Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil1795

Londyn czyli piekne miasto

40 postów w tym temacie

Zakladam ten temat poniewaz przerwe swiateczna spedzilem w londtnie.Dwie i pol godziny lotu samolotem i jestes na miejscu.Miasto jest piekne.Metro fajnie zrobione.Co krok jakis sklep.Jak przyjechalem do polski to zachcialo mi sie plakac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 19:40, Kamil1795 napisał:

Zakladam ten temat poniewaz przerwe swiateczna spedzilem w londtnie.Dwie i pol godziny lotu
samolotem i jestes na miejscu.Miasto jest piekne.Metro fajnie zrobione.Co krok jakis sklep.Jak
przyjechalem do polski to zachcialo mi sie plakac.


A mi się zachciało płakać jak zobaczyłem prowincję Londynu. Byłeś? Zapewne nie. A widzisz, na takich prowincjonalnych osiedlach jest tyle syfu, że Polska w porównaniu z tym to czysty kraj, a na ulicy można spotkać np szczury. Piękne miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.01.2007 o 19:41, Vaxinar napisał:

A mi się zachciało płakać jak zobaczyłem prowincję Londynu. Byłeś? Zapewne nie. A widzisz,
na takich prowincjonalnych osiedlach jest tyle syfu, że Polska w porównaniu z tym to czysty
kraj, a na ulicy można spotkać np szczury. Piękne miasto.

Wiesz ja nie spotkalem szczurow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 19:43, Kamil1795 napisał:

Wiesz ja nie spotkalem szczurow


Bo nie byłeś na obrzerzach. Prawda jest taka, że Londyn to piękne miasto, ale czyste tylko na pokaz. Szczury w dzielnicach okalających Londyn to normalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.01.2007 o 19:46, Vaxinar napisał:

Bo nie byłeś na obrzerzach. Prawda jest taka, że Londyn to piękne miasto, ale czyste tylko
na pokaz. Szczury w dzielnicach okalających Londyn to normalka.

a wlasnie ze bylem.Watford to sa obrzeza i wcale nie bylo tam szczurow.Bylo tam bardzo milo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 19:46, Vaxinar napisał:

> Wiesz ja nie spotkalem szczurow

Bo nie byłeś na obrzerzach. Prawda jest taka, że Londyn to piękne miasto, ale czyste tylko
na pokaz. Szczury w dzielnicach okalających Londyn to normalka.

Zgadzam sięz tobą gdy byłem w zeszłym roku w londynie koło nóg przelazły mi 2 szczury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.01.2007 o 19:55, zziioommaall napisał:

Zgadzam sięz tobą gdy byłem w zeszłym roku w londynie koło nóg przelazły mi 2 szczury

Mnie szczury nie lazily kolo nog dlatego londyn jest dla mnie piekny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Angli wszystko jest zupełnie inne np. tam w małym miasteczku jest sklep z grami na wszystkie konsole full wypas a u nas ze świecą szkuać tego (chba że w Warszawie lubTrójmieście)
Ale wszystko ma swoje wady nie polecał by szkukać w Angli dziweczyny (tragedia w całej rozciąłości ) .
;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 13:10, KonradRębkowski napisał:

W Angli wszystko jest zupełnie inne np. tam w małym miasteczku jest sklep z grami na wszystkie
konsole full wypas a u nas ze świecą szkuać tego (chba że w Warszawie lubTrójmieście)
Ale wszystko ma swoje wady nie polecał by szkukać w Angli dziweczyny (tragedia w całej rozciąłości


Zgadzam się z tobą co do angielskich dziewczyn, 5 na 4 z nich ma nadwagę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dam ci jeszcze lepszy przykład moja siostra była w Londynie w kraju brała jeden z mniszych rozmiarów ubrań
(chuda jest) a tam najmniszy jaki wogle produkują wniosek nasuwa się sam -za dużo fast foodu i siedzenia bezczynie .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.01.2007 o 19:41, Vaxinar napisał:

A mi się zachciało płakać jak zobaczyłem prowincję Londynu. Byłeś? Zapewne nie. A widzisz,
na takich prowincjonalnych osiedlach jest tyle syfu, że Polska w porównaniu z tym to czysty
kraj, a na ulicy można spotkać np szczury. Piękne miasto.

Tak a Ty zapewne widziałeś na filmie, czytałeś o tym w DerSpiegel albo słyszałeś od kolegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 19:41, Vaxinar napisał:

Piękne miasto.


Tylko zapominasz, że w okolicach Londynu bezrobocie sięga 4 procent, albo prawie w ogóle go nie ma. Poza tym stolica Anglii ostatnimi czasy staje się centrum europejskiej, o ile nie światowej bankowości. A ogólnie rzecz ujmując nie da się porównać Polski do Wielkiej Brytanii, to tak jakby porównywać Chiny i USA - to dwa kompletnie inne światy, rządzące się innymi prawami, obyczajami, wartościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam znajomego wLondynie, to oprucz budynków to jest ładnie bo ludzie nie śmiecą, zbierają kupy po psach i wrzucają do spevcjalnych koszy. U nas raczej się na to nie zapowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 08:10, DaMiaN47 napisał:

Ciebie się nie pytałem Dickk0. Więc pytam jeszcze raz: czy tam są bardzo tanie części do komputera?

To pytanie skierowane było do wszystkich to czemu nie mogłem na nie odpowiedziec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować