Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Wasze rysunki oraz ich oceny

8491 postów w tym temacie

Dnia 24.02.2007 o 00:52, Gawełek napisał:

Narysowany dla kolegi. Hyh....niestety chyba mi nie wyszedł : (.


Przestań, nie jest tak źle ;) Jednak bardziej do gustu przypadły mi osiołki i zebry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku przepraszam, że odpowiedam na posta sprzed równo czterech miesięcy, ale dopiero teraz dokopałem się do Twoich prac i mam w ich sprawie ( a szczególnie jednej z nich ) pytanie. Czy mógłbym użyć tego czarno-czerwonego autoportretu jako avatara na innym forum ?
Bardzo mi się spodobał a korzystanie z niego bez zgody autora wydało mi się nie fair.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki SwenG mnie cytuje, Ty chcesz mnie na avka... heh, robię się sławny ;P
Jeśli Ci się podoba, to nie mam nic przeciwko. Mam tylko pytanie - jakie to forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 00:52, Gawełek napisał:

Narysowany dla kolegi. Hyh....niestety chyba mi nie wyszedł : (.


Może być. A masz jeszcze jakieś rysunki średniowiecznych, lub starożytnych żołnierzy. Jeśli tak to zapodaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 23:11, Gawełek napisał:

Nowa praca, rysunek przedstawia mnie i postać kolegi (jakby co, ja osioł, kolega smok).


imo ten smok miażdży system xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 10:16, Sophikar napisał:

Skoro inni dają to ja też... Piszcie co sądzicie... Na swym gramsajcie mam więcej rysunków...
http://ja.gram.pl/Sophikar


Po pierwsze sądzę żebyś następnym razem dał mniejszy rysunek a nie 9 megową kobyłę w kosmicznej rodzielczości.

Po drugie to najprędzej się czepię włosów, no takie w jednobryłowe trochę nie pasują do całej reszty, w której jest dośc sporo sczegółów itd. No i coś mi nie pasi jeszcze... Nie wiem zbytnio co, prawdopodobnie coś z proporcjami w takim razie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tą kobyłą masz rację (ach te słodkie lenistwo...:))
Włosy - może i racja...
Proporcje - sam nie wiem - większość znajomych się o to czepia - ale tu nie jest aż tak źle:))
A tu następne...

20070316161516

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty te twoje rysunki robisz na kompie w jakimś programie czy rysujesz?Bo jak rysujesz to czym,bo wygląda bardzo komputerowo,można by rzec "paintowo".W końcu takie kolory trudno jest uzyskać za pomocą "mazaków":P.A jak na kompie to powiedz w jakim programie.


PS.Nawet mi się podobają te twoje ryskunki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko obrazki! Co do nóg się zgodzę, a co do mieczy to też coś tu nie gra... Ale reszta jest jak najbardziej wporzo... Nie wiem co mógłbym Ci polecić - popatrz na necie... Poza tym nie tylko Ty masz problem z łukami - sami zobaczcie i oceńcie...

20070316162535

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu obserwuję ten temacik, a w wyniku Twoje prace. Sądzę, że rysunki naprawdę są warte pochwały. Cieniowanie jest Twoją zaletą, podobnie jak dopracowywanie szczegółów i myśle, że dokładne odwzorowywanie przerysowywanych postaci jak i przedmiotów. Wielkie brawa dla tego pana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpierw robie szkic na kartce technicznej A4, poprawiam go cienkopisem, wrzucam na skaner i odpalam program, który zwie się GIMP.

Ciesze się, że się podoba : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 16:25, Sophikar napisał:

Spoko obrazki! Co do nóg się zgodzę, a co do mieczy to też coś tu nie gra... Ale reszta jest
jak najbardziej wporzo... Nie wiem co mógłbym Ci polecić - popatrz na necie... Poza tym nie
tylko Ty masz problem z łukami - sami zobaczcie i oceńcie...


Super. Masz jakiś ukryty talent ;) Ogólnie rysunek jest na 9+/10

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 16:57, cichy10 napisał:

Akurat nie mam talentu, ale jakoś udało mi się zrobić samolot 100% w Photoshopie. Oceńcie mój
brak talentu


heh fajny. jak na ''brak talentu'' to wcale nieźle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować