Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Wasze rysunki oraz ich oceny

8491 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2010 o 13:59, Skom25 napisał:

Tak, wiem, jednak chce spróbować najpierw czy będzie mi się podobało rysowanie tabletem
i niechce wydawać kilkuset zł tylko po to żeby później rzucić to w kąt


Ja rzuciłam na dłuższy czas rysowanie na tablecie po tym, jak kupiłam kiepski tablet (pentagram o''pen) - jakbym rysowała gwoździem po blasze. Zamiast kółek wychodziły krzywe kwadraty.

Z wacomem takich jazd nie ma - nawet najtańszy model zapewnia minimum komfortu pracy.

O firmie z linka nigdy nie słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 10:01, Skom25 napisał:

Czy taki tablet będzie się do czegokolwiek nadawał?

Kanvus weszło do Polski dość niedawno z tymi tabletami, więc ciężko cokolwiek powiedzieć. Ich produkty mają dość niezłe wykonanie (no nie jest to Wacom), a i działają dość nieźle. Cóż. IMO Warto spróbować - nie zaboli Cię to tak jak malutki bamboo za 200 zł.

Odnośnie jeszcze jakości wykonania. Plastikowa folia (no tak, taka dość gruba warstwa przezroczystego plastiku, która pokrywa tablet) będzie Ci się roiła od przeróżnej wielkości rowów po penie.
Nie będę Cię co prawda namawiał do kupna Wacoma, ale na tym wyszedłbyś najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A takie coś narysowałem, z pomocą fotografii znalezionej w internecie. Trochę pod koniec spartoliłem i źle narysowałem ucho / szczękę, przez co wszystko wygląda dość dziwnie, ale nie chce mi się już tego poprawiać.

20101206172100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm mam dość niecodzienne pytanie. Czy kojarzy ktoś dziewczynę, która rysowała portrety na zamówienie? Ma ona bloga na onecie, ale nie pamiętam nazwy ;/ I need help ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 17:22, Assassin93 napisał:

A takie coś narysowałem, z pomocą fotografii znalezionej w internecie. Trochę pod koniec
spartoliłem i źle narysowałem ucho / szczękę, przez co wszystko wygląda dość dziwnie,
ale nie chce mi się już tego poprawiać.


Coś z cieniem i twarzą ogółem jest nie tak. Znaczy b. nie podoba mi się układ ust i podbródka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za krytykę poprzedniego obrazka. :) Uczę się teraz cyfrowego malowania / kolorowania, obrazek poniżej przedstawia moją dłoń. :p Wykonane w Gimpie.

20101211133739

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2010 o 13:37, Assassin93 napisał:

Dzięki za krytykę poprzedniego obrazka. :) Uczę się teraz cyfrowego malowania / kolorowania,
obrazek poniżej przedstawia moją dłoń. :p Wykonane w Gimpie.


Masz jakieś takie powykręcane palce:). Zanim zaczniesz kolorować dłonie, porób szkice w różnych pozach. Jak zaczniesz łapać prawidłowości ręki działaj dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 00:49, Marked_One napisał:

> Coś nowego ode mnie, takie na szybko.


OOO fajne to ..tylko jakieś ma nogi krótkie ale fajnie to wygląda.

Tak, wiem, nogi za krótkie, lewa (jego lewa) dłoń do d. :p, fajnie, że się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wow, strasznie podoba mi się jak narysowałeś/namalowałeś tors + ręce [ fakt, z lewą dłonią coś nie tak trochę ] - anatomicznie, jak dla mnie - super ;)
+ ładne cieniowanie :)
Poprawiłabym na Twoim miejscu cienie na masce... no i wspomniane wcześniej nogi ;)

Tak przy okazji > jaki program? Photoshop ?


a ode mnie jeszcze przy okazji twórczość z jęz. polskiego [ 2h z rzędu smęcenia było, to się czas ten spożytkowało ;) ] - tak, żeby nowego posta nie robić.
PS. postać wyimaginowana


20101212113806

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 11:39, lisek93 napisał:

Poprawiłabym na Twoim miejscu cienie na masce... no i wspomniane wcześniej nogi ;)

Nie ma co poprawiać, znaczy, no rysunek, jak rysunek:). Zrobi się nowe:).

Dnia 12.12.2010 o 11:39, lisek93 napisał:

Tak przy okazji > jaki program? Photoshop ?

Żeby było dokładniej Photoshop CS5 z DP.

Dnia 12.12.2010 o 11:39, lisek93 napisał:

a ode mnie jeszcze przy okazji twórczość z jęz. polskiego [ 2h z rzędu smęcenia było,
to się czas ten spożytkowało ;) ] - tak, żeby nowego posta nie robić.
PS. postać wyimaginowana

BARDZO mi się podoba. Poważnie, może prawe oko jest odrobinę poniżej lewego (no i coś z uszami nie tak), ale poza tym jest naprawdę fajne. Keep it up!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 11:39, lisek93 napisał:

a ode mnie jeszcze przy okazji twórczość z jęz. polskiego [ 2h z rzędu smęcenia było,
to się czas ten spożytkowało ;) ] - tak, żeby nowego posta nie robić.
PS. postać wyimaginowana


Nieźle, nieźle. Co raz lepiej ci idzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem zrobić coś ze sobą i zacząć bawić się z anatomią (a właściwie zmusili mnie do tego ludzie na ConceptArt :P), więc będę co jakiś czas wrzucał coś w stylu tego:

20101216181929

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh, kolejny kau odemnie. Próbowałem wreszcie nauczyć się rysować tą cholerną dłoń trzymającą broń, co nigdy mi nie wychodziło. "Demony" wszedły jakoś z rozbiegu.

20101220210657

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2010 o 21:07, Kamil2142 napisał:

ehh, kolejny kau odemnie. Próbowałem wreszcie nauczyć się rysować tą cholerną dłoń trzymającą
broń, co nigdy mi nie wychodziło. "Demony" wszedły jakoś z rozbiegu.


Rekojesc pistoletu jest zazwyczaj odchylona do tylu, u ciebie jest pod katem prostym. Sama dlon wyszla ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować