Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Wasze rysunki oraz ich oceny

8491 postów w tym temacie

Dnia 19.01.2015 o 23:21, qq_MoaR napisał:

dorzucam panienkę żeby łyso nie było, to jest wycinek... chyba nie można na tym forum
cyceków postować :?

A szkoda, bo bardzo ładny rysunek stałby się wtedy piękny. :D Ale regulamin to regulamin... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2015 o 11:08, Prince_Miki napisał:

A szkoda, bo bardzo ładny rysunek stałby się wtedy piękny. :D Ale regulamin to regulamin...
:(

Zachęcam wejść w link w moim podpisie, ale chyba trzeba mieć konto na deviancie żeby włączyć ''sexy/nude'' stuff. Też nie licz na coś ''wielkiego''. Tak czy siak, dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2015 o 03:01, Verd_Navarro napisał:

Z ciekawszych...


No ten happyville całkiem fajny, ładna kompozycja. Ale jak mawiał mój pan profesur, zabierasz się do tego wszystkiego troche od dupy strony. Naumiej się najpierw postaci, przedmiotów, światłocieni i tego wszystkieco, tzw podstaw a potem pizgaj cyborgi i science fiction. Tylko w tej sposob to zadziała. Wtedy myślałem, że jest stary i nie kuma nic z tego co ja chcę robić, ale dziad miał rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2015 o 16:33, Astmol napisał:

> Z ciekawszych...
>

No ten happyville całkiem fajny, ładna kompozycja. Ale jak mawiał mój pan profesur, zabierasz
się do tego wszystkiego troche od dupy strony. Naumiej się najpierw postaci, przedmiotów,
światłocieni i tego wszystkieco, tzw podstaw a potem pizgaj cyborgi i science fiction.
Tylko w tej sposob to zadziała. Wtedy myślałem, że jest stary i nie kuma nic z tego co
ja chcę robić, ale dziad miał rację.


Nie. :D A tak serio to oczy ostatnio trenuję, ryje, jeśli chodzi o podstawy... bo w sumie potrzebuję. Niby w tych dwóch obrazkach rysowanie ludzi się "nie przydaje", ale wiem co chcesz powiedzieć. Small steps. ;) btw dalej katujesz tablet czy wróciłeś to tradycyjnych technik? Jak wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2015 o 14:25, Verd_Navarro napisał:

> > Z ciekawszych...
> >
>
> No ten happyville całkiem fajny, ładna kompozycja. Ale jak mawiał mój pan profesur,
zabierasz
> się do tego wszystkiego troche od dupy strony. Naumiej się najpierw postaci, przedmiotów,

> światłocieni i tego wszystkieco, tzw podstaw a potem pizgaj cyborgi i science fiction.

> Tylko w tej sposob to zadziała. Wtedy myślałem, że jest stary i nie kuma nic z tego
co
> ja chcę robić, ale dziad miał rację.

Nie. :D A tak serio to oczy ostatnio trenuję, ryje, jeśli chodzi o podstawy... bo w sumie
potrzebuję. Niby w tych dwóch obrazkach rysowanie ludzi się "nie przydaje", ale wiem
co chcesz powiedzieć. Small steps. ;) btw dalej katujesz tablet czy wróciłeś to tradycyjnych
technik? Jak wrażenia?


Ja ostatnio bawię się w zupełnie inne rzeczy... niestety nie mogę powiedzieć w jakie ale pewnie większość z was dobrze je zna :D Nic związanego z grami. A jak idzie o rysowanie to sam wracam do podstaw i robię totalny reset wszystkiego, ćwiczę dłonie, postawy itd, zupełnie nie skupiając się na stylu czy jakichś konkretnych ilustracjach. czyste skillowanie, bo jestem z wieloma rzeczami bardzo, bardzo w plecy. Media mieszane, jak zawsze, troche szopa, troche ołówków, farbek i takich tam. Trzeba wszystko ogarniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2015 o 15:38, Astmol napisał:

Ja ostatnio bawię się w zupełnie inne rzeczy... niestety nie mogę powiedzieć w jakie
ale pewnie większość z was dobrze je zna :D Nic związanego z grami. A jak idzie o rysowanie
to sam wracam do podstaw i robię totalny reset wszystkiego, ćwiczę dłonie, postawy itd,
zupełnie nie skupiając się na stylu czy jakichś konkretnych ilustracjach. czyste skillowanie,
bo jestem z wieloma rzeczami bardzo, bardzo w plecy. Media mieszane, jak zawsze, troche
szopa, troche ołówków, farbek i takich tam. Trzeba wszystko ogarniac


W tej dziedzinie ZAWSZE się coś znajdzie - jak nie ulepszanie nauczonych technik, to opanowywanie nowych. Dobre podejście, grunt to nie stać w miejscu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę się zajawiłem ostatnio na Darkest Dungeon i tak na szybciaka, bo czasu na nic nie ma sobie gdzieś na boku machnąłem

20150218091001

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2015 o 09:44, Prince_Miki napisał:

Bardzo ładne, tylko to rozmycie przy ogniu nie pasuje.


e tam. ogólnie jak mówię - to jest taki turbo speed, mógłbym go rzeźbić jeszcze bardzo długo no ale obowiazki wzywaja i dupa zbita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2015 o 09:10, Astmol napisał:

Trochę się zajawiłem ostatnio na Darkest Dungeon i tak na szybciaka, bo czasu na nic
nie ma sobie gdzieś na boku machnąłem


Genialna praca! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2015 o 18:09, LESZ3u napisał:

Mój drugi tabletowy rysunek :D Zmotywował mnie gramowy konkurs :)


Ej, jak na "drugą" pracę to nieźle.
Ja też jeszcze żyję, speedpaincę:

20150315111438

20150315111459

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2015 o 14:15, qq_MoaR napisał:

Co raz bardziej podobają mi się bajkowe klimaty..


Wygląda jak Ori and the Blind Forest. Wygląda naprawdę świetnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2015 o 18:01, necron1501 napisał:

Wygląda jak Ori and the Blind Forest. Wygląda naprawdę świetnie :D

Bo to właściwie jest Ori and the Blind Forest :p. Zaprawdę piękna robota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować