Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zaprojektuj obszar, wygraj procesor - konkurs przedłużony!

31 postów w tym temacie

Zapewne poprostu mało osób wzięło w tym konkursie udział. Ale to dobrze, ponieważ mój obszarek malućki miał większe szanse na wygraną :]
Niestety trza się postarać i zrobić drugi - lepszy, aby przypieczetować sobie zwycięstwo :P
Hmmm jaką kategorię teraz wybrać.... *myśli*
(hihihi oby tylko trafić na niską konkurencje, najlepiej zerową ]:>)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domek

W związku z dużym stopniem trudności jednego ze świątecznych konkursów (na obszary do NWN 2), zdecydowaliśmy się przedłużyć termin przyjmowania zgłoszeń. Nowa data to 14 stycznia 2007. Do wygrania jest aż siedem procesorów, warto więc poważnie zastanowić się nad wzięciem udziału lub jeszcze bardziej dopracować swe dzieło!

Przeczytaj cały tekst "Zaprojektuj obszar, wygraj procesor - konkurs przedłużony!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie było tylko 6 prac. ;]
NWN2 nie mam, a szkoda bo nagrody całkiem niezłe, a sądząc po tym, że konkurs został przedłużony to pewnie konkurencji za dużej też nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i tak konkurs tylko dla tych co mają PC''ty które dźwigają NWN 2 - a mój to sprzed lat.........
ale bym się nei zdziwił gdyby jak narazie nikt nic nie wysłał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konkurs jest świetny, wymaga sporo wysiłku. Ma jednak on dla mnie jedną wadę, pomimo posiadania NWNa 2. Nie jestem zbytnio obyty w Toolsecie... Dotychczasowe próby stworzenia jakiegoś obszaru godnego uwagi spełzały na niczym po 3h pracy :)

Może teraz coś się uda? W co szczerze wątpię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh, tylko dlaczego kiedy ja już swój obszar wysłałem... a mogłem go jeszcze dopieścić... No nic, w takim razie od jutra zabieram się za robienie czegoś nowego w nowej kategorii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehhe obszarow pewnie było sporo ale sie załamali jak je zobaczyli. Sam wysłałem 3 i to co umiałem robiąc 3 a 1 to niebo i ziemia. Ale widze, że szanse na wygrana maleją. Teraz egzaminy i moze tyko wieczorkiem bedzie mi sie chciało posiedziec czekajac na patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe a jednak :P bo już były spiski, że CDP chce sobie zatrzyamć procek dla siebie :P
No ale jest sprawiedliwość i każdy może teraz(a raczej po pathu) zrobić mapkę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo dobrze... szkoda tylko, że czasu mam teraz niewiele...
Mam pytanie - napisane było, że poza skryptami i dialogami wszystko inne podlega ocenie. Jak rozumiem, prace mają stać się częścią polskiego modułu. Pytam więc - czy dajmy na to miasto powinno zawierać BN''ów, czy samą scenerię ? Tworzenie spersonalizowanych postaci na obszarze bez dodawania dialogów jest dla mnie lekko bez sensu, no chyba że mówimy tu po prostu o "tłumie" tła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, no nic dziwnego. Osób potrafiących zrobic nawet porządną ścieżkę jest pewnie bardzo mało. Nowi gracze musieliby jeszcze poznać działanie Toolsetu, a na dodatek niektórym w ogóle on bez patcha nie zadziała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta, ilosc nagród w tych konkursach jest odwrotnie proporcjonalna do liczby ludzi biorących w nich udział.. prawo Gram.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest dla mnie całkiem dobra wiadomość. :) Może teraz uda mi się zrobić jakiś obszar. :P Chociaż ciągle nie wiem wielu rzeczy na temat Toolseta. Ale może jakoś, przy odrobinie samozaparcia, dam radę coś wykombinować. :) Tylko żebym trafił na jakąś grupę, w której nie będzie zbyt dużej konkurencji. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam bardzo polubilem tworzenie obszarów. Zastanawiam sie nawet nad przyłaczeniem do jakieś grupy co tworzy mody na nowe serwery NWN2. A jeżeli chodzi o robienie scieżek malowanie i formowaie terenu często zabiera najwiecej czasu i aby wygladało nieźle trzeba sie namęczyć. Ustawiając te % danego rodzaju tekstury. Ja mam natomiast inny problem zawsze jak zaczynalem robic zamkniete lokacje wkurzała mnie kamera. Nie wiem jak moza wysiedziec tworzac jaskinie a potam siłując sie z kamerą aby cokolwiek umieścic w grocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować