Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Wasze rysunki oraz ich oceny

8491 postów w tym temacie

Dnia 30.03.2007 o 22:20, cedricek napisał:

Ja też rysuję ciekawe rysunki.
A dokładnie mapki.
Mapy te, przedstawiają mój wymyślony świat fantsy, Który ma odzwierciedlenie w Książce, którą
piszę.
(Zew Wodnika).
Przedstawiam je z nadzieją że je dobże przyjmiecie.
Są one też do wglądu na moim GS-e w ,,Sarszych wpisach"
(przepraszam, za niską jakość. są to zdjęcia wykonane z komurki)

Mam przyjemność prezentować wam:
Mapy Zakonu. Erthia i oklolice. cały, dodtychczas znany świat:


ooo stary .... takie rysunki to ja bardzo lubię... jeśli pozwolisz to ja sobie je skopiuję :) Bardzo mi się podoba taka sztuka:) a jeśli chcecie zobaczyć parę moich artów to zapraszam na mojego GS-a.... polecam też moje archiwum wpisów na GS-a jest tam dużo rysunków...

Dnia 30.03.2007 o 22:20, cedricek napisał:



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 20:14, Nazca napisał:

Po kliknięciu lepiej wygląda ...
Co sądzicie xD ? 5 min przy paincie :P

tooo paint ??!!! o rany xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jeśli chcecie zobaczyć parę moich artów to zapraszam

Dnia 31.03.2007 o 10:10, reaven1 napisał:

na mojego GS-a.... polecam też moje archiwum wpisów na GS-a jest tam dużo rysunków...
>
>


Bardzo podobają mi się twoje rysunki. Ciekawi mnie, czy rysujesz je "z głowy" czy masz przed sobą gotowy obraz i się na nim wzorujesz? Tak czy inaczej zazdroszczę ci talentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.03.2007 o 10:39, Lesz3yk napisał:

Bardzo podobają mi się twoje rysunki. Ciekawi mnie, czy rysujesz je "z głowy" czy masz przed
sobą gotowy obraz i się na nim wzorujesz? Tak czy inaczej zazdroszczę ci talentu.


Moją jedyną inspiracją są książki i filmy:) a potem to już wodza fantazji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja nowa ośla praca, tym razem zrobilem ośliczke :P, a dokłaniej bohaterke z mojego komiksu...tylko no w takim stroju wieczornym. Fałdów nie zrobiłem, bo nie byłem pewien czy powinny się one znaleźć :P. No to tyle....

20070331113311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 11:35, Gawełek napisał:

Moja nowa ośla praca, tym razem zrobilem ośliczke :P, a dokłaniej bohaterke z mojego komiksu...tylko
no w takim stroju wieczornym. Fałdów nie zrobiłem, bo nie byłem pewien czy powinny się one
znaleźć :P. No to tyle....

niezłe :P jakim programem robiłes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 11:35, Gawełek napisał:

Moja nowa ośla praca, tym razem zrobilem ośliczke :P, a dokłaniej bohaterke z mojego komiksu...tylko
no w takim stroju wieczornym. Fałdów nie zrobiłem, bo nie byłem pewien czy powinny się one
znaleźć :P. No to tyle....


Mmm... niezły tyłeczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 11:44, Jojti napisał:

niezłe :P jakim programem robiłes??


Do pokolorowania rysunku użyłem darmowego programu graficznego zwanego Gimp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 12:25, grim1234 napisał:

O, widzę, że temat w sam raz dla mnie :D Oto moja pracka:


Niezle, niezle. Anatomia lezy i kwiczy ale pomysl i kompozycja ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Typowy przyklad nieoszlifowanego diamentu. Znaczy niewatpliwie przejawiasz duuzy talent, brakuje ci tylko przysiasc porzadnie i popracowac nad duperelami, nabrac swiadomosci, bo jak narazie jedziesz tylko na instynkcie. Przysiadz, poanalizuj a bedziesz ciskac pracki, ze hej :). Nie, zebym znowu narzekal(zeby nie bylo) bo Twoje prace sa jednymi z najlepszych na tym forum zamieszczonych. Tylko takie zboczenie- nigdy nie ma tak dobrze, zeby nie moglo byc lepiej. Oczywiscie Ciebie rysowanie nie musi jarac az w takim stopniu i byc moze po prostu wystarczy ci, ze umiesz narysowac cokolwiek chcesz. Jesli jednak chcesz wymiatac, pracuj ze zdwojona sila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 20:53, ReNeG4De napisał:

> No i co kurde chcesz mi przez to powiedziec??? masz problem? ...;R

Ehe .. mam .. mógłbyś pisać jeden zrozumiały post zamiast trzech niezrozumiałych? Dziękuję
:> A co do podanego linku, to miał on sens dosłowny, więc na pewno wiesz co chciałem ci
nim przekazać :>
Nie masz za co dziękowac dziewczynko bo i tak cię nie słucham....jak ty masz jakiś problem to niestety wina twoich(powiem ładnie) rodziców, albo twoja sama ...Więc jak już mówiłem jak masz problem to paszą wą http://www.problemywychowawcze.republika.pl/ a to coś dla ciebie....życzę powodzenia. przyda ci się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 15:55, MroK666 napisał:

I jeszcze jedno, nie próbuj mi tu walic jakiś swoich tekstów


A jak nie to co? Powiesz mamie? Nie umiesz się wysławiać jak człowiek dzieciaczku, to nie odzywaj się wcale, dużo osób będzie ci wdzięcznych ... szkoda słów na takie dzieci neo jak ty, skąd wy się bierzecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 18:13, ReNeG4De napisał:

> I jeszcze jedno, nie próbuj mi tu walic jakiś swoich tekstów

A jak nie to co? Powiesz mamie? Nie umiesz się wysławiać jak człowiek dzieciaczku, to nie odzywaj
się wcale, dużo osób będzie ci wdzięcznych ... szkoda słów na takie dzieci neo jak ty, skąd
wy się bierzecie?

Przykro mi, że nie wiesz skąd sie biorą dzieci bo widzisz mnie już rodzice powiedzieli (może właśnie dlategoi jestem od ciebie starszy przepyszny dziubasku) Jak już mówiłem żal, żal i jeszcze raz żallllllllllll....;R popracuj nad tekstami mój dziadek by cie rozwalił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 00:16, Astmatyk napisał:

Typowy przyklad nieoszlifowanego diamentu. Znaczy niewatpliwie przejawiasz duuzy talent, brakuje
ci tylko przysiasc porzadnie i popracowac nad duperelami, nabrac swiadomosci, bo jak narazie
jedziesz tylko na instynkcie. Przysiadz, poanalizuj a bedziesz ciskac pracki, ze hej :). Nie,
zebym znowu narzekal(zeby nie bylo) bo Twoje prace sa jednymi z najlepszych na tym forum zamieszczonych.
Tylko takie zboczenie- nigdy nie ma tak dobrze, zeby nie moglo byc lepiej. Oczywiscie Ciebie
rysowanie nie musi jarac az w takim stopniu i byc moze po prostu wystarczy ci, ze umiesz narysowac
cokolwiek chcesz. Jesli jednak chcesz wymiatac, pracuj ze zdwojona sila.


Dzieki, jednen z niewielu konkretnych komentarzy.To co powiedziales, ma duzo sensu. Zdaje sobie sprawe,ze to co robie jest w duzej mierze intuicyjne, ale traktuje to raczej hobbystycznie i raz, ze nie wiem, czy znalazlabym na to czas, a dwa, nie za bardzo wiem, jak sie zabrac za to ''szlifowanie''..so to speak;) Moze masz jakies sugiestie.A tą zdwojoną siłe to musze przeznaczyć na kilka innych rzeczy, jak np. moja praca dyplomowa, albo moj saksofon, ktory tez zrzera bardzo duzo czasu.Pocieszenie jest takie, ze jeszcze przede mną duzo zycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 10:42, reaven1 napisał:


> Bardzo podobają mi się twoje rysunki. Ciekawi mnie, czy rysujesz je "z głowy" czy masz
przed
> sobą gotowy obraz i się na nim wzorujesz? Tak czy inaczej zazdroszczę ci talentu.
>

Moją jedyną inspiracją są książki i filmy:) a potem to już wodza fantazji...


No, no..zdolniacha z Ciebie. Pewnie nie bede w stanie wypowiedziec sie tak celnie jak to potrafi Astmatyk (ciekawa ksywa :P), ale wygląda to wszystko...no...profesjonalnie :) Chociaz autorytet w tej dziedzinie to ze mnie zaden :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.04.2007 o 23:34, Katarzyna Jasik napisał:

No, no..zdolniacha z Ciebie. Pewnie nie bede w stanie wypowiedziec sie tak celnie jak to potrafi
Astmatyk (ciekawa ksywa :P), ale wygląda to wszystko...no...profesjonalnie :) Chociaz autorytet
w tej dziedzinie to ze mnie zaden :)


Bardzo miło że wam się podoba:) W archiwalnych wpisach jest ich więcej:) zapraszam do oglądania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować