Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Wasze rysunki oraz ich oceny

8491 postów w tym temacie

Dnia 04.01.2009 o 20:06, rogoz94 napisał:

Moi Gunsi.
Trochę przyciąłem od góry, bo zdjęcie beznadzieje xD


No dziwne, ale taki styl to jest to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie na forum nie było, dawno nie pokazałem niczego. Mogę podrzucić arcik, który robiłem swego czasu do mego komiksu.

Nie za bardzo potrafię kolorować jednak, starałem się żeby nie było płasko ale jednak to jeszcze nie to ;) No i coś mi perspektywa mąci, ale nie jestem w stanie wychwycić co konkretnie. Efekt a la "szeroki kąt" zamierzony ;)

Może jeszcze podrzucę taki koncepcik nawet nie nazwanej jeszcze postaci, również od komiksu.

20090104231514

20090104231539

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 23:17, Artur von Fornal napisał:

Dawno mnie na forum nie było, dawno nie pokazałem niczego. Mogę podrzucić arcik, który
robiłem swego czasu do mego komiksu.

Nie za bardzo potrafię kolorować jednak, starałem się żeby nie było płasko ale jednak
to jeszcze nie to ;) No i coś mi perspektywa mąci, ale nie jestem w stanie wychwycić
co konkretnie. Efekt a la "szeroki kąt" zamierzony ;)

Może jeszcze podrzucę taki koncepcik nawet nie nazwanej jeszcze postaci, również od komiksu.


No, konkretnie. Oba rysunki calkiem spoko, rzeczywiscie kolor troche nie teges ale wszystko jest do nadrobienia. Pierwszy mi sie podoba bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 03:49, Astmatyk napisał:

Przymiarka do okladki ksiazki "Portret Doriana Graya". Zaczynam od postaci pierwszoplanowej.
Tak to na razie wyglada

no wygląda ciekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 23:58, Astmatyk napisał:

I juz jakies tam poprawki, jakbym nie mogl isc spac o ludzkiej porze.

cacy ^^
Ale tamta czcionka chyba lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieło, którego pomysłodawcą bylem ja i użytkownik Milten Filip. Przedstawia ono screen z gry Gears of War 2 ;)

20090107175659

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 18:07, Milten Filip napisał:

hahahhahah :P


To się uśmialiśmy...


@Astmatyk
Rozumiem, że ta okładka to poważny projekt i niedługo zobaczę ją w mojej księgarni? ;) I nie słuchaj Rogoza - druga czcionka ładniejsza jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 18:15, Lesz3yk napisał:

> hahahhahah :P

To się uśmialiśmy...


@Astmatyk
Rozumiem, że ta okładka to poważny projekt i niedługo zobaczę ją w mojej księgarni? ;)
I nie słuchaj Rogoza - druga czcionka ładniejsza jest.


Niepowazny. Zawsze chcialem zrobic okladke do tej ksiazki i w koncu sie zebralem. Moze kiedys ktos kupi :D Tak czy inaczej ta czcionka (czy raczej KRÓJ, panie Rogoz ;) zostaje, jedynie co to zmienie chyba tlo bo to mi jakos nie teges.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 16:10, kedzior141 napisał:

Kurde... Strasznie trudno jest mi narysować nos i usta jak rysuję ludzi :/

Te części twarzy,które,że się tak wyraże,są trójwymierowe,a raczej jest to tylko nos,są trudne do uchwycenia,gdyż trudno złapać ten rys...cóż,musisz potrenować,gdy ja się uczyłem rysować nos,to robiłem kilkadziesiąt nosów dziennie :D.Pamiętaj,zawsze uchwyć jego rys,wielkość i zapomagaj pracę cieniami,łatwiej ci będzie go narysować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.01.2009 o 18:19, Astmatyk napisał:


Niepowazny. Zawsze chcialem zrobic okladke do tej ksiazki i w koncu sie zebralem. Moze
kiedys ktos kupi :D Tak czy inaczej ta czcionka (czy raczej KRÓJ, panie Rogoz ;)

Och ja niegodziwy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować