Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Wasze rysunki oraz ich oceny

8491 postów w tym temacie

Chyba za bardzo to zdanie sobie do serca bierzesz :D. Chodziło mi o to, że tą rękę już z kilka razy poprawiałem i już takie zostało, ale poprawiłem tą rękę i troszkę cienie zmieniłem. Jak teraz? (Dziś jeszcze dam jeden rysunek, bo mam wielką ochotę :D.)

Spoiler

Trochę lepsza jakość zdjęcia.

20091226102930

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 11:42, AssaxoN napisał:

Teraz znowu z serii Dragon Ball Z tylko tym razem Son Goku SSJ3 :D.

Ręce jak dla mnie za mało napakowane, a prawa dłoń to trochę jak skarpeta wygląda. Trochę cieni za mało.

Dnia 26.12.2009 o 11:42, AssaxoN napisał:

Oceniajcie ten i ten wcześniejszy poprawiony rysunek Gohana.

Lepiej, zdecydowanie, ale i tak te ręce jakieś takie dziwne. Staraj się, kiedyś osiągniesz perfekcję. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 11:42, AssaxoN napisał:

Teraz znowu z serii Dragon Ball Z tylko tym razem Son Goku SSJ3 :D.
Oceniajcie ten i ten wcześniejszy poprawiony rysunek Gohana.

Nadal ręce za mało przypakowane, lewa dłoń wygląda dziwnie, twarz jest dziwna, ubranie ma za mało "wgnieceń" i źle nakładasz cienie (nie rozcieraj ołówka) ale jako całość wypada lepiej niż poprzedni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh to tylko tak na zdjęciu wygląda, ale cienie nie są rozmazywane :D.

Albii
Ach te nieszczęsne ręce co ja pocznę jak nie nauczę się ich rysować ? :D. Masz może jakiś poradnik do robienia rąk a mianowicie dłoni, bo mi najmniej wychodzą.

berth801
Co mi da, że za miesiąc coś wrzucę ? :P Będę regularnie wrzucał i się pytał czy w końcu mi dobrze wychodzi, bo "ćwiczenie czyni mistrza".

A tak ogółem dziękuję za rady itp.
Następne rysunki będą przedstawiały Son Goku SSJ4 i Gogete SSJ4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 04:07, Astmol napisał:

100% fotoszop, caly dzien roboty i cos czuje, ze z rana sie cos dalej pocisnie w temacie.

Mi się ogólnie bardzo podoba, lecz ta czaszka i postać mi nie pasują, co nie zmienia faktu, że kawał dobrej roboty. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 15:01, Albii napisał:

> 100% fotoszop, caly dzien roboty i cos czuje, ze z rana sie cos dalej pocisnie w
temacie.
Mi się ogólnie bardzo podoba, lecz ta czaszka i postać mi nie pasują, co nie zmienia
faktu, że kawał dobrej roboty. ;)


W wersji finalnej czaszki juz nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie super, pro, mega, fajna praca. ;) Bardzo mi się taki styl podoba. Jestem na TAK i czekam na kolejne prace. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardzo podoba tylko znów ten sam problem co kolega AssaxoN.Musisz poprawić trochę ręce ale poza tym bardzo mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 17:06, Outstaller napisał:

Trudno coś takiego wykonać? Akurat ja pracuję w GIMP''ie, ale bardzo mnie zaciekawiło
tworzenie takich obrazów.


Nie trudno. Najwazniejsze zeby miec ciekawe brushe i troche pomeczyc sie z kolorami. To jest moja pierwsza praca zrobiona w 100% na kompie, pewnie gdybym robil tego wiecej to szlo by duzo szybciej i wygladaloby lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 16:36, Hedwig napisał:

Mi się bardzo podoba tylko znów ten sam problem co kolega AssaxoN.Musisz poprawić trochę
ręce ale poza tym bardzo mi się podoba :)



No wiem, że ręce nie dorobione są. Rysuje dość rzadko, ale jakoś próbuje się poprawiać. I tak lepiej mi wyszło niż jakieś stare prace :D. Kiedyś się je też powstawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 17:34, Outstaller napisał:

DeviantArt pomoże, bardziej mi chodzi o skomplikowanie, warstwy, precyzja wykonania,
czy chociażby czasochłonność.


A no warstwy to wiadomix, jest ich sporo, ale kazdy sie nimi bawi inaczej. Dla mnie od strony technicznej nie bylo to jakies masakryczne, siedzialem dzien i noc ale z dlugimi przerwami nad tym wiec lacznie nie wiem z 7 godzin moze. Ale bardziej mialem rozkminy na zasadzie kompozycja\kolor niz jakies techniczne mambo jambo. Detalu tu za duzo nie ma (a ten co jest i tak umknal przy tym rozmiarze obrazka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam was...dokladnie wasz talent rysowania ja chocbym sie zesral takiego czegos bym nie nrysowal AssaxoN mi sie wydaje ze lepiej wyszedl ci goku ssj 3 no i troche musisz popracowac nad miesniami u rak sorki ze moze sie wymadzam xD.Maliem gdzies fajny rysunek kubusa puchatka(sam rysowalem)ale gdzies mi sie zapodzial i nie czepiajcie sie moich blendow ort. poniewaz ja celowo nie robie polskich znakow a poza tym nie jestem zbyt dobry z polskiego i nie muwie ze was o cos osadzam ale zawsze gdzie cos napisze kazy napisze cos tam o firoksie albo cus ....Oj troszke sie rozpisalem moze znajde ten rysunek xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze DB na topie w "Wasze rysunki..." Mi się dzisiaj tak nudziło że narysowałem sobie takie coś, właściwie to kogoś ale mi nie wyszło. Raz że nigdy tak nie rysowałem a dwa że długa przerwa ale nie to jest najważniejsze. Znalazłem moje dzieło sprzed 9 lat gdy byłem jeszcze w 2 klasie podstawówki :P Wtedy już chyba leciał po raz drugi DB i oczywiście drugi raz z zrzędu go oglądałem ;) No ten drugi też zarzuca, czasu dużo poświęciłem ale...sam nie wiem...Nigdy tak nie rysowałem jeszcze.

20091226184437

20091226184704

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować