Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Wasze rysunki oraz ich oceny

8491 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2009 o 11:34, Daelor napisał:

takie o, malowane farbkami i cienkopisem, na podstawie tego rysunku:
http://zias.deviantart.com/art/Sun-and-Moon-126473411

wersja czarno-biała i kolorowa (ta pierwsza była strasznie nijaka po oprawieniu w ramkę,
choć druga wydaje mi się odpustowa i tandetna :P no cóż, i tak nieźle jak na mój brak
zdolności plastycznych).

ed. tego ciemniejszego, niebieskiego paska po prawej na szczęście nie widać po oprawieniu
:)


ciekawe wykonanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 11:04, chy napisał:

> Co to są markiiery?

markery wodne marki promarker. tym pocieniowałem ten moj pałac kultury - cały podrys
jest zrobiony cienkopisem.


No to gratulacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.11.2009 o 06:03, Master_Miller napisał:

prawa noga (ta wychylona do tyłu) jakaś taka dziwna.

jeżeli te ciemne paski to cienie, to nie wiem co robią z przodzu, przy iskierce :P

nie wiem do czego się mogę jeszcze przyczepić... chyba do tego, że mi się podobało :P


co do prawej nogi to poprostu zbyt późno zwróciłem uwagę na to że miecz świetlny też daje światło i chciałem to jakoś naprawić ale nie do końca wyszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, weź się postaraj o rysowanie do jakiegoś wydawnictwa, bo Twoje obrazki świetnie nadawałyby się do ilustrowania różnych książek. Astmol + Pilipiuk... MmmMMm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno już nic tabletem nie robiłem. Dzisiaj postanowiłem przetestować go na swoim Samsungu N130 dlatego taka mała rozdziałka :D hrhr. Ostatnio bardzo polubiłem lisy ...

20091122223537

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gustuje ktoś w rysowaniu damskich portretów?

Mam taką trochę emo koleżankę o bardzo charakterystycznej urodzie, myślę że byłaby ciekawym obiektem :D

Podejmie się ktoś ;) ?

Gadu w podpisie, albo tutaj mogę wrzucić zdjęcia ;]

Tylko najpierw czy są chętni :D

Możemy nawet zrobić małe konkursiwo, a ona oceni ;]

Technika dowolna ;]

Może być nawet trochę mroczne, szczególnie to się tyczy Astmola :D Byle kreatywnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo ostatnio zagrywam się bardzo dużo w WoWa. Musiałem zilustrować swoją postać z obecnym pancerzem (chociaż wpierw chciałem zrobić wygląd warriora na 1 lvl bez sprzętu, ale jednak uznałem, że mało to ciekawe będzie). Na tło nie miałem pomysłu...oraz chęci ; p, więc palnąłem gradientem, aby nie było za smutno. Wiem, że miecz skosiłem, ale za późno to zauważyłem.

Jakby co...to jest moja druga próba narysowania taurena, tutaj możecie zobaczyć pierwszą http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=1725&pid=345 .

20091122233320

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam troszkę problem z określeniem płaci tego taurena, bo z twarzy to raczej male, ale po budowie ciała raczej bym na female postawił. Zbroja, kopyta, peleryna idealnie, ogólnie mi się podoba, może jakiś komiks :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wygląda tylko nie wiem co to jest ;/ Starość nie radość wzrok już nie ten. Czyżby to był jakiś stary most?
A te dwie kolumny to co ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 13:38, HareQ napisał:

Dawno nic nie dawałem, a tu takie ot co moja wyobraźnia :D


Perspektywa leży i te góry siakieś takie nie za realistyczne są ;). Ogólnie jednak pomysł jest fajny sam w sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kojarzy ktoś grę "Machinarium"? Prosiłbym aby ktoś doświadczony powiedział mi jakim stylem/określeniem kreski *nie wiem jak to nazwać - jest zrobiona grafika. Ma ona jakąś swoją nazwę? Widziałem już sporo ilustracji zrobionych w podobny sposób i bardzo mi się on spodobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2009 o 14:37, Damianuss1 napisał:

Kojarzy ktoś grę "Machinarium"? Prosiłbym aby ktoś doświadczony powiedział mi jakim stylem/określeniem
kreski *nie wiem jak to nazwać - jest zrobiona grafika. Ma ona jakąś swoją nazwę? Widziałem
już sporo ilustracji zrobionych w podobny sposób i bardzo mi się on spodobał.


Machinarium jest genialnie zilustrowane, chwali ci sie poczucie gustu. Watpie zeby ten styl mial jakas konkretna nazwe, jedyne co moge powiedziec na pewno to ze laczy media tradycyjne i efekty graficzne. Linearty wydaja sie byc zrobione olowkiem, kolor czesciowo farbami+ do tego sporo zabawy z teksturami na kompie. Trzeba miec konkretnego skilla, zeby pocisnac cos takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 22:37, Damianuss1 napisał:

Dawno już nic tabletem nie robiłem. Dzisiaj postanowiłem przetestować go na swoim Samsungu
N130 dlatego taka mała rozdziałka :D hrhr. Ostatnio bardzo polubiłem lisy ...


O,fajne - ja też lubię i rysuję lisy,ale raczej tak:

20091125164045

20091125164103

20091125164129

20091125164139

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować