Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Wasze rysunki oraz ich oceny

8491 postów w tym temacie

Hm... kiedyś był taki pomysł, żeby chętni zlecali rysowanie obrazków itp. Więc jakby ktoś się tym zainsteresował, to prosiłbym o dowolną jednostką związaną z Warhammerem 40k (najlepiej jakiś ''stuningowany'' :P Czarownik lub Arcyprorokini).
To jak? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 20:28, Adham napisał:

Hm... kiedyś był taki pomysł, żeby chętni zlecali rysowanie obrazków itp. Więc jakby ktoś się
tym zainsteresował, to prosiłbym o dowolną jednostką związaną z Warhammerem 40k (najlepiej
jakiś ''stuningowany'' :P Czarownik lub Arcyprorokini).
To jak? ;)


Zrobie assasina zrobie, tylko sie ta sesja skonczy, bo palcem do tylka sobie juz nie moge trafic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie kupiłem sobie cyfrówkę więć wreszcie mogę zamieścić rysunki zrobione tradycyjnie na papierze mit ołówek :) Jeszcze uczę się obsługi maszyny więc foto jests trochę rozmazane w niektóych miejscach (ach te trzęsące się łapy ;P)

Zrobiłem foto mojego rysunku, który sobie kiedyś na nudnej lekcji rysnąłem w zeszycie. Jako, że na lekcji to nie uświadczy się tutaj jakiegoś wyrafinowanego cieniowania (właściwie to w ogóle nie wycieniowałem ;P, no może to drewienko na pierwszym planie tylko) no i te prostackie strasznie krzaki ;)

No to sru, zbesztajcie mnie ludziska za moją sztukę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2006 o 20:13, Artur von Fornal napisał:

No to sru, zbesztajcie mnie ludziska za moją sztukę ;)


Firefox? ;) A tak na poważnie - przy moim beztalenciu to każdy art jest niezły. Daję 7/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2006 o 19:48, Astmatyk napisał:

> No odbra, oceńcie

Olcia... nic do Ciebie nie mam.. ale swoj rysunek ocen sama

Wlepiłam nie ten rysunek co trzeba ;]
A ten co trzeba usunłęłam :X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę się pomęczyłem znowu i tym razem walnę większym kalibrem rysunku i lepszą jakością zdjęcia ;)

Oto koń, którego rysowałem jakieś półtorej godziny. Namęczyłem się dość bo nie cierpię rysować koni :P A dlaczego nie cierpie? Bo nie umiem ;P Dlatego właśnie ostatnimi czasy dużo przerysowywałem koni. Oto najlepsza wersja qnia jaka mi dotąd wyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2006 o 10:43, Artur von Fornal napisał:

Trochę się pomęczyłem znowu i tym razem walnę większym kalibrem rysunku i lepszą jakością zdjęcia
;)

Oto koń, którego rysowałem jakieś półtorej godziny. Namęczyłem się dość bo nie cierpię rysować
koni :P A dlaczego nie cierpie? Bo nie umiem ;P Dlatego właśnie ostatnimi czasy dużo przerysowywałem
koni. Oto najlepsza wersja qnia jaka mi dotąd wyszła.


Ogolnie ladnie. Dynamicznie .Z lewa tylnia noga zdecydowanie cos jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2006 o 10:43, Artur von Fornal napisał:

Trochę się pomęczyłem znowu i tym razem walnę większym kalibrem rysunku i lepszą jakością zdjęcia
;)

Oto koń, którego rysowałem jakieś półtorej godziny. Namęczyłem się dość bo nie cierpię rysować
koni :P A dlaczego nie cierpie? Bo nie umiem ;P Dlatego właśnie ostatnimi czasy dużo przerysowywałem
koni. Oto najlepsza wersja qnia jaka mi dotąd wyszła.


:D Ładne to tylko husarza brakuje;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed wczoraj mi się nudziło więc włączyłem HL2 Gary moda, ustawiłem Police Metro aby ten mógł mi po pozować i tada...

Ciało może kiedyś dorobię, ale niestety w natomi dobry nie jestem...muszę zacząć częściej rysować ciała :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 13:57, Gawełek napisał:

Przed wczoraj mi się nudziło więc włączyłem HL2 Gary moda, ustawiłem Police Metro aby ten mógł
mi po pozować i tada...

Ciało może kiedyś dorobię, ale niestety w natomi dobry nie jestem...muszę zacząć częściej rysować
ciała :].

Bardzo fajne ! Moje umiejętnosci rysowanie nie równaja sie z twojimi 8+/10 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem sobie rysunek, wiem że nie jest 3 wymiarowy ale mi to nie przeszkadza, takimi MEHAMI będziemy walczyć w Armagedonie :P

i jeszcze kilka broni bo tak jakoś zamalo dajem ostatnio :D

-Pierwsza to...hmmm....hyba pistolet :P

-Druga to karabin chyba, niewem co mnie inspirowało może zadużo "MATRIXA"

-No i trzecia to.....chyba urwana ręka MEHOSA :D chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czołem!

Byłem na zjeździe Netkomiksowym w Krakowie i oczywiście musiałem coś tam narysować! (jakby co reprezentowałem tam mierny poziom :P). Ponieważ jestem za Legią, a byłem w Krakowie to łatwo wymyśliłem temacik na pamiątke do narysowania ^^. Jakby co w Krakowie tylko skin powstał, resztę poprawiłem w domu.

Podoba się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować