• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Xerwer

Problemy z Soldiers Ludzie Honoru

Pytanie

Witam postanowiłem wznowić ten temat ponieważ ta gra jak mało innych potrafi gryźć się ze sprzętem zapraszam do spostrzeżeń na temat jak sobie z nią radzić gra jest świetna i wcale nie tak trudna jak wielu sadzi…
Ja mam płytę gł opartą na nForce 2 ASUS A7N8X-E Deluxe miałem problem z dźwiękiem (gra automatycznie się wyciszała) oraz z szybkością zwalniała nawet do 1fps!! NV dawno nie aktualizowała sterów do nForca ostatnie 5.10 powoduję powyższe kłopoty jednak niedawno został wydany dodatek audio z własnym instalatorem (4.62_nforce_audio) polecam zainstalować gra działa teraz super płynnie (pomoc techniczna nic nie mogła wcześniej poradzić i nic dziwnego bo nie gry wina a sterów)
Adres dla Windy XP: www.nvidia.com/object/nforce_audio_4.62_win2kxp.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

gra ma dobrą grafe ale duze wymagania.
Jest według mnie ciekawa i real.
Przeszedłem trzy kampanie oprucz Rosyjskiej -chyba to jest ta misja z Latarnią co trwa 15:00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.03.2006 o 16:21, Soliders napisał:

gra ma dobrą grafe ale duze wymagania.

??? jak na dzisiaj to ta gra ma bardzo niskie - kazda karta za > 200zl odpali ja na max

Dnia 06.03.2006 o 16:21, Soliders napisał:

Przeszedłem trzy kampanie oprucz Rosyjskiej -chyba to jest ta misja z Latarnią co trwa 15:00.


hmm, a to nie poczatek brytyjskiej? kuter torpedowy itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.03.2006 o 16:35, gmx napisał:

> gra ma dobrą grafe ale duze wymagania.
??? jak na dzisiaj to ta gra ma bardzo niskie - kazda karta za > 200zl odpali ja na max

> Przeszedłem trzy kampanie oprucz Rosyjskiej -chyba to jest ta misja z Latarnią co trwa
15:00.

hmm, a to nie poczatek brytyjskiej? kuter torpedowy itd...

wiem ale przez dopiero 2.0 pojawily sie jeden rok temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem. Proszę o radę. Posiadam "oryginalną" grę. Chciałem sobie ponownie zagrać ale niestety nie mam S/N - numeru seryjnego. Zgubiłem. Czy jest jakaś nadzieja (legalna) na uruchomienie gry? Pomoc techniczna nie odpowiada na meila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.07.2006 o 14:15, Sqqlilek napisał:

Dzięki Akashi
To smutna wiadomość. Tego się jednak obawiałem. Trzeba b edzie kupić nową grę.


Teraz gra kosztuje 19.90 i nie ma starforce''a ani cdkey''a....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.09.2006 o 10:37, sokolpsycho napisał:

Teraz gra kosztuje 19.90 i nie ma starforce''a ani cdkey''a....


Wybitne stwierdzenie. Ale każdy o tym wie ;] Gra ukazała się w eXtra Grze, a obecnie w eXtra Klasyce neXt.
Jak masz już coś pisać to rób to w tym temacie:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=834&u=112

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.09.2006 o 10:45, Markus89 napisał:

> Teraz gra kosztuje 19.90 i nie ma starforce''a ani cdkey''a....

Wybitne stwierdzenie. Ale każdy o tym wie ;] Gra ukazała się w eXtra Grze, a obecnie w eXtra
Klasyce neXt.
Jak masz już coś pisać to rób to w tym temacie:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=834&u=112

Niestety ale czsy Szeregowca Ryana mineły wiec już nikt nie gra w tą gre ale warto ją nawet teraz kupić jeżeli nie grał napewno dostarczy wielu emocij. Cena jest niska tylko przez to ze pojawiły się nowe gry tej klasy ,które sa poprostu lepsze i dlatego cena Soldiersa Spadła ale raczej juz przy 20.00 zl sie zatrzyma na długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.09.2006 o 12:12, Soliders napisał:

Niestety ale czsy Szeregowca Ryana mineły wiec już nikt nie gra w tą gre ale warto ją nawet
teraz kupić jeżeli nie grał napewno dostarczy wielu emocij. Cena jest niska tylko przez to
ze pojawiły się nowe gry tej klasy ,które sa poprostu lepsze i dlatego cena Soldiersa Spadła
ale raczej juz przy 20.00 zl sie zatrzyma na długo...


Ja to wiem, i większość gramowiczów wie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Muszę coś uzupełnić w sprawie 1 postu:

Widzę że na forach jest mowa o tym że Radeony powodują problem z szybkością gry

Nie jest tak jak myślałem wcześniej, że system zabezpieczeń muli, (jest nowa wersja gry pozbawiona zbezpieczeń - gra nie wymaga nawet płyty w napędzie) - po paru konsultacjach z pomocą techniczną zauważyłem że wina leży tylko i wyłącznie po stronie KARTY MUZYCZNEJ!!!
to ona muli kompa i jeśli nie dopasujecie sterów to gra będzie mulić bez względu na to jak mocnego kompa posiadacie

Jak sprawdzić czy u ciebie dźwięk jest powodem zacinania gry?

musisz uruchomić "msconfig" - zakładka usługi - a tu wyłącz "Windows Audio" zastosuj i uruchom ponownie kompa - powinien uruchomić się bez dźwięku - odpal grę - jeśli będzie działać normalnie to znaczy że masz problem ze sterami karty muzycznej a nie graficznej
- nic więc dziwnego że u jednych gra działa dobrze na R9200 a u innych klatkuje na R9700Pro
W moim przypadku wina leżała po stronie NV – nForce2 w trybie dźwięku przestrzennego spowalnia grafę nawet tę 2D - jednak problem z Soldiers Naprawia ostatnia łatka do nForce wydana oddzielnie jako sterownik audio – (o tym w 1 poscie)

NOWA INFORMACJA! - jest tu mały haczyk - stery czasem nie wgrywają się właściwie – być może spowodowane jest to jakimiś aktualizacjami windy (niedawno pojawiał się nawet komunikat "STOP") lecz po ostatnich aktualizacjach najwyżej komp może się wieszać podczas instalacji – należy próbować instalować do skutku - aż pojawi się komunikat o poprawnej instalacji i prośba o restart kompa --- jeśli komp zrestartuje się samoczynnie oznacza to błędną instalację i gra może klatkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować