnej świetności, wszystkiego od razu przecież nie zdobędziesz:P
> 2.Gdzie da się kupować zbroje i bronie, ogólnie to gdzie da się wydać zarobione
pieniądze
Jak znajdziesz kuźnie to w kuźni. Będzie miała "trzy lvl". Zbroje robi się z zebranej
kasy, a jej moc określa ilość poświęconych stworków. Jak masz ich mało to lepiej nic
nie kuj. Jak dużo to nie poświęcaj wszystkich i zaoszczędź trochę na 3 lvl kuźni, abyś
mógł zrobić najbardziej wypaśne itemy.
> 3.Mam grę od brata, ale nie wiem dlaczego nie ma napisów i lektora po POLSKU !!
i z kąd
Bo nie masz wersji polskiej?
Spolszczenia oddzielnego oficjalnego nie ma.

1.Chodziło mi od jakiego momentu gry, czyli np. Od kuchni niziołków, od lasów itp.
2.Ok, dzięki ^^
3.Widziałem, na internecie spolszczenia osobno, mam ściągnięte 1 ale nie wiem jak zainstalować ;/ A nie będę 2 raz tą samą grę kupować ;c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 14:32, Arcizo_7 napisał:

3.Widziałem, na internecie spolszczenia osobno, mam ściągnięte 1 ale nie wiem jak zainstalować
;/ A nie będę 2 raz tą samą grę kupować ;c.

Trzeba podmienić pliki bo pewnie nie jest to normalna instalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem grać niedawno w Overlorda i mam takie pytanko - czy w grze istnieje jakaś możliwość włączenia sobie mapy/minimapy? Bo mimo wszystko czasami w niektórych lokacjach idzie się trochę pogubić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem już całą tą gierkę, (świetna, trzeba przyznać, ale trochę za krótka) ale gdzieś musiałem przegapić zaklęcie dominacja trzeciego poziomu. Tak z ciekawości zapytam - nie pamięta ktoś może na czym ono polegało i gdzie mniej więcej można było je znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować