Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Wasze rysunki oraz ich oceny

8491 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2008 o 09:22, marlen230 napisał:

......


Niepotrzebne są te pasy sierści, bo sprawiają wrażenie, jakby pies był jakiś workowaty :P I Uda nie powinny być takie proste, tylko zaokrąglone. I masz szczęście, że Rogoz jest w Stanach, bo by cię zniszczył za splugawienie rysunku jakimiś napisami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 16:24, Laska-z-Polski napisał:

> ......

Niepotrzebne są te pasy sierści, bo sprawiają wrażenie, jakby pies był jakiś workowaty
:P I Uda nie powinny być takie proste, tylko zaokrąglone. I masz szczęście, że Rogoz
jest w Stanach, bo by cię zniszczył za splugawienie rysunku jakimiś napisami :P


Dobrze powiedziane co do Rogoza, jego trzeba się bać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 18:53, Dandzialf napisał:

Dość stary rysunek - chwila w Painterze


Całkiem ciekawy, nie powiem, choć moim zdaniem zbyt wiele tu kolorów (no..odcieni) i nie można skupić wzroku na smoku...:)
Ale wygląda świetnie :)
8/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 18:53, Dandzialf napisał:

Dość stary rysunek - chwila w Painterze


Powinieneś IMO poświęcać więcej czasu na detale głównych elementów obrazka. Dzięki temu będzie wszystko cacy a i rzeczy tymu niespójne światło będzie łatwiej wskazać. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie byłem także witam ponownie. ^^

Pochwalę się że niedawno stałem się szczęśliwym posiadaczem tableta. Tak więc nie pozostaje mi nic innego jak tylko przywitać Photoshopa i zacząć tworzyć. ;]
Ewentualnymi dziełami napewno się wam pochwalę. ;D
No i jeszcze może coś dorzucę gdy wrócę do domu i poskanuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze...Co do tego smoka to napisałem, że była to chwila w Painterze (taki speedpainting)Ten obrazek jest już jednym z nowych...też zrobiony w Corel Painter.

20080514092600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To z kolei jest moja grafika sprzed 5 lat narysowana w… paintcie. Jak na paint nie jest tak tragicznie. Teraz niestety już nie mam zbyt wiele na rysowanie czegokolwiek.

20080514111355

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 09:26, Dandzialf napisał:

Dzięki za komentarze...Co do tego smoka to napisałem, że była to chwila w Painterze
(taki speedpainting)Ten obrazek jest już jednym z nowych...też zrobiony w Corel
Painter.


Jasne, przecież nie mówię, że to słaby speed. Na nowym znowu IMO brakuje detali na istotnych elementach sceny. Zarówno postać jak i głowa lwa zyskałyby na większej ilości detali. Także jaskinia byłaby ciekawsza, gdybyś użył nieregularnego brusha albo zwyczajnie malował z fakturą papieru (nie koniecznie papierową, w końcu to jaskinia :] ). Wydaje mi się też, że pierwszy plan mógłby być wyraźniejszy - postać wydaje się lekko zawieszona w przestrzeni. To tyle. Kolejny zacny pic, gratsy! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 09:26, Dandzialf napisał:

Dzięki za komentarze...Co do tego smoka to napisałem, że była to chwila w Painterze (taki
speedpainting)Ten obrazek jest już jednym z nowych...też zrobiony w Corel Painter.


To przecież nie twój rysunek,3 strony temu był identyczny, a i przecież jest podpis w prawym dolnym rogu, SK ( z tego co się podpatrzyłem ) więc zdaję mi się, że ściągnąłeś ten rysunek z neta i wkleiłeś go tutaj przywłaszczając go sobie, następnym razem przyajmniej zmień podpis...
pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 07:44, Kamil 13 napisał:

> Dzięki za komentarze...Co do tego smoka to napisałem, że była to chwila w Painterze
(taki
> speedpainting)Ten obrazek jest już jednym z nowych...też zrobiony w Corel Painter.


To przecież nie twój rysunek,3 strony temu był identyczny, a i przecież jest podpis w
prawym dolnym rogu, SK ( z tego co się podpatrzyłem ) więc zdaję mi się, że ściągnąłeś
ten rysunek z neta i wkleiłeś go tutaj przywłaszczając go sobie, następnym razem przyajmniej
zmień podpis...
pzdr

Po pierwsze rysunek wcześniejszy też ja umieściłem, lecz nikt go nie skomentował więc postanowiłem jeszcze raz go umieścić. Co do przywłaszczania...Na moim gramsajcie jest adres mojej galerii na digarcie, są tam moje niektóre rysunki (w tym ten). Jeżeli to ci nie wystarcza...nie będę mógł ci już pomóc.
ConayR - to nie jest jaskinia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 08:43, Dandzialf napisał:

> > Dzięki za komentarze...Co do tego smoka to napisałem, że była to chwila w Painterze

> (taki
> > speedpainting)Ten obrazek jest już jednym z nowych...też zrobiony w Corel Painter.

>
>
> To przecież nie twój rysunek,3 strony temu był identyczny, a i przecież jest podpis
w
> prawym dolnym rogu, SK ( z tego co się podpatrzyłem ) więc zdaję mi się, że ściągnąłeś

> ten rysunek z neta i wkleiłeś go tutaj przywłaszczając go sobie, następnym razem
przyajmniej
> zmień podpis...
> pzdr
Po pierwsze rysunek wcześniejszy też ja umieściłem, lecz nikt go nie skomentował więc
postanowiłem jeszcze raz go umieścić. Co do przywłaszczania...Na moim gramsajcie jest
adres mojej galerii na digarcie, są tam moje niektóre rysunki (w tym ten). Jeżeli to
ci nie wystarcza...nie będę mógł ci już pomóc.
ConayR - to nie jest jaskinia:)


No dobra, przekonałeś mnie, ale jeszcze jedna rzecz mnie niepokoi...
A mianowicie, ten podpis SK, co on oznacza ? ( o ile to jest SK a nie np. NK itp. )
pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 09:24, Kamil 13 napisał:

> > > Dzięki za komentarze...Co do tego smoka to napisałem, że była to chwila
w Painterze
>
> > (taki
> > > speedpainting)Ten obrazek jest już jednym z nowych...też zrobiony w Corel
Painter.
>
> >
> >
> > To przecież nie twój rysunek,3 strony temu był identyczny, a i przecież jest
podpis
> w
> > prawym dolnym rogu, SK ( z tego co się podpatrzyłem ) więc zdaję mi się, że
ściągnąłeś
>
> > ten rysunek z neta i wkleiłeś go tutaj przywłaszczając go sobie, następnym
razem
> przyajmniej
> > zmień podpis...
> > pzdr
> Po pierwsze rysunek wcześniejszy też ja umieściłem, lecz nikt go nie skomentował
więc
> postanowiłem jeszcze raz go umieścić. Co do przywłaszczania...Na moim gramsajcie
jest
> adres mojej galerii na digarcie, są tam moje niektóre rysunki (w tym ten). Jeżeli
to
> ci nie wystarcza...nie będę mógł ci już pomóc.
> ConayR - to nie jest jaskinia:)

No dobra, przekonałeś mnie, ale jeszcze jedna rzecz mnie niepokoi...
A mianowicie, ten podpis SK, co on oznacza ? ( o ile to jest SK a nie np. NK itp. )
pzdr

Jest to s i t...pierwsza i ostatnia litera nazwiska:)...no ale wystarczy...w końcu to nie jest na temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 19:42, Tokix napisał:

przecież to już pokazywałeś....
Widze że zieniłeś jednak nazwę.

Pokazuje jeszcze raz bo poprzednim razem nikt go nie skomentował...może teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 19:39, Dandzialf napisał:

Coś widzę, że temacik powoli zamiera. No... ale nic, dam kolejny rysunek (jeden z najnowszych).
Też wykonany w Corel Painter.


Ten temat już tak ma , zamiera i odradza się z popiołów jak cholerny feniks. Pracka (była już ale nie oceniałem wtedy) jakoś tak mało mi się podoba. Niby coś ale takie jakieś to wszystko cukierkowe, mało detalu. Ale pewnie młody jesteś jeszcze to się wyrobisz.

PS. Następnym razem jeśli nikt nie skomentuje obrazka, raczej nie wrzucaj go ponownie. Jest to nachalność pozbawiona dobrego smaku. Na moje oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbuje rysować mangę ale jak na razie widać średnio mi wychodzi, i proszę zauważyć że nie u bazgrałem kartki :)
Oraz coś zmajstrowane tabletem, zgadywać kto to jest;]

20080515222351

20080515222446

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować