Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Wasze rysunki oraz ich oceny

8491 postów w tym temacie

/.../

Dzięki, bardzo mi miło. Fajnie, że komuś się podoba :D Żeby wyjaśnić o co chodzi z tym ołówkiem 8B - cienie malowane tym ołówkiem są ciemniejsze, bardziej wyraziste i "gęstsze".
A co do "boskości" prac - każdy kto daje zdjęcia ze swymi rysunkami nie ma się czego wstydzić - wszystkie są bardzo staranne. Polecam obejrzeć prace Astmatyka. To jest dopiero mistrzostwo ;) Przynajmniej moim zdaniem.( to nie jest kryptoreklama :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 23:48, bartog123 napisał:

Twoje, zrysowane, jak coś to bb.dobre :)


Moje, z głowy. =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 23:12, bruli napisał:

Co sądzicie o tym cosiu?

Fajny pomysł, mały chłopiec jest jakoś narysowany. Widać w nim gdzie się kończy koszulka a gdzie spodnie. A potwór jet o wiele gorszy, bez oczu. Swiatłocień źle wykorzystany, plecy i ręce( w sumie to tylko na jednej, prawa jest źle) są jaśniejsze i to rozumiem, ale na nogach i ogonie już tego nie widać. Potwór taki pusty, bez kolców zębów, czy innego potworowatego elementu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 23:12, bruli napisał:

Co sądzicie o tym cosiu?

fajny styl i praca ale ten ogon z deczka słaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 23:12, bruli napisał:

Co sądzicie o tym cosiu?


Naprawdę dobre, super pomysł na ten obrazek, jestem ciekaw co by potwór zrobił z tym dzieckiem :)

Ja też chciałem dzisiaj coś narysować ale nie mam pojęcia co, coś mi tam w głowie siedzi ale daleko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 10:48, Dandzialf napisał:

Już długo śledzę ten temacik...za długo. wiec postanowiłem też się pokazać.

nie sądzę żebyś to sam rysował, tylko z neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yhy, na jakiej podstawie to mówisz? Widzisz tam jakieś wyraźne podpisy, itp. ? Nikt nie wrzuca takich prac do internetu bez ich uprzedniego oznaczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 14:14, Astmatyk napisał:

Dominik, twoje korekty zawsze poprawiają mi humor.

"Potwór jest o wiele gorszy, bez oczu" - cytat miesiąca.

Lepszy był tekst do mnie: "..ale rogi diabła powinny wyginać się na boki, a nie do przodu" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dominik, twoje korekty zawsze poprawiają mi humor.
>
> "Potwór jest o wiele gorszy, bez oczu" - cytat miesiąca.
Chodzi mi o to, że potwór jest gorszy bo nie ma oczu, tylko ja akurat wykorzystałem przecinek zamiast "bo nie ma". A poza tym nie pisał bym tego gdyby potwór miał oczy więc łatwo się domyśleć o co mi chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 16:16, Dominik000 napisał:

Chodzi mi o to, że potwór jest gorszy bo nie ma oczu, tylko ja akurat wykorzystałem przecinek
zamiast "bo nie ma". A poza tym nie pisał bym tego gdyby potwór miał oczy więc łatwo
się domyśleć o co mi chodziło.

Że się wtrącę. Według mnie gdyby ten potwór miał typowy narząd wzrokowy to straciłby całą swoją tajemniczość. W ogóle co to za jakiś stereotyp, że potwór musi mieć oczy? Przecież równie dobrze może być czymś w rodzaju kałuży lub niesamowicie zmutowaną bakterią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 14:14, Astmatyk napisał:

Dominik, twoje korekty zawsze poprawiają mi humor.

"Potwór jest o wiele gorszy, bez oczu" - cytat miesiąca.

Mnie tam się bardziej spodobał tekst "Lepiej rób normalny komiks, taki o kwiatkach, piesku i dzieciach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 16:20, Earthshaker napisał:

> Chodzi mi o to, że potwór jest gorszy bo nie ma oczu, tylko ja akurat wykorzystałem
przecinek
> zamiast "bo nie ma". A poza tym nie pisał bym tego gdyby potwór miał oczy więc łatwo

> się domyśleć o co mi chodziło.
Że się wtrącę. Według mnie gdyby ten potwór miał typowy narząd wzrokowy to straciłby
całą swoją tajemniczość. W ogóle co to za jakiś stereotyp, że potwór musi mieć oczy?
Przecież równie dobrze może być czymś w rodzaju kałuży lub niesamowicie zmutowaną bakterią
:P

Dobra tajemniczość może być, ale on kompletnie nie ma nic oprócz gładkiej skóry! Nawet ostrych paznokci, mógłby coś mieć co by zrobiło by z niego potwora , a teraz wygląda jak gruby patyczak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 16:30, Dominik000 napisał:

Dobra tajemniczość może być, ale on kompletnie nie ma nic oprócz gładkiej skóry! Nawet
ostrych paznokci, mógłby coś mieć co by zrobiło by z niego potwora , a teraz wygląda
jak gruby patyczak.

Ech. Zauważ, że chłopiec nie jest wykonany bardzo "dokładnie" tak samo jak monstrum. Poza tym bestia ma dość spory otwór gębowy i mogłaby zjeść to dziecko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 16:33, Earthshaker napisał:

> Dobra tajemniczość może być, ale on kompletnie nie ma nic oprócz gładkiej skóry!
Nawet
> ostrych paznokci, mógłby coś mieć co by zrobiło by z niego potwora , a teraz wygląda

> jak gruby patyczak.
Ech. Zauważ, że chłopiec nie jest wykonany bardzo "dokładnie" tak samo jak monstrum.
Poza tym bestia ma dość spory otwór gębowy i mogłaby zjeść to dziecko ;)

Oby dwie postacie są wykonane niezbyt dokładnie, ale u chłopca widać gdzie są spodnie, gdzie włosy itp. A u potwora nic nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować