Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Wasze rysunki oraz ich oceny

8491 postów w tym temacie

Dnia 27.05.2008 o 20:16, rogoz94 napisał:

>
Rysunek ma fakturę drewna... ^^

Ale z samej istoty wykonania papieru, czy trzeba się postarać ? ;K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale macie problem ;) Narysowałem takie cienie, bo akurat takie mi się spodobały. Może to rzeczywiście nie wygląda na metal, ale chciałem podkreślić ten dym, brud na robocie i w jego otoczeniu. Pewnie mi to dobrze nie wyszło, ale w końcu jestem początkujący :p Poza tym dziękuję za rady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 20:44, Ranveld napisał:

Ale macie problem ;) Narysowałem takie cienie, bo akurat takie mi się spodobały. Może
to rzeczywiście nie wygląda na metal, ale chciałem podkreślić ten dym, brud na robocie
i w jego otoczeniu. Pewnie mi to dobrze nie wyszło, ale w końcu jestem początkujący :p
Poza tym dziękuję za rady ;)


A mi się dla odmiany podoba. I to bardzo. Stylistycznie to kojarzy mi się z Wh40k. A te cienie wg. mnie dodają chaosu. I to zamierzonego chaosu. Teraz to wygląda jakby to była prawdziwa wojna: hałas, brud oraz tumany kurzu. Swietne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 10:30, Wiles napisał:

Nie chciałem wrzucać wszystkich rysunków naraz, dlatego poniżej macie linka do mojej
niewielkiej galerii. Znajduje sie w niej część mojej twórczości.
http://doop.pl/?a=pa&id=471

Jeśli interesuje Was reszta to zapraszam do obejrzenia mojej krótkiej prezentacji. http://pl.youtube.com/watch?v=QVyXG2-Zv54

No, no, no...gratuluje talentu i wyobraźni. Mam nadzieję, że będziesz dawać więcej rysunków...czekam na następne. Masz może konto na digart''cie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 11:23, Dandzialf napisał:

Masz może konto na digart''cie?


Nie mam tam jeszcze konta. Chyba będę musiał się zainteresować :)

Dzięki za miłe słowa odnośnie moich rysunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiles twoje prace są naprawdę dobre, czy może rysowałeś je mając na myśli świat Fantasty?
Najbardziej podoba mi się martwy mężczyzna na pustkowiu z dwoma strzałami w plecach.

marlen230 twój rysunek przypomina mi trochę chaos ale taki miły cukierkowy, patrząc na to trochę z innego punktu widzenia widzę też planetę, piaszczystą górę z pięknym słońcem i trzema innymi planetami w tle, może je jakoś nazwij :)

I ja coś wrzucę oba rysunki przedstawiają mangę, pierwszy zainspirowany przez komiks autorstwa Mark'a Crilley'a, drugi zaś przedstawia zbliżone oczy, chciałem pokazać jakby to była sytuacja że wszyscy patrzą się na siebie i mam nadzieje że mi się udało, oraz mój wierny długopis przy pomocy którego poczerniam moje prace. Oceniajcie.

20080528123308

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 12:34, Artas15 napisał:

Wiles twoje prace są naprawdę dobre, czy może rysowałeś je mając na myśli świat
Fantasty?

Owszem nietrudno stwierdzić, iż te rysunki należą do tego gatunku;) Jednak staram się aby były one trochę odmienne od typowych obrazków fantasy. Czy mi to wychodzi? Trudno powiedzieć. Sami oceńcie;)

Co do twoich dzieł to mam wrażenie, iż świetnie byś się spisał w rysowaniu mang. Masz do tego talent ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 13:29, Chaotizz napisał:

Nie no świetny rysunek, naprawdę masz talent. Weź jeszcze poćwicz i bierz się za profesjonalne
rysowanie mangi. Możesz dużo zarobić, z twoim talentem. :)


HEHE:] Dziękuję bardzo za twoją jak że pozytywną ocenę, od rysowania profesjonalnej Mangi dzielą mnie lata, ale staram się to udoskonalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem może utalentowany plastycznie ale wygrzebałem dzisiaj rysunek sprzed 5-6 lat i postanowiłem "zaszaleć" ;P.

20080528163658

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 16:38, Bifur napisał:

Nie jestem może utalentowany plastycznie ale wygrzebałem dzisiaj rysunek sprzed 5-6 lat
i postanowiłem "zaszaleć" ;P.


Całkiem niezły, widać że umiesz rysować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to w lewym(jak się patrzy) dolnym rogu. I mógł by być trochę większy kawałek twarzy. Wiem ,że to oczy ale... A tak to ładny ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 16:44, albinskia napisał:

/cut/


To była moja "kartka treningowa" (trenowałem rysowanie różnych części ciała). Więc to co widać w lewym dolnym rogu to ucho ;).

P.S. Przepraszam za niską jakość zdjęcia - było robione na stareńkim Ericssonie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A no to się zgadza ;) zrób wersję 2.0 Popraw nos i zrób trochę większą część twarzy. Wtedy pogadamy :P A do jakości się tu nie czepiaj po mi ona nie przeszkadza (:

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować