Zaloguj się, aby obserwować  
gothicsheep

Gothic 4 - Zabawa w pisanie scenariuszy

285 postów w tym temacie

Dnia 01.01.2007 o 22:25, konrad16061990 napisał:

Intro do gothica4. Młody gościu ma dosyc wychowywania się u przybranych rodziców i wyrusza
szukać swej rodziny, na końcu intra spotyka schorowanego staruszka.Widzi że przygotowuje zbroję
do kolejnej bitwy, pyta go: przecież jesteś już za stary na walkę.Staruszek powoli odwraca
się i zauważa u młodzieńca złoty medalion.w oczach starca pojawiają się łzy.Młodziak(no już
nie zupełnie taki młodziak) jeszcze bardziej zdumiony pyta: co się stało?(XD..niektórzy pewnie
zrozumieją)Staruszek odpowiada: czyżbyś był tym dzieckiem,.. wychowywanym przez Lestera i Aishę?(żadne
bardziej oryginalne imię nie przyszło mi do głowy)Młody, coś już rozumiejąc zadaje pytanie:
skąd wiesz?
-Bo jestem twoim ojcem,sławnym bohaterem pogrążonym w zapomnieniu..(tu padają sobie w objęcia
i takie tam bzdety)..kazałem lesterowi zaopiekować się tobą, przy mnie cały czas groziłoby
ci niebezpieczeństwo...widzę że wyrosłeś na silnego młodzieńca...mam nadzieję że lester nie
dawał ci ziela do palenia?
Tu młody uśmiechnął się..
Bezio: - Rozumiem..
-Z kim chciałeś walczyć?
- Z najpotęzniejszym magiem orków, ich przywódcą...
-Jesteś na to za stary..ja się tym zajmę!
Tutaj koniec intra, akcja zaczynałaby się ok. 20 lat po gothicu3...no, oczywiscie nie poznamy
też imienia młodego..(taka tradycja rodzinna) i takie tam.. może jak będę miał wenę to jescze
coś napiszę...to był odcinek 1.

Młodzieniec ten mógłby to być syn beziego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 22:37, Unreal11 napisał:

Młodzieniec ten mógłby to być syn beziego


Coś nieuważnie czytałeś..przytoczę fragment: Bo jestem twoim ojcem,sławnym bohaterem pogrążonym w zapomnieniu..
Więc właśnie tak jest..lester był tylko przybranym rodzicem

PS. przepraszam za pseudomoderatostwo, ale też mógłbyś ciąć posty...będzie czytelniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O początku fabuły:
Bezio i Xardas teleportują sie do nieznanego im obszaru. Xardas natychmiast chciał wezwać swoje sługi aby zbudoawły mu wieże. Nieudało się to poniewaz na tym obszarze nawet zaklęcia napotężniejszego maga jaki chodził po tej ziemi nie działają. Ziamia ta nazywała się(tutaj niech ktoś dopisze bo nie mam takiej wyobraźni do nazw :) ). Bezio wyrusza na rozpoznanie terenu a Xardas wrócił sięprzez portal po swojewierne slugi orków:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

arsenał broni:
-kamień pokryty warstwą moczu
-patyczek od lodów
-zdjęcie Andrew Lepper''a
-kolejny projekt LPR dotyczący homoseksualistów
-PIStolet na wode (ew. mocz) xD
-zszywacz
-dzwonek z muzyką Mandaryny (najsilniejsza bron w grze-powola trola w ciągu chwili)
-kucyfiks (taki plastikowy-kolor róż)
-kolorowe PISanki
itp.

rodzaje potworów:
-mordercze kolana
-potworne sługi Młodzieży Wszechpolskiej
-przerażające kury (stworzone przez szalonego Andrzeja von Leppera)
itp.

lokacje:
-ranczo "Pod zdechłą krową" A. Leppera
-nawiedzona rezydencja władcy LPR
-lasek (tak ten co tam Samoobrona urzęduje!)
itp.

gra z podtekstem politycznym!!
tylko dla przeciwników naszego Rządu!
czekam na realizacje projektu!!! xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może coś takiego,jeśli kończymy Gothica3 pomagając tym dobrym:)- Beliar się wkurzył, że mu Bezi ciągle psuje szyki więc zstąpił na ziemię, uwięził naszego bohatera i skazał go na wieczne tortury, zanim odszedł zostawił swojego awatara by strzegł Beziego i dalej wprowadzał chaos My zaczynamy jako początkujący paladyn, który który zostaje wybrany do drużyny która ma uwolnić bezimiennego bohatera. Oczywiście wszyscy oprócz nas giną a my musimy sami wyruszyć by ratować Beziego.
Końcowa scena uwalniamy Beza i razem z nim przeciwstawiamy się awatarowi Beliara.
Jeśli skończymy Gothica 3 pomagając Beliarowi to wtedy Bezi stanie się awatarem a my będziemy mieli za misję zniszczyć go, stając się awatarem Innosa lub Adanosa(nie pamiętam który był neutralny.
Jedyny problem w tym,że nie mam pomysłu na żadne ciekawe gildie do których nasz bohater mógłby się przyłączyć.
Może wy macie jakieś pomysły.
A co do samego zakończenia 3, o ile dobrze pamiętam Bezi zobaczył swoją przyszłość ale nie było powiedziane kiedy ona nadejdzie, więc w międzyczasie mogło się jeszcze coś zdarzyć. Jeśli się mylę, to przepraszam ale dopiero raz trójeczkę przeszedłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czytam tutaj wasze gothicowe rozmówki no i widze,że na serio tą gierke lubicie(BARDZO DOBRZE).Chociaż sam o gothicach zbyt dużo nie wiem bo niestety ni gram,ale zamierzam:)Mam pytanko kto to jest bezi i jak kończy sie Gothic 3(jak sie dowiem to najwidoczniej będę brał udział czynny w tym temacie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 13:43, gothicsheep napisał:

To jak nazwamy lud do, którego należy Yukie i jaką rolę odgrywała by ona w "Naszym" Gothic''u?

Czekam na propozycje!

Oto propozycje:
1.super lachony
2.Meriva
3.Orsan
4.Jert
5.Issa
6.IQ-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 14:10, Mat.W napisał:

czytam tutaj wasze gothicowe rozmówki no i widze,że na serio tą gierke lubicie(BARDZO DOBRZE).Chociaż
sam o gothicach zbyt dużo nie wiem bo niestety ni gram,ale zamierzam:)Mam pytanko kto to jest
bezi i jak kończy sie Gothic 3(jak sie dowiem to najwidoczniej będę brał udział czynny w tym
temacie)

Bezi czyli Bezimienny jest bohaterem serii Gothic. Kim on jest? Tego tak naprawdę nie wie nikt, wiadomo tylko tyle, że jego historia zaczyna się w ciemnym lochu, w którym siedział ok. 2 tygodnie (rozmowa z Kirgo w G1) po czym został wrzucony do Koloni Górniczej. W tym właśnie momencie zaczyna się nasza przygoda z Gothic''iem i Bezimiennym bohaterem. A G3 nie wiem jak się kończy bo jeszcze nie przeszedłem ale napewno Ci tu ktoś na to pytanie odpowie. I włączaj się do wątku bo jest bardzo ciekawie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 14:13, Mat.W napisał:

> To jak nazwamy lud do, którego należy Yukie i jaką rolę odgrywała by ona w "Naszym" Gothic''u?

>
> Czekam na propozycje!
Oto propozycje:
1.super lachony
2.Meriva
3.Orsan
4.Jert
5.Issa
6.IQ-

1 i 6 bym odrzucił (a szczególnie 6 - to było bardzo obraźliwe). A jeśli chodzi o pozostałe to widzę, że poczułeś klimat. Oby tak dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 21:01, gothicsheep napisał:

Na dobry początek rzucę postać.
Ta piękna osóbka to Yukie.
Kim mogłaby ona być w Gothicu 4?
Czekam na Wasze propozycję!

Nasza zona niezła z niej "dupcia" masz wiecej jej fotek ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.01.2007 o 14:22, gothicsheep napisał:

1 i 6 bym odrzucił (a szczególnie 6 - to było bardzo obraźliwe). A jeśli chodzi o pozostałe
to widzę, że poczułeś klimat. Oby tak dalej!

Dziex za odpowiedź,a z tym IQ- to sorki,to był właśnie przykład wielu mojich niezbyt mądrych humorków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 14:25, JogaTv napisał:

> Na dobry początek rzucę postać.
> Ta piękna osóbka to Yukie.
> Kim mogłaby ona być w Gothicu 4?
> Czekam na Wasze propozycję!
Nasza zona niezła z niej "dupcia" masz wiecej jej fotek ??

"Dupcia" to o wiele za mało powiedziane!!! A fotek mam od groma ale nie myśl, że będę je tu sypał bo ona jest na to za piękna by szastać jej zdjęciami na lewo i prawo (chyba mnie rozumiesz;). A żona jak najbarfdziej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 14:37, gothicsheep napisał:

> > Na dobry początek rzucę postać.
> > Ta piękna osóbka to Yukie.
> > Kim mogłaby ona być w Gothicu 4?
> > Czekam na Wasze propozycję!
> Nasza zona niezła z niej "dupcia" masz wiecej jej fotek ??
"Dupcia" to o wiele za mało powiedziane!!! A fotek mam od groma ale nie myśl, że będę je tu
sypał bo ona jest na to za piękna by szastać jej zdjęciami na lewo i prawo (chyba mnie rozumiesz;).
A żona jak najbarfdziej!!!

Oczywiście rozumiem Kobiety sie szanuje a tym bardziej Pienkne xD a ona jest jakos modelka czy co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 14:40, JogaTv napisał:

Oczywiście rozumiem Kobiety sie szanuje a tym bardziej Pienkne xD a ona jest jakos modelka
czy co ??

Powiem tak. Gdy pierwszy raz ją zobaczyłem od razu się zakochałem i postanowiłem zindentyfikować jej tożsamość (bo to pierwsze zdjęcie wyszukałem przez przypadek w googlach). Dopiero po 0,5 mozolnego i cięzkiego wysiłku ją odnalazłem i teraz wiem o niej dosłownie wszystko.
A po drugie odbiegasz trochę od tematu, nie prawdaż.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja sie dorzuce,żeby byc top trendy.Imię tej laski to Quna.Tutaj wymyśliłem jej pochodznie:
1.Może być ona przywódczynią jakiegoś plemienia lub sekty(no albo członkiną)
2.Córka króla lub księcia(lub też żona albo narzeczona)
3.Wojowniczka lub magini
4.Zwykła prosta wieśniaczka(chodź nie sądze żeby ktoś tą odpowiedź wybrał)
Możecie też sami wymyślać jej pochodzenie,lub wybrac jedna z powyższych

20070102143634

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 14:47, Mat.W napisał:

To ja sie dorzuce,żeby byc top trendy.Imię tej laski to Quna.Tutaj wymyśliłem jej pochodznie:
1.Może być ona przywódczynią jakiegoś plemienia lub sekty(no albo członkiną)
2.Córka króla lub księcia(lub też żona albo narzeczona)
3.Wojowniczka lub magini
4.Zwykła prosta wieśniaczka(chodź nie sądze żeby ktoś tą odpowiedź wybrał)
Możecie też sami wymyślać jej pochodzenie,lub wybrac jedna z powyższych


córka króla , pochodziłą by ze staroadwnego rodu Rhobarów , asle zaginęłą i wychowali ja orkowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 14:47, Mat.W napisał:

To ja sie dorzuce,żeby byc top trendy.Imię tej laski to Quna.Tutaj wymyśliłem jej pochodznie:
1.Może być ona przywódczynią jakiegoś plemienia lub sekty(no albo członkiną)
2.Córka króla lub księcia(lub też żona albo narzeczona)
3.Wojowniczka lub magini
4.Zwykła prosta wieśniaczka(chodź nie sądze żeby ktoś tą odpowiedź wybrał)
Możecie też sami wymyślać jej pochodzenie,lub wybrac jedna z powyższych

Mi ona pasuję na szamankę niskiego stopnia wtajemniczenia jakiegoś plemienia ale Yukie nie dorasta nawet do pięt. Chyba inni się ze mną zgodzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w zasadzie to masz racje,bez makijżu wyglądała by napewno zupełnie inaczej(bezobrazy chyba gorzej).Ateraz coś innego wymyśliłem,że w Gothicu mogą być...zakony,dobre co.A w tych zakonach kapłani wojownicy(I tu nie chce nikogo urazić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować