Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jack Thompson atakuje GTA IV

68 postów w tym temacie

Co by nie gadać, że facet ma nierówno pod sufitem, to pewną dozę racji ma.
Jeżeli chodzi o rozwój gier i techniki 3D, to podejrzewam, że za 10-20 lat standardem będzie obowiązkowy znaczek w jednym z rogów ekranu informujący, że obraz pochodzi z gry i nie przedstawia on rzeczywistości. Wtedy też może być tak, że obraz z gry bedzie przez laików nie do odróżnienia od rzeczywistości. Podobnie podejrzewam, że standardem będzie, że gry zawierające mnóstwo elementów przemocy będą miały na dużej części pudełka wyraźne ostrzeżenie przed przekazywaniem ich dzieciom (podobnie jak na papierosach czy alkoholu widnieją ostrzeżenia ministra zdrowia). Poza tym wreszcie kiedyś prawodawstwo musi oddzielić prawnie materiały zawierające erotykę od przemocy (co już się staje) czyli niepakowanie tego do wspólnego worka bo i zagrożenie w obu przypadkach jest wyraźnie inne.
Tak więc Thompson może i wariatem jest, ale fakt, że taki ktoś jest i akurat jest w USA, gdzie wolny rynek prawników powoduje, że bardzo szybko wyłapuje się luki prawne - daje powody do myślenia, że część jego argumentów może być słusznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jack Thompson is back! znowu atak na GTA... ale cos czuje ze dostal w lape od Sony ze do tej pory nie wypowiedzial sie o GTA IV ale w wersji na PS3... a o X360 odrazu napisal :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakaz powinien objąc wszstkie platformy po koleji od PC po wszystkie konslole, nie oszczędzając Amigi i Comodore...

Pozdrawiam wszystkich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co on znowu wydziwia?

Audiotele!
Jaka będzie następna gra, na którą rzuci się Jack Thompson?
Dzwońcie na 0-700-***-***

[/joke mode]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam ps-a 2, telewizor, kilka gierek i ... luuudzie :) życie jest piękne :D nic mi więcej do szczęścia nie potrzebne ;) jak chcą niech się kłucą.. a reszta i tak zrobi co będzie chciała :D Swoją drogą już nie mogę się doczekać GTA4 . Obawiam się tylko, że będzie się to musiało wiązać ze zmianą konsolki ;( A może i w tej kwestji ktoś pomyśli i odpale Gta 4 na ps2? :D Sony.. postarajcie się :) Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widać Wielki Ogór na dobre zadomowił się i w Polsce i w Stanach... tylko u nas pomaga mu cały rząd, a nie jeden prawnik-oszołom:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jack''a można porównać z chopkiem który bije cepem w mur i myśli że zrobi w nim dziure (poniżej rysunek mojego autorstwa;))
;;;;;;; ___
;;;;;;; \O *
;;;;;;; |\
;;;;;;; /\
albo robi M$ reklamę lu chce aby ten zbankrutował

O <(bo M$ trzeba zniszczyć!![upiorny Śmiech]!)
/|\
=====

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje że Jack albo za długo siedział w solarium i patrzał w światełko zamiast na panienki albo... ma nadzieję że M$ będzie chciało go na przykład przekupić żeby się odczepił od ich konsolki no ale to tylko marzenia M$ najwyżej przekupi ławę przysięgłych i będzie po sprawie... A tak nawiasem jak myślicie kto zapłaci za sprawę za tych prawników i tak dalej zapewne coś mi się tak zdaje że nasz król idiotów pan Jack... Jack życzę szczęścia w procesie głównie tego żebbyś stracił jak najmniej kasy Powodzenia zawsze trzeba mieć nadzieję !... Nadzieja Matką Głupich I Właśnie Mamy Na To Dobry Przykład ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba pan Jack za dużo szampana wypił w sylwestrową noc. A może zorganizowano jakiś plebiscyt, na najgłupszy pomysł dotyczący gier, bo tego typu inicjatyw ostatnio bardzo dużo się namnożyło.

Jak na razie nie mam żadnej konsoli i ten pomysł raczej mnie nie dotyczy. Jednak czytając takie bzdury na usta cisną się rożne słowa (których z wiadomych przyczyn tu nie zacytuję), a ręka odruchowo sięga po jakiś cięzki przedmiot. Kto wie, może kolejny "genialny" prawnik zażąda, aby w M$ w najnowszej windzie wprowadził moduł, który cenzurowałby gry i przy uruchomieniu gry wyświetlałby komunikat "Ta gra zawiera niepożądane treści. Wprowadź 28 -cyfrowy kod aby zagrać". Sick...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem ciekaw co zrobia z tymi stadami nieletnich, ktorych i tak nie stac na kupno wiec se sciagna :P niedlugo bedzie zakaz korzystania z neta ponizej 18 roku zycia (szczerze... jestem za)... ewentualnie nawet torrenty i ed2k beda oflagowane przez symbole typu 18+ .... sie doczekac nie moge :D
ewentualnie jack oskarzy internet o demoralizacje nieletnich i wytoczy mu proces....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przeciez to rola rodzicow zeby patrzyli jakie ich dzieci gry kupuja a tak po za tym microsoft ma najlepszych prawnikow na swiecie (chyba) ktorzy takiego pana jacka zjadaja na sniadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 16:42, icefire napisał:

(...) A może i w tej kwestji ktoś pomyśli i odpale Gta 4 na ps2? :D Sony.. postarajcie się :) Pozdrowienia


Nie ma najmniejszych szans, żeby nowa gra od Rockstar ukazała się na PS2. Czarnulka jest za słaba, żeby móc na niej odpalić IV generację gier GTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem thompson jest jakiś walnięty, ja bym bardzo chętnie kupił GTA IV na xbox360 , zawsze to jakaś odmiana. a nie tylko w wyścigi czy strzelanik typu Gears of War (zaronbista gra - kto ma xboxa 360 niech se kupi to dobra inwestycja ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pffffii ! Tacy ludzie jak ten gościu mają jeszcze bardziej zrypaną psychikę niż maniakalni gracze ! To sie przeradza w opsesję. A tak czy siak ja sobie w to pogram choć niemam jeszcze 18 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a takie mam pytanie od nosinie tego pana czy on czepial sie postala albo punishera czy tylko sie czepil mortal combat i gta czy tylko mi sie tak zdaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować