Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Wasze rysunki oraz ich oceny

8491 postów w tym temacie

Dnia 13.10.2008 o 20:59, Artas15 napisał:

> A Speedart to program komputerowy darmowy? Czy płatny? Jeśli płatny to ile wynosi
koszt
> za taki prgram

www.google.pl , stary wujcio Google powie Ci wszystko:)


Akurat tutaj wujcio nie pomaga, nawet takie programu nie mogę znaleźć.
Gdzie mogę znaleźć jakieś informacje o nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 19:14, Artas15 napisał:

BTW
coś ode mnie


Noo, jak to mowia dziadki z asp "cos sie zaczyna dziac" :D Oko na miniaturce wyglada doskonale (brew juz nie ale oko wypas). Widac, ze masz motywacje i wziales sie do roboty, teraz juz tylko czas i praktyka i beda z Ciebie ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 21:14, Astmatyk napisał:

A tu takie cwiczonko, niestety za duze na skaner a moj aparat robi chyba gorsze zdjecia
niz wspolczesne telefony komorkowe


WOW! Niezłe robiłeś to tuszem?
btw kupiłem sobie książkę Nauka Rysunku Ernesa Zawady, dużo przykładów ćwiczeń i historii sztuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 22:57, Artas15 napisał:

> A tu takie cwiczonko, niestety za duze na skaner a moj aparat robi chyba gorsze
zdjecia
> niz wspolczesne telefony komorkowe

WOW! Niezłe robiłeś to tuszem?
btw kupiłem sobie książkę Nauka Rysunku Ernesa Zawady, dużo przykładów ćwiczeń
i historii sztuki.


Yup, tusz i pyndzel.

Czekam na recnezje ksiazki, moze tez nabede. Takich rzeczy nigdy za wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak człowiek pochwali się zawczasu - moich prac nie uświadczycie w nadchodzącym artbooku do King''s Bounty z przyczyn technicznych...:(
Pozostaje mi jedynie cieszyć się z egzemplarza gry, jaki w ramach rekompensaty otrzymam...:)

Co do książek - dysponuję trzema: "Anatomia dla artystów" bogata zarówno w szkice jak i zdjęcia pomocne przy rysowaniu postaci; "Fantasy", gdzie przedstawione są przykładowe postacie z onego uniwersum oraz jedną z robotami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 00:47, Astmatyk napisał:

Czekam na recenzje książki, możne tez nabędę. Takich rzeczy nigdy za wiele


Prosisz i masz:)

Książka jest naprawdę ciekawa, składa się ona na 3 części Historia Rysunku, Techniki, teoria i praktyka rysunku oraz Ćwiczenia, w każdym rozdziale można znaleźć coś ciekawego, dla mnie na przykład najlepsza cześć to ćwiczenia, są świetnie opisane i przedstawione w 4 fazach powstawania. Hmmm co by tu jeszcze powiedzieć:P No nie wiem. Jest naprawdę pomocna, zawiera naprawdę dużo porad, sztuczek i przeróżnych technik. Jeśli książka kogoś interesuje podaje link :)
http://merlin.pl/Nauka-rysunku_Ernest-Zawada/browse/product/1,530727.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm... ja taki lekki offtop zapodam - ale po prostu myślę, że tu, w tym temacie najszybciej dostanę odpowiedź na moje pytanko ;))

okej :
mam zamiar zakupić sobie tablet ;) ... Jako, że się już naczytałam wielu opinii o firmie Pentagram - ich towaru za bardzo kupować nie chcę, bo jak już coś kupić to ma być to porządne, co nie? ;)
hm - zauważyłam, że wszyscy ''tabletowicze'' chwalą WACOM''a - i tu moje pytanie.

zastanawiam się nad kupnem tego :

http://allegro.pl/item456126869_tablet_wacom_bamboo_mte_450_2_lata_door_to_door .html

Czy może mi ktoś powiedzieć ( czy raczej napisać :P ) czy ten tablet ma dobre ''właściwości'' i czy hm... nie będzie mi dokuczało to, że ma małą powierzchnię roboczą - A6 ?
i ewentualnie, które modele polecacie ;)

edit: coś się link nie chce poprawnie zamieścić - oczywiście między końcowym ".html" a "door" nie powinno być 'spacji' .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche za maly raczej. Ten sam typ - Bamboo ale A5 formacik to minimum raczej. Nie ma co sie pakowac w A4 czy A3 (zwlaszcza na poczatku), ale A6 to juz troche za malo.


A ja se wrzuce przy okazji

20081022004906

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 00:49, Astmatyk napisał:

Troche za maly raczej. Ten sam typ - Bamboo ale A5 formacik to minimum raczej. Nie ma
co sie pakowac w A4 czy A3 (zwlaszcza na poczatku), ale A6 to juz troche za malo.


A ja se wrzuce przy okazji

Świetny obrazek, Ne wiem tylko po co te kółko na nosie i ta broda za bardzo zniekształcona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 19:14, Artas15 napisał:

BTW
coś ode mnie

pierwszy rysunek .. coś głowa ci nie poszła :P:P za dłuuuga...

drugi rysunek.. hmmm zbereźnik :P

trzeci.. nie wyraźne.. ujdzie w tłoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 23:12, Artas15 napisał:

No No niezłe:) Robiłeś to w szkole? Jedna prośba mógłbyś to podrasować w PS''ie? Chodzi
mi o kolory:)


W domu. A kolorki zostaja dokladnie takie jakie sa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować