Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Wasze rysunki oraz ich oceny

8491 postów w tym temacie

Dnia 17.05.2009 o 20:25, HumanGhost napisał:

> Najzwyklejsze w świecie kredki xD

Aha. A kredki akwarelowe? No bo sam nie wiem. Dobra.. Jak rysuję ołówkami i chcę nadać
rysunkowi trochę kolorytu to co najlepiej się do tego nadaje? Może w ten sposób spytam.
:)


jesli sie nauczysz to radze kredki akwalerowe. Naprawde są dobre jak sie wprawi w kolorowania. Hm....a jakie tobie by poradzic....nawet niewiem xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NamelessCat... bardzo fajny efekt z tymi kolorami, czesto gdy natrafiałem na coś takiego na deviantart''cie to sie zastanawiałem jak sie to robi. Wreszcie mam okazje zapytać : )

A jak już coś napisałem to trochę moich ostatnich wrzuce...

sorka myslałem ze image shackiem przejdzie ale niestety,więc musze rozbic to na dwa posty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2009 o 21:39, Pan_Wiatru napisał:

No dobra, pierwszy jest przerysowany z mangi claymore, drugi zas to lekcja polskiego


1. Noga za chuda i za dluga. W sumie miecz tez...dllluuuggiiii. Rozumiem ze chciales sprawic wrazenie widoku z gory(Emos xd) to zeby wyszlo musialbys skrocic lewa noge troche a stope zrobic troche mniejszą. Cienie i zbroja bardzo dobrze zrobiona.
2. YYyyyy, fajne... xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie właśnie były psotaCi w claymor, miały bardzo szczupłe nogi zwłaszcza przy kostkach oraz ręce. Miecze zresztą też były dłuuugie. Ale nie dostałem odpowiedzi, jak uzyskujesz taki efekt z kolorem, tusz, kretki akwarelowe, photoshop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2009 o 22:17, Pan_Wiatru napisał:

Takie właśnie były psotaCi w claymor, miały bardzo szczupłe nogi zwłaszcza przy kostkach
oraz ręce. Miecze zresztą też były dłuuugie. Ale nie dostałem odpowiedzi, jak uzyskujesz
taki efekt z kolorem, tusz, kretki akwarelowe, photoshop?


sprawdz swoj gram. xd
1.no tak, ale i tak wyglad jest strasznie zaburzony przez to noge, wogole nie laczy sie z druga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra w tym tygodniu zobacze do czego to mozna zastosowac fajnie, ale liczyłem ze to bedzie metoda bez komputeru :/

Ale dobra wrzuce jeszcze jedno : )

20090517223725

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2009 o 22:38, Pan_Wiatru napisał:

No dobra w tym tygodniu zobacze do czego to mozna zastosowac fajnie, ale liczyłem ze
to bedzie metoda bez komputeru :/

Ale dobra wrzuce jeszcze jedno : )


ja stosuje to do zwyklych szkicow. niestety metoda zwykla byloby raczej trudno to zrobic(dalo by sie, ale trzeba bardzo detalicznej pracy) xd
aha, jescze jedno. Staraj zmniejszac pracy. Kiedy sa male lepiej wygladaja. i malo do czego mozna sie doczepic xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2009 o 20:25, HumanGhost napisał:

> Najzwyklejsze w świecie kredki xD

Aha. A kredki akwarelowe? No bo sam nie wiem. Dobra.. Jak rysuję ołówkami i chcę nadać
rysunkowi trochę kolorytu to co najlepiej się do tego nadaje? Może w ten sposób spytam.
:)

Pastel suchy, albo akwarela.
A kredki akwarelowe działają tak, że jak zamoczysz rysik, to wychodzi prawie akwarela. Osobiście nie polecam, dużo syfów zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to odpowiedni temat, więc z góry przepraszam ;)
Robi ktoś z Was graffiti? Jeśli tak to świetnie! Wysyłać mi moje prace na maila macjed1@wp.pl, w temacie wpisując Wasz nick i graffiti (MacoRIP Graffiti). Najlepsze prace będę zamieszczał na gramsajcie ;) Tematyka w miarę dowolna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 14:55, Ajinur napisał:

Dam linka bo tutaj na gram dali tylko 2000 kb miejsca...śmieszne.
http://ajinur3.deviantart.com/art/Dragon-115321015


Poza paroma małymi błędami (np.: na moje oko za wąska szyja) całkiem nieźle ci to wyszło.

Swoją drogą może i trochę czepialstwo, ale dla mnie to dziwaczny pomysł, żeby ołówkiem przerysowywać obraz, w dodatku namalowany przez jakiegoś randomowego npc''a z otchłani internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 15:15, ReNeG4De napisał:

Swoją drogą może i trochę czepialstwo, ale dla mnie to dziwaczny pomysł, żeby ołówkiem
przerysowywać obraz


Kiedyś wrzucę zdjęcie rysunku zrobionego na podstawie Seńka (Michałowskiego).
Poza tym fajną zabawą jest oddawanie kolorów różnymi odcieniami szarości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 15:28, Blackbird napisał:

Kiedyś wrzucę zdjęcie rysunku zrobionego na podstawie Seńka (Michałowskiego).
Poza tym fajną zabawą jest oddawanie kolorów różnymi odcieniami szarości :D


Mnie nie musisz nic udowadniać, widziałem twoją wersję Dziewczyny z perłą daaawno temu :) Może po prostu za słaby jeszcze jestem, żeby oddawanie kolorów ołówkiem u mnie w ogóle jakoś po ludzku wyglądało - jak już bym się brał, to farbami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 14:47, MacoRIP napisał:

Nie wiem czy to odpowiedni temat, więc z góry przepraszam ;)
Robi ktoś z Was graffiti? Jeśli tak to świetnie! Wysyłać mi moje prace na maila macjed1@wp.pl,
w temacie wpisując Wasz nick i graffiti (MacoRIP Graffiti). Najlepsze prace będę zamieszczał
na gramsajcie ;) Tematyka w miarę dowolna...

Może Ty się pochwal, Panie PRO? oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 21:39, rogoz94 napisał:

Może Ty się pochwal, Panie PRO? oO

Czy on coś mówi, że tworzy takie cuda? Weź się człowieku wyzyj na pluszowym misiu- jesteś niesamowicie marudny i pyskaty. EOT z mojej strony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować