Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Wasze rysunki oraz ich oceny

8491 postów w tym temacie

Dnia 25.09.2008 o 01:28, Mr. Cin napisał:

coś tak kreska trochę w stylu "Dylana Doga"


Ja dostrzegam bardziej wpływy Mignoli - szczególnie w wersji kolorowej... Mimo wszystko jednak praca ma swój własny klimat i jak znam Astmatyka to pewnie fragment jakiegoś większego projektu... Czyli kolejny, na który czekamy wszyscy z niecierpliwością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 08:23, Wodzasty napisał:


Ja dostrzegam bardziej wpływy Mignoli - szczególnie w wersji kolorowej... Mimo wszystko
jednak praca ma swój własny klimat i jak znam Astmatyka to pewnie fragment jakiegoś większego
projektu... Czyli kolejny, na który czekamy wszyscy z niecierpliwością...

>

Mignoli-tak, wiekszego projektu-nie. Staram sie nie wyjsc z wprawy tylko, tak sobie maziam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 08:34, Astmatyk napisał:

Mignoli-tak, wiekszego projektu-nie. Staram sie nie wyjsc z wprawy tylko, tak sobie maziam.


He he, już wcześniej o nim wspominaliśmy, pamiętasz...?

A skoro nie chcesz wychodzić z wprawy to poprawiałeś może mój szkic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 10:54, Wodzasty napisał:


A skoro nie chcesz wychodzić z wprawy to poprawiałeś może mój szkic?

>

A nie, jeszcze sie zan nie zabieralem, problem w tym, ze to skan szkicu i ciezko bedzie zrobic tusz bo bede musial go zrobic na kompie, czego nie lubie. No i akwarelki odpadaja bo nie mam drukarki. Szkic sobie zedre i pewnie sie nim pobawie ale kiedy, gdzie, jak? Nie wiem :D Na razie mam rece pelne innej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 00:01, k13 napisał:

Twój styl pasuje do stworzenia komiksu :) ... nie wiedziałem że można coś takiego stworzyć
w spore :P


Mimo, że Rozrobiony już odpowiedział, to i ja i tak muszę rozprostować odpowiedź. Ja nie tworzyłem, tylko nadal tworzę komiks internetowy.
I tak, tam we Spore można wszystko stworzyć.

Rozrobiony, nie...akurat stolicę nazwałem inaczej ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zapisaliscie sie kiedys do jakiejs szkoly dla jaj? Pewnie nawet nie przeszlo wam to przez mysl a ja wlasnie tak zrobilem. Zapisalem sie na jakies studium co 2 sobote i niedziele spedzam w szkole. Postanowilem tak zrobic z 2 przyczyn: 1- dla jaj, 2- zeby moc rysowac od 8 rano do 17:30 na zajeciach( moglbym to robic w domu ale nie chce mi sie tak wczesnie wstawac a w szkole zawsze najlepiej mi sie rysowalo). Dzis prezentuje pierwsze wypociny. Wszystko z dzisiejszego dnia. Oczywiscie wlasnie w tej chwili robie kolorki :D


Verd Navaro kiepawe zdjecie (z komorki e?) i szkoda ze kartka w kratke i szkoda ze niebieskim dlugopisem bo fajny rysunek.

20080928202945

20080928203036

20080928203109

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 23:22, Astmatyk napisał:

Jak zwykle dubelek z mojej strony. Tak to sie w tej chwili prezentuje. Zabawy na cale
dnie jeszcze z tym ale na dzis chyba wystarczy

OMG, ale to schizowate Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 23:22, Astmatyk napisał:

Jak zwykle dubelek z mojej strony. Tak to sie w tej chwili prezentuje. Zabawy na cale
dnie jeszcze z tym ale na dzis chyba wystarczy

Świetnie rysujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 02:19, Astmatyk napisał:

z tym to chyba juz bedzie :D

Lepsiejsze i od razu się klimacik poprawił.
W poprzedni poście napisanym o 23.22 mówiąc na dzisiaj już starczy miałeś na myśli te 38 min do północy ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 02:19, Astmatyk napisał:

z tym to chyba juz bedzie :D

O kur..., to jest genialne (marazm). Chociaż - nie wiedzieć czemu - bardziej mi się podobają wersje czarno-białe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować