Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Wasze rysunki oraz ich oceny

8491 postów w tym temacie

> to jest odpowiedź na posta dodanego przez 10-letnie dziecko, które myśli, że jest mroczne i tru
> Przykro mi, że nie wiesz skąd sie biorą dzieci bo widzisz mnie już rodzice powiedzieli

Ale czytać cię, jak widzę nie nauczyli :> A to jest synuś już w zerówce :>

> Jak już mówiłem żal, żal i jeszcze raz żallllllllllll....;R

Ah umiesz używać trendowych słów. Ale jesteś dżezi, edżi i w ogóle stary reszpekt :>

> popracuj nad tekstami mój dziadek by cie rozwalił...

Znaczy twój dziadek jest 10 letnim mroczny dresikiem takim jak ty? Perspektyw na wyrośnięcie nie widzę, przykro mi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

ostrzeżenie za spam, kolejny taki post skończy sie degradem- prywatne wycieczki załatwiamy prywatnie i polecam regulamin, szczególnie ustepy o kulturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 15:22, igorinho napisał:

> Dziś daję nowy obrazek... Co o nim sądzicie?

Twój rysunek jest naprawdę niezły, aczkolwiek mało realistyczny ( a wiesz, że takie lubię :D
). Jak zawsze rozpieszczasz dopracowanymi szczegółami i bardzo dobrze! Postać profesjonalnie
poprawiona ( ciekaw jestem czym, jakimś cienkopisem czy komputerowo ? ) Zbroja i łuk prawie
że idealne :) Jeszcze jedno pytanko, praca była rysowana na kartce i zeskanowana do komputera,
tak? Bądź co bądź daję ocenkę 9/10.


Thx wielkie za ocenkę... Robiłem to na kartce, a potem skanowałem... Właśnie mówisz, że zbroja prawie idealna - mógłbyś mi powiedzieć dokładnie co jest nie tak bym mógł wynieść z tego jakieś wnioski? Co do realizmu to ja tam lubię postacie fantastyczne... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 14:41, Sophikar napisał:

Thx wielkie za ocenkę... Robiłem to na kartce, a potem skanowałem... Właśnie mówisz, że zbroja
prawie idealna - mógłbyś mi powiedzieć dokładnie co jest nie tak bym mógł wynieść z tego jakieś
wnioski? Co do realizmu to ja tam lubię postacie fantastyczne... :)


Powiem tyle - prace są naprawdę piękne, ale rzecz, której mi brakuje to realizm i jakby to nazwać, "gra światła".
Szkicowanie w Twoim przypadku jest dobre, ale myślę, że może być lepsze. Popróbuj pobawić się w cieniowanie, gdzie widoczny będzie cień, np: ręki, ale także białe miejsce na kartce, czyli tam gdzie tego światła będzie mnóstwo, np: błyszcząca zbroja. Masz chłopie talent i warto byłoby go wykorzystać... Twoje rysunki mogą być jeszcze lepsze, czego Ci z całego serca życzę. Co do realizmu to spróbuj rysować postacie, nie z książek i gazet, ale z otoczenia - rodziców, kolegów ( najlepiej w ruchu ) itp. Myślę, że dzięki temu dojdziesz do perfekcji! POZDRo


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Thx za uwagi! Mówisz jak moi kumple i kumpele z kółka plastycznego - co nie znaczy, że mam to gdzieś i Ciebie też (bo chyba na to wygląda). Thx Ci za to... Tera mam większą motywację:) Będę się starał o lepsze efekty!
Co do postaci z życia to ostatnio rysowaliśmy jedną dziewczynę (w bieliźnie...) i jak na razie zbieram dobre oceny od kumpli... Aha ja przeważnie rysuję z wyobraźni, choć zdarza się coś odrysować... Thx za wsparcie!
POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 15:03, Sophikar napisał:

Thx za uwagi! Mówisz jak moi kumple i kumpele z kółka plastycznego - co nie znaczy, że mam
to gdzieś i Ciebie też (bo chyba na to wygląda). Thx Ci za to... Tera mam większą motywację:)
Będę się starał o lepsze efekty!


Tak trzymaj! Ważne, że chcesz rysować i się rozwijać... Tak naprawdę mówię tylko to co myślę i staram się pomóc Ci w osiągnięciu coraz lepszych wyników, poprzez rady i wskazówki. Motywacja jest najważniejsza - ja jej nie mam i średnio rysuję coś raz na dwa miesiące ;P

Dnia 02.04.2007 o 15:03, Sophikar napisał:

Co do postaci z życia to ostatnio rysowaliśmy jedną dziewczynę (w bieliźnie...) i jak na razie
zbieram dobre oceny od kumpli...


Oo! Chciałbym to zobaczyć! Pewnie nieźle wygląda, nie mylę się?

Dnia 02.04.2007 o 15:03, Sophikar napisał:

Aha ja przeważnie rysuję z wyobraźni, choć zdarza się coś odrysować... Thx za wsparcie!


Nie ma za co... Muszę przyznać, że wyobraźnię masz bujną i oto właśnie chodzi. Tak jak pisałem, postaraj się rysować coś z życia, najlepiej w ruchu.

PS: Najbardziej podoba mi się praca na zdjęciu pierwszym, ponieważ jest najbardziej w moim typie - dosyć realistyczna i ładnie wycieniowana... POZDRo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 15:06, Sophikar napisał:

A teraz dam moje inne rysunki...
Czekam na wasze oceny/uwagi !


Bardzo mi się podobają twoje dzieła:) są bardzo pomysłowe i efektowne:) Jeśli interesuję cię sztuka artów to zapraszam na mojego GS-a:P są na nim moje prace, większość znajdziesz w postach archiwalnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dzięki Ci wielkie! Jeśli chodzi o tą dziewczynę to jest jeszcze w fazie poprawek... Ale raczej tego nie umieszczę w necie... Nie ten rozmiar (kartka A3/A2, a skaner A4... a poza tym nie sądzę by ona chciała być publikowana:)). Będę próbował robić postacie w ruchu...
Jeszcze raz Thx...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz spoko dzieła - budzą respekt! Fajnie wyglądają te smoki i dziewczyny... :) A szczególnie ta Twoja koleżanka. :) Jeszcze mi brakuje do Ciebie, ale kiedyś będę lepszy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 17:12, Sophikar napisał:

Masz spoko dzieła - budzą respekt! Fajnie wyglądają te smoki i dziewczyny... :) A szczególnie
ta Twoja koleżanka. :) Jeszcze mi brakuje do Ciebie, ale kiedyś będę lepszy. ;)


Dziękuję za wspaniałe słowa:) mam nadzieję i życzę ci żebyś mnie kiedyś prześcignął:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 23:20, Katarzyna Jasik napisał:

To chyba szczegóły własnie nadają rysunkom charakteru, czyż nie ? :>


Zgadzam się w zupełności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 17:13, reaven1 napisał:

Dziękuję za wspaniałe słowa:) mam nadzieję i życzę ci żebyś mnie kiedyś prześcignął:)


Nie ma za co:) Mówię to co sądzę i widzę... Nie dziękuję za to odnśnie prześcignięcia - by nie zapeszyć;)
Ale będę się o to starał z wszystkich moich sił! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.04.2007 o 17:19, Sophikar napisał:

Nie ma za co:) Mówię to co sądzę i widzę... Nie dziękuję za to odnśnie prześcignięcia - by
nie zapeszyć;)
Ale będę się o to starał z wszystkich moich sił! :)


Oglądałem twoje prace na GS-ie i stwierdzam że są bardzo obiecujące i pomysłowe:) Możesz stać się dla mnie poważnym konkurentem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 17:22, reaven1 napisał:

Oglądałem twoje prace na GS-ie i stwierdzam że są bardzo obiecujące i pomysłowe:) Możesz stać
się dla mnie poważnym konkurentem:)


W końcu to rywalizacja motywuje do lepszego działania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować