Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Wasze rysunki oraz ich oceny

8491 postów w tym temacie

Dnia 10.10.2009 o 17:01, SSj2 napisał:

> a wrzuce, co mi tam
>
> wersja pierwsza, jeszcze nie skonczona

Wygląda jak zwykle świetnie, jednakże, czy wystrzałowi tej broni nie powinien towarzyszyć
"płomień" z lufy? ;>
Swoją drogą, to postać przypomina mi orków z Warhammera 40k ;)


Od jakiegos czasu pracuje dla firmy, ktora sprzedaje takie wlasnie rzeczy, wiec mam dosc spore zrodlo inspiracji, udalo mi sie nawet skompletowac armie do "czterdziestki" a gobos rzeczywiscie jest osadzony w tym klimacie (co bedzie jeszcze bardziej widoczne kiedy skoncze tlo, na ktorym widniec beda stosy pokonanych space marines ;)
Co do roznych uwag, niedopracowane to czy tamto, czy tez plomien z lufy- jak mowie: to na razie sama postac, do konca rysunku jeszcze daleka droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z was próbował zrobić szkic lub rysunek budynków w stylu drowów? Z chęcią bym coś takiego zobaczył.

Ew. jeśli ktoś wie gdzie znaleźć coś takiego, to proszę o przesłanie linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkic NintendoPassion

Temat - Mario

Mario. Bo jakby inaczej. Mam problem niestety z rysowaniem reszty ciała. Proporcje i te sprawy. Ogólnie dawno nie chwytałem się za ołówek. Może talentu nie ma, ale kiedyś się człowiek bawił w zabijanie czasu w fazach bez prądu.

Szukałem coś w stylu stalinowskiego wyrazu twarzy, ale jakoś mi zalatuje Piłsudskim. Może i dziwne skojarzenie, ale poważnie odnoszę takie wrażenie.

W planie zeskanowanie do Illustratora i podkolorowanie. Coś w kierunku stylu artystycznego na opakowaniach starszych gier przygód tego grubaska.

Bedzie co z tego?

20091019113555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2009 o 21:13, bartog123 napisał:

Nie ma co. Na poziomie ;/

zazdrościsz, bo też chciałbyś tak zajebiście rysować, ale nie jesteś wystarczająco zajebisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2009 o 21:27, Graszcz napisał:

> Nie ma co. Na poziomie ;/
zazdrościsz, bo też chciałbyś tak zajebiście rysować, ale nie jesteś wystarczająco zajebisty

Po raz kolejny udawadniasz swój poziom(rynsztok), brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tam rynsztok, trzeba miec po prostu odpowiednie poczucie humoru. Mnie sie tam podoba. Anatomia nienajgorzej, kompozycja elegancko, proporcje w porzadku, ciekawe tlo, wzorowe liternictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2009 o 23:53, Astmol napisał:

Oj tam rynsztok, trzeba miec po prostu odpowiednie poczucie humoru. Mnie sie tam podoba.
Anatomia nienajgorzej, kompozycja elegancko, proporcje w porzadku, ciekawe tlo, wzorowe
liternictwo.

Twierdzisz, że nie mam, oj zawiodłem się na tobie. Imo takie żarciki to w podstawówce się rysowało- i to też nie za zdrowi ludzie, to czynili, aby ten tekst miał jeszcze troche finezji. Ale ch*j sam w sobie go nie posiada. Lepszy byłby kutas, ablo fiut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2009 o 00:41, bartog123 napisał:

> Oj tam rynsztok, trzeba miec po prostu odpowiednie poczucie humoru. Mnie sie tam
podoba.
> Anatomia nienajgorzej, kompozycja elegancko, proporcje w porzadku, ciekawe tlo,
wzorowe
> liternictwo.
Twierdzisz, że nie mam, oj zawiodłem się na tobie. Imo takie żarciki to w podstawówce
się rysowało- i to też nie za zdrowi ludzie, to czynili, aby ten tekst miał jeszcze troche
finezji. Ale ch*j sam w sobie go nie posiada. Lepszy byłby kutas, ablo fiut.


oj tam oj tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o takie moje nowe. od razu powiem ze akwarela sie ze mną srednio rozumie i to jest pierwsza praca niepejzażowa, ktora w miare sensownie pomalowalem kolorowo.

20091027151606

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować