Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Wasze rysunki oraz ich oceny

8491 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2008 o 17:46, Pablo Querte napisał:

Ech, najpierw przejrzyj temat, a potem oskarżaj innych o skopiowanie pracy...


Czy ja kogoś oskarżam?
Daj mi spokój mam doła to jeszcze się czegoś czepiasz czego nie robię wyluzuj ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 17:51, Astmatyk napisał:

O, i nie zrobi sie jednak dubel :D. Zapomnialem o tym: ciagle nad nim siedze i daleko
jeszcze do konca. Olowkowy work-in-progress

Lepiej rób komiks w Universum W40k zamiast tamte bazgroły ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 17:43, Astmatyk napisał:

Kolejny rozpoczety projekt komiksu, ktory oleje po kilku stronach zapewne. "Morskie opowiesci"

Kolejny przezajebisty koncept, który zostanie porzucony w otchłań niepamięci... cały Astmol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 22:24, Astmatyk napisał:

To jest fan art postaci wymyslonej przez jednego znajomego goscia. Robi komiks.


Zazdroszczę mu, że dostał takiego super fan arta ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem się tu wypowiedzieć już dawno temu, jednak zawsze coś mi "wypadało". No ale lepiej później niż wcale. Jestem pod wielkim wrażeniem prac Astmatyka. Twoje prace mają w sobie niewiarygodną "świeżość", być może nie wszystkie będą się podobały innym, ale naprawdę to co robisz jest świetne i tylko trzymaj tak dalej! :)

Raziel93, nie możesz mówić: "Wiem, kiepskie". Twoja praca nie jest kiepska :) W moim odczuciu jest fajna ;)

Dandzialf, powiem tak. Masz warunki, by tworzyć dzieła, więc nie ograniczaj się do konceptów ;) Zasiądź przed jedną pracą na dłuższy czas, szlifuj ją i szukaj inspiracji w niej samej. Twoje prace są ciekawe ale widać, że nie wykorzystujesz 100% Twoich możliwości :)

Artas15, Twoje szkice są naprawdę dobre. Moim zdaniem jednak czegoś im brakuje. Nie to, że mi się nie podobają. Po prostu nie mają tej takiej "iskry" ;).

Osobiście uważam, że malarstwo/rysunek/grafika jest sztuką połączoną z rzemiosłem. KAŻDY może się nauczyć rysować, malować i tworzyć różne świetne grafiki. Tyle, że to nie koniec. Gdy ktoś osiągnie maximum tego co może powinien po prostu zacząć łamać zasady, które poznał :) Dzięki temu jego prace będą kreatywne i pomysłowe. To jest sztuka i talent. Powiedziałbym więc, że talent jest ostatnim warunkiem (choć wcale nie aż tak koniecznym) uznania kogoś za wyjątkowego.

Jeśli chodzi o moje prace. Część z nich (karykatury) możecie zobaczyć na moim GSie, jednak kilka takich, których tam nigdzie nie zobaczycie podeślę jutro. Teraz nie mam po prostu dostępu do skanera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 13:10, Dandzialf napisał:

Jak zwykle wykonane w Corel Painter X...



Czy ty robisz anime? Bo na każdym obrazku jest ten gościu w czapce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak zwykle wykonane w Corel Painter X...
Praca ma ciekawy klimat. Jedyne co mi nie za bardzo leży to wygląd głazu, a dokładnie jego podstawa (dziwne toto ;)).
Moja praca - rysunek długopisami na lekcji historii
No i jakieś inne, starsze, też wrzucam ;)

Wumpa nie działa na dole, więc podrzucam linka: http://mati1d.deviantart.com/art/Wumpa-94188526

20081030165733

20081030170402

20081030170743

20081030170840

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 09:01, wdowiakm napisał:

> > Sam to robiłeś?
> Bez komentarza ... -_-.

Przecież widać że sam tego nie robił by musiał być jakimś grafikiem czy kimś w tym kierunku
xD

To ze ty czegos/niczego nie potrafisz to nie znaczy ze wszyscy czegos/niczego nie potrafią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 18:56, Azrathel napisał:

> Królik mojej siostry...

co mu się stało ze skokami?


"YY ? Połamał się ?" <----- Odpowiedź mojej siostry, co do rysunku nie wiem kiedy ona go zrobiła, ale sądzę, że poświęciła około 10 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 18:55, Syke5 93 napisał:

To ze ty czegos/niczego nie potrafisz to nie znaczy ze wszyscy czegos/niczego nie potrafią


Kolego nie twierdzę, że ktoś czegoś lub niczego nie potrafi :)
ja nie umiem rysować, malować, rzeźbić itp. i się do tego przyznaję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować