Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Wasze rysunki oraz ich oceny

8491 postów w tym temacie

Dnia 09.10.2008 o 20:46, Astmatyk napisał:

nice try, ale co tam sie z ta dlonia podzialo i z linia lewego posladka? Moge tak caly
dzien ;) ale bez sensy, tak powaznie to bardzo sprawnie Ci to idzie, jest jakas przyczyna,
ze rysujesz same kontury?


Pfff!
Pozytywny feedback nic Ci nie da! I tak się obrażam!
:-P

20081009205357

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 20:54, CharName napisał:


Pfff!
Pozytywny feedback nic Ci nie da! I tak się obrażam!
:-P


No to mi nie wyszedl podryw "na krytyka" :DDD

A ptok fajny, ladnie dobrane tlo (papier z fakturka fajna sprawa), kolorki sprawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.10.2008 o 21:01, Astmatyk napisał:

No to mi nie wyszedl podryw "na krytyka" :DDD

A ptok fajny, ladnie dobrane tlo (papier z fakturka fajna sprawa), kolorki sprawne.



No dobrze, może Ci jednak wybaczę ;-P
Rysuję na zajęciach za pomocą tego, co jest pod ręką, stąd zazwyczaj linearty. Do kolorowości brakuje mi a) sprzętu b) techniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 21:11, CharName napisał:


No dobrze, może Ci jednak wybaczę ;-P
Rysuję na zajęciach za pomocą tego, co jest pod ręką, stąd zazwyczaj linearty. Do kolorowości
brakuje mi a) sprzętu b) techniki.

>

Szarpnij sie na akwarelki+ ze 2-3 pedzelki (takie cieniutkie jak do modeli wrecz) dobrej jakosci. Te linearty jakby wykonczyc bardzo delikatnie akwarela, bylby wypas i sranie. A technike szybko wyrobisz, bo zdolnosci masz.

tylko takie porzadniejsze akwarelki, najlepiej w tubkach zeby byly, nie jakies przedszkolne syfy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 21:18, Astmatyk napisał:


Szarpnij sie na akwarelki+ ze 2-3 pedzelki (takie cieniutkie jak do modeli wrecz) dobrej
jakosci. Te linearty jakby wykonczyc bardzo delikatnie akwarela, bylby wypas i sranie.
A technike szybko wyrobisz, bo zdolnosci masz.

tylko takie porzadniejsze akwarelki, najlepiej w tubkach zeby byly, nie jakies przedszkolne
syfy


Moi wykładowcy będą zachwyceni :-D Nie żebym miała wśród nich jakąś specjalnie dobrą opinię już teraz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 21:23, CharName napisał:


Moi wykładowcy będą zachwyceni :-D Nie żebym miała wśród nich jakąś specjalnie dobrą
opinię już teraz ;-)

>

ee no na zajeciach ze szklanka wody, paleta i tubkami farb to juz moze lekka przesada. Moze rysuj na zajeciach, koloruj na chacie? Zreszta co ja Ci bede....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 22:24, Pablo Querte napisał:

A nie czasem żółw?

Ja wiem lepiej co narysowałem! Co Ty możesz wiedzieć o sztuce Ty stary Pablo jesteś ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhm ... Jest w porządku, ale te tylne nogi tak jakoś nie bardzo - albo do przodu albo do tyłu albo skręcenie kostki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest głębsze przesłanie - przecież od razu jak się na niego spojrzy widać, że szuka wychodka.
Moją sztukę trzeba umieć interpretować ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden z ambitniejszych obrazów współczesnej sztuki. Ta ekspresja, bogactwo barw, dosłownie nieograniczona paleta kolorów! Zadziwiasz mnie swoim futurystycznym podejściem do tematu "człowiek - natura", a także to, w jaki sposób rozumiesz dziedzinę postępową jaką jest genetyczna modyfikacja istot żywych. Żółw w połączeniu z biedronką jest jak machina oblężnicza, niszczy wszystko na swojej drodze. Perfekcyjna kombinacja, zalety obu gatunków połączone w jedną bestię, żadną krwi i mięsa! Do tego ta nieproporcjonalna głowa, dzięki której ów nowo-powstały gatunek szczyci się uznaniem wśród gatunków podrzędnych, mniej inteligentnych i dopracowanych przez Stwórcę. Kropki również uległy przeobrażeniu, ukazują nam prawdziwe zastosowanie tych maleńkich, niepozornych w gruncie rzeczy czarnych, płaskich kulko-kształtnych obiektów. Są to zapewne czujniki nerwowe, informujące ów stworzenie o nadchodzącym zagrożeniu. Zaiste, olśniłeś mnie. Ten obraz przedstawił mi mój nowy cel życia - modyfikacja genetyczna. Za wszelką cenę. Stworzyłeś gatunek alfa, który będzie pierwowzorem dla pokoleń, za to należy Ci się nagroda Nobla. Mówię to z całkowicie czystym sumieniem, ukoronować bohatera!

A na poważnie to bredzę, ale stworzonko fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 20:14, Astmatyk napisał:

>
> Asmatyk rysuje na tablecie a ja ołówkiem;p
>

Nieprawda, na kompie tylko koloruje, a i to nie zawsze.



aha.. To sorry, niewiedziałem myślałem że na tablecie wszystko robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie dzisiaj takie cos trzasnalem. olowek za 30 gr, gumka za zeta i najtanszy papier, bo tylko tyle udalo mi sie zdobyc w kiesku przed szkola (zapomnialem sobie zabrac swoje lol). 8 godzin machania z kilkoma 5cio minutowymi przerwami na siku i papierosa. jeszcze nie skonczone.

20081011192341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 19:23, Astmatyk napisał:

A ja sobie dzisiaj takie cos trzasnalem.


O w mordę! Siedzieć 8 godzin nad trzema kadrami (w dodatku jeszcze nie skończyć), ja bym tak nie wyrobił. W każdym razie plansza i tak wygląda już bardzo atrakcyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 22:21, Astmatyk napisał:

I finish, troche podrasowalem kontrast na fotoszopie bo skaner cos mi tak jakos dziwnie
skanuje ostatnio

No ładnie ładnie Panie Astmatyk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 22:21, Astmatyk napisał:

I finish, troche podrasowalem kontrast na fotoszopie bo skaner cos mi tak jakos dziwnie
skanuje ostatnio



Bardzo ładny rysunek. Zdecydowanie masz chłopie talent. Ja jestem na tak ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować