Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Wasze rysunki oraz ich oceny

8491 postów w tym temacie

Dnia 20.09.2008 o 22:01, Jaheira02 napisał:

Jak ja dawno nie rysowałam piórem... Zresztą nie ważne, oto mój rysunek ;)


ummm sexy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na odrobinę staroci?
Pierwsze to fragment komiksu sprzed ładnych paru lat (będzie koło 10), którym to chciałem powalić na kolana jury festiwalu... :)))
Drugie to szkic postaci, która miała pojawić się w innym komiksie (scenariusz szlifuję od studiów...:)))...:)

20080920222907

20080920222948

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 22:31, Wodzasty napisał:

Co powiecie na odrobinę staroci?
Pierwsze to fragment komiksu sprzed ładnych paru lat (będzie koło 10), którym to chciałem
powalić na kolana jury festiwalu... :)))
Drugie to szkic postaci, która miała pojawić się w innym komiksie (scenariusz szlifuję
od studiów...:)))...:)


Jest potencjal. Pierwsza praca taka se, ale bardzo podoba mi sie drugi (postac). Od razu skojarzyl mi sie z postawy z rysunkiem warriora z instrukcji do Diablo (jedynki). Bardzo fajny szkic, az by czlowiek wzial teraz tusz i akwarelki i jazda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bardzo ładne. Przy drugim można było nogi i stopy bardziej szczegółowo zrobić i oczy trochę lepiej przy obu rysunkach :) A co na tym pierwszym robi ręka z kuflem piwa ? ^^

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 22:31, Wodzasty napisał:

Co powiecie na odrobinę staroci?
Pierwsze to fragment komiksu sprzed ładnych paru lat (będzie koło 10), którym to chciałem
powalić na kolana jury festiwalu... :)))
Drugie to szkic postaci, która miała pojawić się w innym komiksie (scenariusz szlifuję
od studiów...:)))...:)


Jak 10 lat temu tak rysowałeś to teraz powinieneś wymiatać =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 00:50, k13 napisał:

Jak 10 lat temu tak rysowałeś to teraz powinieneś wymiatać =)

Rację masz. No to ja apeluję by wodzasty doda ł aktualne rysunki :) Ale wtedy było by głupio bo nie było by się do czego przyczepić :P

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 00:53, albinskia napisał:

> Jak 10 lat temu tak rysowałeś to teraz powinieneś wymiatać =)
Rację masz. No to ja apeluję by wodzasty doda ł aktualne rysunki :) Ale wtedy było by
głupio bo nie było by się do czego przyczepić :P

Pozdr.


Hehe no to kolejna motywacja dla Wodzastego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już wspomniałem o tej ręce z kuflem po lewej stronie, to czy to jest pełny obrazek bo coś mi ta ręka nie pasuje. Bo jakby to był urywek to rozumiem a tak mi nie pasi ^^

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 22:31, Wodzasty napisał:

Co powiecie na odrobinę staroci?
Pierwsze to fragment komiksu sprzed ładnych paru lat (będzie koło 10), którym to chciałem
powalić na kolana jury festiwalu... :)))
Drugie to szkic postaci, która miała pojawić się w innym komiksie (scenariusz szlifuję
od studiów...:)))...:)


za mało nowości dajesz:P ale i tak niezłe;P

Astmatyk: Jak już pisałem na digu, świetny art:P

k13: mówili Ci kiedy Ci prześlą tą grę? no i co sądzisz o nowej okładce?

no i coś ode mnie:P

20080921121710

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 12:18, Sophikar napisał:

> Co powiecie na odrobinę staroci?
> Pierwsze to fragment komiksu sprzed ładnych paru lat (będzie koło 10), którym to
chciałem
> powalić na kolana jury festiwalu... :)))
> Drugie to szkic postaci, która miała pojawić się w innym komiksie (scenariusz szlifuję

> od studiów...:)))...:)

za mało nowości dajesz:P ale i tak niezłe;P

Astmatyk: Jak już pisałem na digu, świetny art:P

k13: mówili Ci kiedy Ci prześlą tą grę? no i co sądzisz o nowej okładce?

no i coś ode mnie:P


Witrażyk super. Ten styl rysowania postaci wychodzi Ci lepiej :).

Co do KB ...
Nie mówili kiedy wyślą. Pytali się tylko czy wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych ( imię i nazwisko ) w ArtBooku.
A co do nowej okładki to osobiście wolę oryginalną, jest ona bardziej żywa, wyrazista. A ta polska nie jest zła, choć nie powala ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 12:28, k13 napisał:

Witrażyk super. Ten styl rysowania postaci wychodzi Ci lepiej :).

Co do KB ...
Nie mówili kiedy wyślą. Pytali się tylko czy wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych
( imię i nazwisko ) w ArtBooku.
A co do nowej okładki to osobiście wolę oryginalną, jest ona bardziej żywa, wyrazista.
A ta polska nie jest zła, choć nie powala ;P


Thx;) sam uwielbiam tego witrażyka:P ma swój charakter^^
No a umnie to samo, też tylko dane potrzebowali. No a ja też jakoś wolę tą oryginalną okładkę:P W lepszym stylu wykonana:P Ta polska to trochę, zbyt hmmm... "kanciata"? Tamta miała swoje gładkie rysy:P No, ale nie będę oceniać gry po okładce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 12:18, Sophikar napisał:

no i coś ode mnie:P


Wow, nieźle.
Naprawdę masz talent.
Świetny zarówno pomysł, jak i wykonanie.
Bardzo mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 23:56, Astmatyk napisał:

Jest potencjal. Pierwsza praca taka se,


W porównaniu z tym co słyszałem na konwencie brzmi to jak zachwyt...:)))

Dnia 20.09.2008 o 23:56, Astmatyk napisał:

ale bardzo podoba mi sie drugi (postac). Od razu skojarzyl mi sie z postawy z rysunkiem warriora z instrukcji do Diablo (jedynki). Bardzo fajny szkic, az by czlowiek wzial teraz tusz i akwarelki i jazda.


Nie krępuj się - efekt końcowy mógłby być ciekawy...:)

albinskia

Dnia 20.09.2008 o 23:56, Astmatyk napisał:

A co na tym pierwszym robi ręka z kuflem piwa ?


To tylko fragment całej planszy - zamierzałem zrobić komiks bez dymków i ramek na trzech stronach A3... A ponieważ spieszyłem się coby zdążyć na konwent to nie dopracowałem całości i wyszło jak wyszło...:)))

k13

Dnia 20.09.2008 o 23:56, Astmatyk napisał:

Jak 10 lat temu tak rysowałeś to teraz powinieneś wymiatać =)


Powinienem, ale zamiast rozwijać kunszt to tylko bazgrałem od czasu do czasu... Poza tym, nie potrafię w zasadzie operować niczym innym jak tylko ołówkiem - ongiś zrobiliśmy z kumplem kilka plansz w kolorze kredkami pastelowymi, jednakże efekt był średni... Może kiedyś w ramach wspomnień wrzucę tu albo na gramsajt...

Ostatnio przyjaciel namówił mnie na przygotowanie kilku szkiców potrzebnych do jakiejś książki o męskiej seksualności - chodziło tylko o kontury męskich postaci w różnych pozach, ale właśnie wpadłem na pomysł coby popracować nad ich uzupełnianiem... Jak już się z tym uporam to nie omieszkam wrzucić ich pod ocenę...:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkic z barbarzyńcą (vikingiem? nordem?) jest naprawdę zabójczy, a to tylko szkic! Jest przede wszystkim mało chaotyczny, dopracowany i ogólnie widać zarys o co będzie w tym wszystkim chodziło. Ten topór lekko wykrzywiony, a i postać wydaje mi się ciut wychudzona jak na woja, ale poza tym wszystko jak najbardziej w porządku ;] Wyraz twarzy nieźle Ci wyszedł moim zdaniem. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Damn! Pewno jak teraz napisze posta, to kolejny raz będę w ogóle nie zauważalny, bo zaraz powstanie kolejna strona, na którą będą wchodzić userzy mijając mojego posta, który będzie ostatnim na tej stronie : (. No ale zaryzykuje....

Wczoraj naszkicowałem, dziś skończyłem, co to takiego? Rysunkowa wersja mojej rany ze Spore, którą stworzyłem i gram :D. Oslowik się nazywa ;p

20080924234839

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 23:49, Gawełek napisał:

Damn! Pewno jak teraz napisze posta, to kolejny raz będę w ogóle nie zauważalny, bo zaraz
powstanie kolejna strona, na którą będą wchodzić userzy mijając mojego posta, który będzie
ostatnim na tej stronie : (. No ale zaryzykuje....

Wczoraj naszkicowałem, dziś skończyłem, co to takiego? Rysunkowa wersja mojej rany ze
Spore, którą stworzyłem i gram :D. Oslowik się nazywa ;p


Twój styl pasuje do stworzenia komiksu :) ... nie wiedziałem że można coś takiego stworzyć w spore :P

@Astmatyk

Zapowiada się ciekawie. O ile rozumiem to wszystko jest pod wodą ? :) Jeśli tak to mam nadzieje że dasz zielony kolor głębi z rozproszonymi promieniami słońca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 00:01, k13 napisał:

Twój styl pasuje do stworzenia komiksu :) ...

Z tego co pamiętam to Gawełek już tam coś tworzył :-)

Dnia 25.09.2008 o 00:01, k13 napisał:

nie wiedziałem że można coś takiego stworzyć w spore :P

A nawet całą kolonie! Ciekawe jak nazwał pierwsze miasto...Oslo?!

Astmol
Nie wiem dlaczego ale ten rybi koleś od razu mi się z Cthulhu skojarzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować