• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Pattrus

Uszkodzony prepaid

Pytanie

Hej,
Mam taki problem , kupiłem prepaida ( nie u was , zawsze zamawiałem prepaidy na gram.pl ale jako że nie było ich u was dostępnych zamówiłem w sklepie wirtus.pl) prepaid który dostałem miał trochę inną powierzchnie do zdrapywania od innych prepaidów(czyli te które zawsze ja zamawiam u was) Nie mogłem zdrapać powierzchni :O
(zawsze schodziło normalnie ...) Więc po kilku minutach jak nie mogłem zdrapać moim paznokciem , wziełem nozyczki ... Wszystko ok zdrapałem powierzchnie i okazało się żę połowę kodu "poszło z dymem" . Myślałem ze sklep wktórym zamawiałem wymieni na nowy prepaid lub zrobi jakieśczarymary .... Nie wiem co mam zrobić wydałem 130 zł w błoto jak narazie .
Proszę pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 03.01.2007 o 15:13, Pattrus napisał:

Hej,
Mam taki problem , kupiłem prepaida ( nie u was , zawsze zamawiałem prepaidy na gram.pl ale
jako że nie było ich u was dostępnych zamówiłem w sklepie wirtus.pl) prepaid który dostałem
miał trochę inną powierzchnie do zdrapywania od innych prepaidów(czyli te które zawsze ja zamawiam
u was) Nie mogłem zdrapać powierzchni :O
(zawsze schodziło normalnie ...) Więc po kilku minutach jak nie mogłem zdrapać moim paznokciem
, wziełem nozyczki ... Wszystko ok zdrapałem powierzchnie i okazało się żę połowę kodu "poszło
z dymem" . Myślałem ze sklep wktórym zamawiałem wymieni na nowy prepaid lub zrobi jakieśczarymary
.... Nie wiem co mam zrobić wydałem 130 zł w błoto jak narazie .
Proszę pomóżcie


Oj...okropne. Nie wiem jak to rozwiązać. Najlepiej zgłoś to do Gram.pl, albo do Wirtusa.

Ale nikłe szanse, że kartę wymienisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Napisz do nich e-maila ze miałeś uszkodzonego pre-paida tam gdzie kupywałeś. Spróboj jakoś odtworzyć ten kod może widać niektóre znaki .Nastepnym razem zamawiaj na gram.pl ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.01.2007 o 15:26, Pattrus napisał:

"W tej sprawie prosze sie kontaktowac z CD Projekt lub tez najlepiej bezposrednio z firma Blizzard"

Taki mail dostałem z wirtusa


Dziwne. Zwykle takie rzeczy robią oni sami :/. Al;e zgodnie z instrukcją napisz do CDP, albo do Blizzarda. Jeśli chcesz mogę przetłumaczyć na angielski list.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A blizzard ma e-maila? patrzyłem przed chwilą na stronke ich i mają tylko telefony :O może źle patrzyłem .
Jeżeli mają to chętnie skorzystam z twojej pomocy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować