Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa strona w kolektywie gram.pl!

46 postów w tym temacie

Będziemy się starali (ja i cała nasza ekipa) profesjonalnie prowadzić nasz serwis. Aby się każdemu podobał. Jeśli znajdziecie jakieś błędy, to gorąco prosimy - poinformujcie nas o tym, czy to mailowo (aktualne e-maile macie podane w dziale "Redakcja") czy też na naszym forum. Dzięki Wam nasza strona będzie coraz lepsza! :-) To jest oczywiste, że są jakieś błędy, ale postaramy się je maksymalnie wyeliminować.

Pozdrawiam,
sferis (admin STREFY MMO) & co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po jakim czasie dostaje się maila z tym *specjalnym* aliasem e-mailowym oraz instrukcją dotyczącą specjalnej rangi na forum dyskusyjnym? Odpowiednie maile wysyła człowiek, czy może wysyłane są automatycznie, aż liczba użytkowników forum osiągnie ilość setkę wojowników światła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maile z aliasami i informacjami o randze powinny dotrzeć w ciągu 24 godzin od zarejestrowania się na forum.

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja stronkę już znam, bardzo ładna pod względem graficznym, materiały i forum się zbierają i będzie z pewnością git. Sam mogę się pochwalić aliasem, jednak maila jakiego dostałem w tej sprawie to mnie potraktowano jak jakieś dziecko neostrady :)) Życzę powodzenia w prowadzeniu serwisu... A Monk teraz może szpanować zielonym statusem, no no :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory, ale są ludzie na różnym poziomie zaawansowania w obsłudze kompa :-) Więc jak się poczułeś urażony, to sorki, ale wszystko musi być jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za szybko kliknąłem -_-"
fajnie, że coś takiego powstało, ale niestety, coś, co jest do wszystkiego, jest zazwyczaj do niczego - życzę powodzenia redakcji.
Tylko co ten serwis ma tak na prawdę robić? Zbierać newsy? Co z wow.gram.pl, co z gw.gram.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwis ma być centrum zbierającym informacje o grach MMO. Czyli np. jak ktoś chce zagrać w jakąś grę tego gatunku. Wchodzi na nasz serwis, czyta o grach. i wybiera tą, która go zachęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kamil.i.Maciek proszę aktywować swoje konto na forum, bo nie mogę Wam wysłać aliasa :-)

Pozdrawiam,
sferis (admin Strefy MMO)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 10:35, sferis napisał:

Kamil.i.Maciek proszę aktywować swoje konto na forum, bo nie mogę Wam wysłać aliasa :-)

Oj to wpadłem jak śliwka w kompot ;P Zalogowałem się, wszystko szło elegancko do czasu aktywacji klucza (patrz na screena) wszystko wciskam poprawnie, nic tam nie napsociłem i nie działa :P
Jak byś mógł jakoś pomóc..:)

20070104104546

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 10:45, Kamil.i.Maciek napisał:

> Kamil.i.Maciek proszę aktywować swoje konto na forum, bo nie mogę Wam wysłać aliasa :-)

Oj to wpadłem jak śliwka w kompot ;P Zalogowałem się, wszystko szło elegancko do czasu aktywacji
klucza (patrz na screena) wszystko wciskam poprawnie, nic tam nie napsociłem i nie działa :P
Jak byś mógł jakoś pomóc..:)


Nie martw się :-) Już konto aktywowałem ręcznie. Możesz się spokojnie zalogować :-)

Pozdrawiam,
sferis (admin Strefy MMO)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować