Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Wasze rysunki oraz ich oceny

8491 postów w tym temacie

Dnia 06.07.2012 o 16:09, Gilator napisał:

mały efekt nudy :p


Mogłeś się pochwalić że zrzynałeś z http://www.leagueoflegendsskins.com/images/champions/splash/Kennen_5.jpg ;)
I porównanie do oryginału za dobrze nie wygląda - niepotrzebnie tak waliłeś z tym cieniowaniem wszystkiego jak leci, efekt jest po prostu za ciemny, drzewka też wyszły fatalnie. Poza tym nie jest źle, anatomię odwzorowałeś w miarę poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro teraz mam sporo wolnego czasu to poprawiam stare pracy (dużo się tego nazbierało). Jakieś rysunki z przed roku i tu taka kolorowanka markerami i troszkę poprawione w painterze...


Więcej na deviantcie :P

20120707111445

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakby sie komus nudzilo to moze narysowac dla mnie cos w uniwersum warcrafta zwiazanego z krwawymi elfami, przy uzyciu cieplych barw, bo za to kocham ich klimat. chcialbym, zeby ten obrazek ukazywal elfa paladyna, a w tle las eversong :) i jeszcze jakbym mogl prosic podpis ''Khatolic'' umieszczony gdziekolwiek. naprawde bylbym wdzieczny. napewno bym to sobie uwiecznil ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Potrzebuję konstruktywnej krytyki. Poniżej reklamówka gry Super Mario Land do serwisu VGBox art. Od czasu do czasu robię okładki do gier. Staram się, aby kolejna była lepsza od poprzedniej. Wszystko robione w Photoshopie i Illustratorze.
Co zmienić, co poprawić?
Proszę o poradę i z góry dziękuję.

(Zaznaczam: work in progress)

20120709084253

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pasują mi tylko dwie rzeczy:
Żółty w prawym górnym roku i na środku jest zbyt jasny. Lekkie oziębienie wyszłoby chyba na dobre.

Zrób troszkę miejsca pomiędzy pudełkiem a kadridżem. Kiepsko to wygląda jak są tak do siebie przytulone. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2012 o 09:29, Rick napisał:

Nie pasują mi tylko dwie rzeczy:
Żółty w prawym górnym roku i na środku jest zbyt jasny. Lekkie oziębienie wyszłoby chyba
na dobre.

Zrób troszkę miejsca pomiędzy pudełkiem a kadridżem. Kiepsko to wygląda jak są tak do
siebie przytulone. ;)


Zasłonięty kartridż jest celowo. Co do koloru w rogu, to może masz rację. Zrobię kilka wersji i wrzucę ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.07.2012 o 22:37, NintendoPassion napisał:

Zasłonięty kartridż jest celowo.


Ja nie mówię, że nie. :P Prosiłeś o moje zdanie to mówię: moim zdaniem dziwnie to wygląda, wolałbym przerwę, choćby jednegi milimetra. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2012 o 22:46, Rick napisał:


> Zasłonięty kartridż jest celowo.

Ja nie mówię, że nie. :P Prosiłeś o moje zdanie to mówię: moim zdaniem dziwnie to wygląda,
wolałbym przerwę, choćby jednegi milimetra. ;)


No dobrze właśnie. O to mi chodzi. Postaram się przerobić i wrzucę. Porówna się oba.
Kurcze, wciąż mam wrażenie jakby koncepcja była dobra, a wykonanie już nie bałdzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wzięło mnie coś dzisiaj na coś poważniejszego ( przynajmniej w porównaniu do kału jaki ostatnio wychodził z moich rąk ) i toto wyszło.
Fanart postaci z DoTy 2. Enjoy I guess.

20120713031318

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pumax chciałbym porozmawiać - skontaktuj się ze mną na gg, bo nigdzie nie mogę znaleźć do Ciebie kontaktu. Moje gg znajdziesz na moim gramsajdzie. Bardzo Cię proszę o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2012 o 17:06, PumaX napisał:

A teraz koncepty broni białej :D



Świetne! Naszkicowałaś może więcej, a może coś w kolorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alehor - Dziękować :D Mam kilka nowych szkiców ale planuje je wyrenderować i dopiero wówczas pokazać :)

KapiKullo - nie używam gg, zapraszam zaś na mail: angry.cloud.art@gmail.com :)

Astmol - dobry klimat ma ta grafika :D


Ażeby tak pusto nie było nowe pracki

20120715225854

20120715225913

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować