Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zagraj z BenQ - etap 2

86 postów w tym temacie

Eee tam... łatwe były...
Wystarczyło 10 strzałów :))

O kurde... nie wiem kto układał dzisiejsze pytania,ale niech się cieszy że nie dostanie ode mnie w papę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzi na tamte nie pamiętam dobrze, ale na pewno mam 7 dobrze... :)
A teraz odpowiedzi jużwysyłałem.. Kilka z głowy wiedziałem mniej więcej, a resztę starałęm sięz neta. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 17:11, prefix napisał:

Dotychczas 8/10. Myślałem, że WOW:TBC się liczy, HL2 powstawał rok dłużej.

Ja zwalilem Wing COmmandera (to przeciez byl Squadron) i z tym Guitar Hero :) ale i tak jest niezle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 17:21, hans olo napisał:

Ja przepraszam ale pierwszy RTS nie wyszedł na żadną ze wspomnianych platform.


Od razu na wstępie - zanim pojawią się kolejne kontrowersje - zaznaczam, że nie dam się tym razem wciągnąć w dyskusję na temat pytań konkursowych. Odpowiadajcie tak jak uważacie za stosowne. Jeżeli zaś na koniec etapu okaże się, że faktycznie było coś nie tak (brak poprawnej odpowiedzi / więcej niż jedna poprawna odpowiedź itp.), to zapewniam Was, że nikt pokrzywdzony nie będzie. :)

Chcę po prostu uniknąć ułatwiania uczestnikom wyboru odpowiedzi, a to bardzo trudno zrobić broniąc się przed zarzutami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 17:21, hans olo napisał:

Ja przepraszam ale pierwszy RTS nie wyszedł na żadną ze wspomnianych platform.


nie pierwszy RTS, ale gra uważana za pierwszy RTS.:) to robi dużą różnicę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny sprawdzian moich umiejętności snajperskich. ;P Same strzały. Z tamtych pytań znałem chociaż kilka odpowiedzi, tutaj nic. No cóż, trzeba dać szczęściu szanse...

A jest jakiś sposób, aby sprawdzić, ile punktów zdobyłem w poprzedniej edycji, bo... nie pamiętam, jakich odpowiedzi udzieliłem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też napisałem Squadron i mam żźle, jeszcze H-L 2 znalazłem że powstawał 4 lata... a te pytania z 2 etapie normalnie łatwiejsze bo więcej z konsolami związanych, najtrudniejsze pytanie MAX punktów w Pac-man???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę pogratulować pytań, doskonałe są. Świetnie sprawdzają wiedze na temat GIER {podkreślam gier jako całości a nie konsolowych czy PC [choć widać "małą" przewagę konsolowych]}, no i nie mogę się doczekać na kolejne.

7/10 całkiem nie zlę myślę, może nawet na jakiś bryloczyk załapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie startuje (wszystko można wygooglać, ale mi się nie chce), ale muszę przyznać, że pytania są całkiem fajne. Np. to o postać stworzoną przez technikę (znalazłem sobie odpowiedź. Nie wiedziałem, że ten-ktoś tak powstał). W każdym razie odpowiedzi warto sobie poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować