Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Wasze rysunki oraz ich oceny

8491 postów w tym temacie

Dnia 23.12.2010 o 14:43, Astmol napisał:

Dla dziewuchy na koszulke mialo byc (jej wersja komiksowa)

Nie myślałem, że to powiem odnośnie Twojej pracy, ale totalnie mi nie odpowiada. Może to już przez to, że jestem przyzwyczajony do Twojej genialnej dbałości o szczegóły... Tutaj po prostu tego nie widzę. A facjata napełnia mnie odrazą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2010 o 21:41, SSj2 napisał:

> Dla dziewuchy na koszulke mialo byc (jej wersja komiksowa)
Nie myślałem, że to powiem odnośnie Twojej pracy, ale totalnie mi nie odpowiada. Może
to już przez to, że jestem przyzwyczajony do Twojej genialnej dbałości o szczegóły...
Tutaj po prostu tego nie widzę. A facjata napełnia mnie odrazą :(


:D
Jak widac kazdemu sie zdarzy popelnic gniota. Dlatego tez - jak napisalem - "mialo byc" heheheh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2010 o 13:30, Astmol napisał:

:D
Jak widac kazdemu sie zdarzy popelnic gniota. Dlatego tez - jak napisalem - "mialo byc"
heheheh.

Jestem tylko ciekaw reakcji osoby obdarowywanej - widziała w ogóle?
Btw. Wesołych świąt!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2010 o 01:49, Wits napisał:

Okej, moja chwila prawdy. Nic nie mówię, czekam na opinie. Zależy mi na czymś konkretnym,
z opcją - z wyjściem.



Zbyt rozmazany. Brak przestrzeni, nie wiadomo czy to chmura czy kusz, bardziej wygląda na chmurę, a skoro to chmura nie powinna nachodzić na górkę. Chyba że to wysokie góry, chodź na takie nie wyglądają. Mi to wygląda na pustynię i kupkę piasku. Aha skoro to afryka, to ta chmura nie pasuje, zbyt biała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2010 o 14:19, SoftScript napisał:

Zbyt rozmazany. Brak przestrzeni, nie wiadomo czy to chmura czy kusz, bardziej wygląda
na chmurę, a skoro to chmura nie powinna nachodzić na górkę. Chyba że to wysokie góry,
chodź na takie nie wyglądają. Mi to wygląda na pustynię i kupkę piasku. Aha skoro to
afryka, to ta chmura nie pasuje, zbyt biała.


Nim zaczniesz oceniać popraw swoją ortografię i wiedzę o rysunku.
@Wits: Stwórz coś bardziej złożonego, bo to tutaj ciężko nawet ocenić w taki sposób, by gdzieś Cię pchnąć. Podoba mi się chmura, ale zupełnie nie pasuje do takiego nieba. Nie wiem, spróbuj stworzyć jakieś futurystyczne miasto. O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jest ćwiczyć chmurki, ale tutaj ona nie pasuje :-) Niebo mi się podoba, ale ja zaryzykowałbym trochę czerwieni:> Pierwszy plan przydałoby się dopieścić, jakieś suche krzaki, głazy czy może jakiś zepsuty samochód?.. w sumie to już zależy od Twoich intencji, czy miał być to szybki rysunek czy może eksperyment. Myślę, że popełniłeś ten sam błąd co ja ^^ czyli zacząłeś rysować kompletnie z pamięci... albo wziąłeś mało atrakcyjne zdjęcie. Google niech twym przyjacielem będzie:)

Soft Script, może Cię zaskoczę co do chmurek --> http://www.gdphotography.com/Africa_2009.htm

p.s Wesołych Świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja mam tak, że wyobrażam sobie nie wiadomo jakie arcydzieło, a podczas malowania, wszystko jest zmieniane. W sumie, to co ty. Ja mam problem taki, że kompletnie nie wiem jak dodawać szczegóły. Za każdym razem, jak mnie się coś spodoba - jeśli chodzi o moje prace - to martwie się, że osiągnąłem to złą drogą, łatwiejszą ale bardziej czasochłonną... Potrzebuje idealnego tutoriala jak malować szczegóły... No ale z tego co widzę, to każdy przedmiot, każda faktura - wszytko, jest robiona inaczej. Chmurki, chmurki... Troszkę wzorowałem się tym zdjęciem, a tą tapetą z Far Cry''a.

http://i1.treknature.com/photos/1644/alpsunset1.jpg

http://torrentclub.co.kr/xe/files/attach/images/136/758/001/2039508382_d8227d1a_Far-Cry-2-06-1920x1200-1.jpg

Panowie wyżej, dzięki za uwagi. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2010 o 01:49, Wits napisał:

Okej, moja chwila prawdy. Nic nie mówię, czekam na opinie. Zależy mi na czymś konkretnym,
z opcją - z wyjściem.



Pierwsze skojarzenie? Diuna ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 21:46, Astmol napisał:

> Mam nadzieję, że pewna osoba się nie obrazi : P

Ueeee, ze zdjeciaaaa?


No cóż. Studium zdjęcia też jest przydatne, a czasu, żeby się spotkać i jako tako porozmawiać nie ma:). Zresztą lubię rysować ze zdjęć. Może to rzeczywiście nie daje dobrego poglądu na światło (zniekształcenia itd.), ale przyjemnie się to robi:).
Mogę wrzucić jakieś studium anatomii, ale to raczej nie byłoby mile widziane na takim forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 15:56, SSj2 napisał:

Mam nadzieję, że pewna osoba się nie obrazi : P


Niezłe :-)
Coś mi ta broda doskwiera, ale nie wiem czy tak wyszło na fotce, czy coś jest nie tak na rysunku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 09:25, Night_Markus napisał:

Ostatnio, w czasie gdy strasznie mi się nudziło - maznąłem to. Czekam na opinie (nie
muszą być negatywne :)

[m-I], nic dorowna mojemu talentowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, widać tu ujmującą chęć przedstawienia ukrytych treści autora, jednakże nawet nowoczesność obrazu nie wyjaśnia, czemu płomień silników odrzutowych Twojej rakiety kosmicznej jest u góry, a nie u dołu. Poza tym, barwy rakiety powinny być w innych kolorach, i tło jest niedopracowane. Musisz jeszcze poćwiczyć, postaram się załatwić Ci pomoc od moderatorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 13:18, Jaki_Gahn napisał:

No cóż, widać tu ujmującą chęć przedstawienia ukrytych treści autora, jednakże nawet
nowoczesność obrazu nie wyjaśnia, czemu płomień silników odrzutowych Twojej rakiety kosmicznej
jest u góry, a nie u dołu. Poza tym, barwy rakiety powinny być w innych kolorach, i tło
jest niedopracowane. Musisz jeszcze poćwiczyć, postaram się załatwić Ci pomoc od moderatorów.

wnioslm pare poprawek, ktore mi doradziles , llepiej ci?

[Screen usuniety przez M-I]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 13:15, pufa napisał:

[m-I], nic dorowna mojemu talentowi


Słownictwo plus łagodnie mówiąc "nieładny rysunek", degrad -1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować