Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Wasze rysunki oraz ich oceny

8491 postów w tym temacie

Dnia 19.10.2012 o 12:24, qq_MoaR napisał:

>czy ktoś tu jeszcze rysuje ręką? ;)
Do tabletu ręki nie czeba D: ?

Ciężko jest zeskanować 100x70


czeba, ale skillsy na tablecie a skillsy w ołówku czy akwareli to troche roznica.
zeskanowac ciezko, fote zrobic łatwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>czy ktoś tu jeszcze rysuje ręką? ;)

ja ;p aktualnie szkicownik+olówek i chwilowe odrywanie się od niego przy pomocy akwareli, jak się czas wolny znajdzie :)
( zalączam akwarelowy fanart Gry o Tron, zrobiony już jakiś czas temu. Teraz patrząc na to widzę kilka niedociagnięć, ale... widząc coś narysowanego/namalowanego wcześniej zawsze można się do czegoś przyczepić :p )

a jeśli chodzi o skanowanie, ja osobiście nie ogarnęlam tajników dobrego skanowania. Kolory zawsze wydają się jakieś mdle w porównaniu do ''oryginalu'':/ nie wiem czy to wina skanera[za slaby?] czy trzeba dobrze zamieszać w filtrach? [ nie to żebym przy nich nie majstrowala, ale to i tak nie to samo ... ]
macie może jakieś sposoby na ladne skanowanie?

20121025225353

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2012 o 22:42, Kamil2142 napisał:

Hai, przychodzę z zapytaniem, czy są tutaj jakieś poważne błędy, głównie natury anatomicznej?


Głowa (która ogólnie jest nieczytelna) sprawia wrażęnie, jakby twarz miała centralnie od przodu, a włosy pod kątem. Dziwnie. Aczkolwiek nie wiem czy to jest poważny błąd. Ani w ogóle błąd. Po prostu dziwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szczerze to jestem amatorem(tylko dwie prace zrobione na tablecie) w tym stylu dużo rysowalem ołowkiem i teraz próbuje sie przeniesc na tablet... wiec nie do konca wiem co to jest. jedynie to tego rysunku to moge powiedziec tyle ze rysowalem go w PS-ie i ze pare rzeczy przydalo by sie dopracować ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2012 o 16:39, Karnifex napisał:

szczerze to jestem amatorem(tylko dwie prace zrobione na tablecie) w tym stylu dużo rysowalem
ołowkiem i teraz próbuje sie przeniesc na tablet... wiec nie do konca wiem co to jest.
jedynie to tego rysunku to moge powiedziec tyle ze rysowalem go w PS-ie i ze pare rzeczy
przydalo by sie dopracować ^^


Cięzko było przejść z papieru na tablet? Sam rozważam zakup ale nie wiem czy uda mi się przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak poczatki zawsze sa trudne... Fakt mialem male problemy na poczatku ale po dwóch tutorialach juz jestem wstanie zrobic takie cos jak to powyżej ale wiem ze jeszcze dluga droga przedemna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, na gwałt potrzebuję grafika który byłby skłonny coś dla mnie wykonać - łatwy projekt, takie logo. Czy jest ktoś chętny żeby mi pomóc? Bardzo bym prosił.

Gdyby ktoś się zdecydował proszę pisać do mnie na gg: 32140506

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2012 o 17:27, KapiKullo napisał:

Słuchajcie, na gwałt potrzebuję grafika który byłby skłonny coś dla mnie wykonać - łatwy
projekt, takie logo. Czy jest ktoś chętny żeby mi pomóc? Bardzo bym prosił.

Gdyby ktoś się zdecydował proszę pisać do mnie na gg: 32140506


Nie mam gg. Co i za ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czesc, sprawilem sobie wlasnie tablet, moja pierwsza praca na nim. skupilem sie na twarzy, nos wyszedl kwadratowy trochę, włosy na razie całkiem odpuscilem, mysle ze jeszcze wroce do tego rysunku i dopracuję kiedyś.

20121222132347

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2012 o 19:27, Verd_Navarro napisał:

chy - świetny start. :>


dzieki ;)
wczoraj splodzilem nastepna rzecz:

20121224160123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować