Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Halo 3 w Iraku

29 postów w tym temacie

Hehe :-)
Mam nadzieję, ze nie zapomną , iż poźniej w RL nie będzie można zrobić load game, w razie napisu "Missoin Failed" :-PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niby po co to wszystko? Przecież ostatnio Amerykanie narzekają, że mają kłopot z naborem do wojska. To tak to ostatniego zdania tego newsa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 12:57, Dux napisał:

A niby po co to wszystko? Przecież ostatnio Amerykanie narzekają, że mają kłopot z naborem
do wojska. To tak to ostatniego zdania tego newsa:D


o tym samym pomyslalem, bo gdzie indziej gracze mieli by mozliwosc pogrania w halo 3 ;> niezly chwyt marketingowy ;) [nie liczac dema halo3 w jakiejs grze ... nie pamietam tytulu]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 13:00, defQ napisał:

> A niby po co to wszystko? Przecież ostatnio Amerykanie narzekają, że mają kłopot z naborem

> do wojska. To tak to ostatniego zdania tego newsa:D

o tym samym pomyslalem, bo gdzie indziej gracze mieli by mozliwosc pogrania w halo 3 ;>
niezly chwyt marketingowy ;) [nie liczac dema halo3 w jakiejs grze ... nie pamietam tytulu]



jak dopiero jest beta to jak mozna bylo demo zobaczyc w jakiejs gdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna akcja mająca na celu zachęcenie młodzieży do wstąpienia do woja ? Było takich wiele ;-)
Jeżeli się mylę, to powiem krótko - bardzo sympatyczny gest ze strony Bungie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw komentarzy wojaków, którzy w to grali :D całkiem inaczej patrzy na to ktoś, kto jest pod presją i w sytuacji ryzyka (zagrożenia) przez dłuższy czas niz zwykły gracz.

Tak czy inaczej ciekaw jestem "commentów" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He he! Zobaczycie, za rok w Iraku będzie armia składająca sie z nastolatków, którzy zaciągnęli się tylko po to, aby pograć w najnowsze FPS-y. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakaś miła odmiana dla tych żołnierzy. Chociaż raz sobie postrzelają nie zabijając nikogo tak naprawdę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować