Zaloguj się, aby obserwować  
ciusiek_i_luka

Polanie 3 - dlaczego wstrzymali prace?

9 postów w tym temacie

Dnia 02.01.2007 o 18:16, ciusiek i luka napisał:

Grałem w poprzednie części Polan i jestem zdziwiony tym, że Reality Pump nie pracuje już nad
kontynuacją serii. Wiecie może dlaczego?



Ja też się dziwę, swego czasu gra była wychwalana. Dziwię się tez temu że cdprojekt nie wydał tej gry w Extra Klasyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 20:48, punk-j napisał:

Ja też się dziwę, swego czasu gra była wychwalana. Dziwię się tez temu że cdprojekt nie wydał
tej gry w Extra Klasyce.


CdProjekt nie dał tej gry do Extra Klasyki, ponieważ dystrybutorem tej gry jest TopWare :P. A wracając do tematu to naprawdę szkoda, że gry nie wydano :/ Wg. mnie było to świetne połączenie RTS''a z RPG''iem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 10:20, Bifur napisał:

> Ja też się dziwę, swego czasu gra była wychwalana. Dziwię się tez temu że cdprojekt nie
wydał
> tej gry w Extra Klasyce.

CdProjekt nie dał tej gry do Extra Klasyki, ponieważ dystrybutorem tej gry jest TopWare :P.
A wracając do tematu to naprawdę szkoda, że gry nie wydano :/ Wg. mnie było to świetne połączenie
RTS''a z RPG''iem.

Tak Polanie 2 to byla, jest i bedzie super gierka. Gram w nia juz chyba ze 14 raz. Narazie mam 57 poziom czarodziejki amazonki i jeszcze ciagle rosnie! zamierzam dociagnac do 100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio chyba skupiali sie na Two Worlds. Teraz najpewniej tez nad czyms pracuja, ale jesli to mieli by byc Polanie 3, to raczej troszke czasu uplynie zanim sie pojawia jakies informacje.
Pamietajcie, ze tworcy oceniaja swoja gre nie po ocenach w pracsie czy na forach, ale po wyniku finansowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod nazwą Polanie 3 (KnightShift 2) miał zostać wydany fanowski mod do Polan II. Podejrzewam, że gra nie trafiła do sprzedaży po tym, jak wydawcy odbił się czkawką eksperyment pt. Frontline Attack 2 (a.k.a. WWII: Panzer Claws 2).
Mod w założeniach miał oferować wyłącznie kampanię RPG (nie pamiętam, czy przypadkiem tryb RTS nie miał być dostępny w multi) wypełniona po brzegi nowinkami (niektórzy twierdzą, że TW to Polanie 3 pod zmienioną nazwą).
Cóż, ja jakoś nie żałuję, że ten produkt nie trafił na półki sklepowe - żądanie pieniędzy za coś, co w założeniach miało być darmowe, niezbyt mi się podoba. Liczę, że kiedyś doczekamy prawdziwych Polan III, choć niepokoi mnie to, że Reality Pump ostatnio coś słabuje :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ze zniecierpliwieniem czekaqm na Polanie 3. juz troche mi sie znudzilo polanie 2 ale mozna grac calymi godzinami. mysle ze ten problem z wydaniem polanie 3 nie jest zwiazany z brakiem pieniedzy. czytalem sporo na ten temat i reality pump zarobilo sporo kasy na polanie 1 i polanie 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować