Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Wasze rysunki oraz ich oceny

8491 postów w tym temacie

Layton w całej okazałości.Trochę go w GIMPie podkolorowałem bo kolory były zbyt blade.No i markerem poprawiłem bo ogólnie sam szkic jakoś dziwnie wyglądał,ogólnie jestem zadowolony ale przydałoby się chyba tło jakieś ;p

20100328211325

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2010 o 00:14, Astmol napisał:

To powinno wam starczyc gdzies tak do konca zycia ;)


...jeśli nie dlużej :P ^^
Dzięki wielkie za link :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2010 o 21:12, Vekkus napisał:

To taki sobie człowieczek.


Ok. Szczególnie drugi. Co prawda prawa ręka jest zbyt krótka ale tłumaczę to sobie pośpiechem spowodowanym czekającą na Ciebie nauką. ;)

PS

Spoiler

Człowiek ma tylko pięć palców u ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2010 o 21:12, Vekkus napisał:

No to też jest drugi post z drugim obrazkiem. xD
To taki sobie człowieczek.


Brakuje mu logo Machine Head na czapce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a toto moj fristajl akwarelowo-mordowy. pierwsza rysowana z bani, wiec pewnie przez to wyglada troche sztywno sztucznie. druga ze zdjecia jakowegos

20100401002457

20100401002529

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę wykonać pracę na plastykę , coś w stylu op art. Nauczycielka wspominała coś o perspektywie , chciałbym żeby moje dzieło sprawiało wrażenie " wypukłego" albo "wklęsłego" Możecie mi polecić jakieś poradniki , jak się w ogóle do tego zabrać? Z góry uprzedzam że jestem totalnym laik-iem w tych sprawach :( .

EDIT

Technika wykonania pracy jest dowolna, można się pobawić papierem kolorowym, mazakami itp.

chy

Chyba nie muszę wspominać że obie prace są miodzio 8D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2010 o 00:26, chy napisał:

a toto moj fristajl akwarelowo-mordowy. pierwsza rysowana z bani, wiec pewnie przez to
wyglada troche sztywno sztucznie. druga ze zdjecia jakowegos


IMO niezle bardzo:). Zęby w drugiej nieco sztucznie wyglądają;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2010 o 17:26, HeyBabyGirl napisał:

Muszę wykonać pracę na plastykę , coś w stylu op art. Nauczycielka wspominała coś o perspektywie
, chciałbym żeby moje dzieło sprawiało wrażenie " wypukłego" albo "wklęsłego" Możecie
mi polecić jakieś poradniki , jak się w ogóle do tego zabrać? Z góry uprzedzam że jestem
totalnym laik-iem w tych sprawach :( .

EDIT

Technika wykonania pracy jest dowolna, można się pobawić papierem kolorowym, mazakami
itp.


Eee? Perspektywa?

Op art polega z grubsza na generowaniu złudzeń optycznych i wrażenia zaburzeń widzenia, najczęściej za pomocą koloru. Można na przykład namalować dwa takie same szare kółka i jedno otoczyć jasnym kolorem a drugie ciemnym, albo jedno czerwonym, drugie zielonym. Kółka będą wyglądały, jakby miały inny kolor, choć w rzeczywistości mają taki sam. Możesz poszukać w necie prac przedstawicieli op-artu, ale w zasadzie dopiero na żywo widać o co chodzi, na reprodukcji zazwyczaj nie bardzo.

Byłam kiedyś na wystawie, gdzie eksponowano bardzo duże płótna pokryte pionowymi pasami kontrastujących kolorów. Kolory płynnie przechodziły w siebie i miało się wrażenie problemów z oczami - że nie można złapać ostrości. Reprodukcja tego nie odda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie czy wiecie może jak przedstawić ''ego'' na kartce papieru : D? Tylko tak prosto bo ze mnie taki ''rysownik'', że pożal sie Boże C:

Dzięki :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2010 o 21:13, Slayer_Watti napisał:

Layton w całej okazałości.Trochę go w GIMPie podkolorowałem bo kolory były zbyt blade.No
i markerem poprawiłem bo ogólnie sam szkic jakoś dziwnie wyglądał,ogólnie jestem zadowolony
ale przydałoby się chyba tło jakieś ;p

fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2010 o 16:16, Maciej2194 napisał:

A ja mam takie pytanie czy wiecie może jak przedstawić ''ego'' na kartce papieru : D?
Tylko tak prosto bo ze mnie taki ''rysownik'', że pożal sie Boże C:

Dzięki :>


Ja bym to przedstawił tak, jak w załączonym obrazku. :)
Czyli fuck yea.

20100413163927

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.04.2010 o 16:39, Choinix napisał:

Ja bym to przedstawił tak, jak w załączonym obrazku. :)
Czyli fuck yea.


Dobre :D ''Buduj z Lego! Popraw swoje Ego''! Bo szczerze to potrzebuje pod to hasło rysunek z ego i za nic w świecie nie umiem wymyślić bo jakoś ten rysunek nie będzie pasował wydaje mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2010 o 00:26, chy napisał:

a toto moj fristajl akwarelowo-mordowy. pierwsza rysowana z bani, wiec pewnie przez to
wyglada troche sztywno sztucznie. druga ze zdjecia jakowegos


Drugi akwarel świetny po prostu. Pierwszy też bardzo dobry;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie probowalem sobie tam zrobic koszulke. Przy uploadowaniu grafiki, ktora wazyla cale 1MB (oh my!), wywalilo komunikat, ze plik jest za duzy. Jakosc tych koszulek w takim razie musi byc powalajaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 13:01, Astmol napisał:

Wlasnie probowalem sobie tam zrobic koszulke. Przy uploadowaniu grafiki, ktora wazyla
cale 1MB (oh my!), wywalilo komunikat, ze plik jest za duzy. Jakosc tych koszulek w takim
razie musi byc powalajaca.


Wektory zapisane w jpg/png nawet w 300dpi ważą o wiele mniej, więc myślę, że może to być wina rodzaju grafiki.
tak czy siak, to i tak bzdura, że pliki mogą mieć 1MB, bo gdy ktoś (np. Ty) chce wgrać coś rastrowego w dobrej jakości, to na koszulce będzie miał pikselozę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprobowalem, pozmniejszalem, 200 dpi jest, wiec nie powinno byc tak zle. Co nie zmienia faktu, ze mozliwosi ingerencji w sam projekt sa w tym sklepie zerowe a to ssie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować