Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Wasze rysunki oraz ich oceny

8491 postów w tym temacie

Zombie pasuje tylko w szaro i czarno. Wyobrażam sobie zombie a w tle kwiatki i takie tam xD
Co do rysunku to te ząb mi coś nie pasuje po lewej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 13:40, Astmol napisał:

Wrzucam lekko poprawiona wersje (nadal ssie ale juz bez polyku ;). Zmienilem tez typo,
bo tamto bylo strasszne


Typo i zęby ssą ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uff, ale przysiadlam wczoraj do tabletu - aż bylam zdziwiona - ja, która zawsze zostawiam coś niedokończonego, wrócilam to starego ''bazgrola'' i go pokolorowalam ;)

{ cud :D }

No ale do rzeczy ;) : Naruciak na polu bitwy po walce z Painem :P
i coś mi się widzi, że kolorki stoją u mnie na lepszym poziomie niż wczśniej ;)

Jedyny bląd, który narazie dostrzegam to ten jego maly palec u dloni, w której trzyma Rasengana w ver. hard { "toniebieskiecoś" ;) } - jest on jakby za daleko od środka dloni... ale w końcu stwierdzilam, że za bardzo nie rzuca się w oczy {?} więc zostawilam tak jak bylo, bo już by dosyć ''sporo'' poprawek bylo z samym przekladaniem ''kulki'' ;)

PS. ... z ArtRagem naprawdę da się pracować ;P { sama w to wątpilam na początku ... ;) }



@ Astmol


no teraz ten zombiak wygląda na pewno lepiej niż wcześniejsza jego wersja, ale kiel zdaje się wciąż jakiś lichy { przynajmniej ja mam takie odczucie ;D - jakby mial zaraz wypaść :) no chyba, że byl taki Twój zamiar - to zostawiam bez dalszej dyskusji ;) }
czcionka też znacznie lepsza, tamta jakoś tak nie oddawala klimatu pracki ;)
ogólem to bardzo fajnie ;)


20091224092353

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko bardzo dobrze tylko mi się zdaje, że ta lewa dłoń jest troszeczkę większa od prawej, ale to może moje odczucie ;-D .

Jeszcze dziś wrzucę kilka moich nowych rysunków. Powiem, że będą one z Dragon Ball(a). Tylko mam na razie jedne, ale postaram się jeszcze z dwa dziś narysować :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Wszystko bardzo dobrze tylko mi się zdaje, że ta lewa dłoń jest troszeczkę większa od prawej, ale to może moje odczucie ;-D .

a tak, tak ;)
chcialam, żeby ta, w której trzyma Rasengana zdawala się bliżej ''odbiorcy'' , a ta druga dalej :P


>Jeszcze dziś wrzucę kilka moich nowych rysunków. Powiem, że będą one z Dragon Ball(a).
o. z chęcią pooglądam takie obrazki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam tylko dwa (przepraszam), bo nie mogłem nigdzie Gohana znaleźć :D. Więc mam tylko Son Goku.
Jak na pierwszy raz to nieźle nie? :P

Spoiler

(Zdjęcia robione telefonem i nie są za dobrej jakości. Mam nadzieję, że coś widać :D)

20091224120117

20091224120147

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2009 o 12:02, AssaxoN napisał:

Dobra mam tylko dwa (przepraszam), bo nie mogłem nigdzie Gohana znaleźć :D. Więc mam
tylko Son Goku.
Jak na pierwszy raz to nieźle nie? :P

Spoiler

(Zdjęcia robione telefonem i nie są za dobrej jakości. Mam nadzieję, że coś widać
:D)



Głowy za małe, dziwne wyrazy twarzy, ale na karykatury się nadaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2009 o 12:02, AssaxoN napisał:

Dobra mam tylko dwa (przepraszam), bo nie mogłem nigdzie Gohana znaleźć :D. Więc mam
tylko Son Goku.
Jak na pierwszy raz to nieźle nie? :P

Spoiler

(Zdjęcia robione telefonem i nie są za dobrej jakości. Mam nadzieję, że coś widać
:D)


Drugi rysunek za gruba, naprawdę za gruba szyja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm. drugi - faktycznie za gruba ta szyjka ;D

no to tak :
cienie, hmmm - spróbuj cieniować tak żeby nie ''dociskać'' jednakowo olówka na calej powierzchni do cieniowania, tylko np. miejsca, które są bardziej na boku/w glębi - ciemniej , a te które są ''bliżej'' i które są lekko ocieniowane - nieco jaśniej ;) { w drugim rysunku ta sprawa ma się nieco lepiej ;D }
lepiej będzie to wtedy wyglądać :]
hmm. tak ogólem to jak na pierwszy raz to jest ok ;)

a tak poza tym :D : ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe dziękuję za krytykę i pochwały :D. I będę ćwiczył, ćwiczył i jeszcze raz ćwiczył tylko dużo rzeczy muszę ćwiczyć :D. Następnym razem popracuję nad głowami, bo mi za duże wyszły a mają być szerokie i wąskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2009 o 20:39, AssaxoN napisał:

Hehe dziękuję za krytykę i pochwały :D. I będę ćwiczył, ćwiczył i jeszcze raz ćwiczył
tylko dużo rzeczy muszę ćwiczyć :D. Następnym razem popracuję nad głowami, bo mi za duże
wyszły a mają być szerokie i wąskie.


Jeśli uczysz się rysować głowy, ucz się (choć to tylko jedna z metod) za pomocą rysowania owalnych kształtów, rysowania elips, które zaznaczają oczodoły i trójkąta (oznaczającego nos). Pomoże Ci to z proporcjami, jeśli nie możesz zrozumieć tego ''podstawowego szablonu''. Inną ''techniką'' jest rysowanie głów bez tego szablonu, jedynie z użyciem kilku linii (free hand draw :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no :)
to : Do Your best :D


a ja jak zawsze polecam stronkę : deviantart.com , na której można znaleźć masę fajnych { pozwolę sobie użyć slowa : } artystów, od których można się sporo nauczyć już tylko patrząc na ich pracki ;)
+ full jakichkolwiek tutoriali od tych najprostszych po najbardziej skomplikowane ;)

{ parę stronek temu nawet podalam parę przykladu, bo ktoś się pytal o takowe tutorialki - to jak jesteś zainteresowany to przejrzyj ''okolice'' ;) }

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam coś nowego ! Tym razem jest trochę lepiej, ale nie jest idealnie. Dużo błędów zrobiłem, ale nie chciało mi się ich za bardzo poprawiać np. prawa ręka ciut za mała jest jak dla mnie, ale sami oceńcie.

20091225184544

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2009 o 18:45, AssaxoN napisał:

Mam coś nowego ! Tym razem jest trochę lepiej, ale nie jest idealnie. Dużo błędów zrobiłem,
ale nie chciało mi się ich za bardzo poprawiać np. prawa ręka ciut za mała jest jak dla
mnie, ale sami oceńcie.


Błędów jest sporo, jak np te ręce i dłonie - są za małe.
I nawet się nie przyznawaj do tego, że ci się nie chciało błędów poprawiać. Każdy rysunek powinien być traktowany, jak najważniejszy w twoim życiu :-) Powinieneś ciągle poprawiać i korygować błędy. Jeśli będziesz to odpuszczał, to klapa panie, klapa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>. Dużo błędów zrobiłem,

Dnia 25.12.2009 o 18:45, AssaxoN napisał:

ale nie chciało mi się ich za bardzo poprawiać



eeeh,stary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz dojść do perfekcji to nie możesz tak sobie błędów zostawiać, bo Ci się nie chce poprawić, tak nigdy nie będziesz dobrze rysował, tak jest ze wszystkim. ;) Z cieniami można by było się bardziej się postarać, ale to może wina tego, że to zdjęcie tylko robione, a nie skan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować