Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Wasze rysunki oraz ich oceny

8491 postów w tym temacie

Dnia 08.04.2014 o 17:30, pizdecki napisał:

Uniwerek w Anglii. Studiuje Games Design. Na pierwszym roku robie wszystko; 2D, 3D i
skrypty (fuuuu!).


oj to będziesz wymiatał, zazdroszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolega z brzydkim nickiem to multitask widzę, bo i 3D maca. :D Kozackie, a koncept do gry słodki - lubię ten techniczno-komiksowy styl, że się tak niefachowo wyrażę.

qq_MoaR
Genialne w swej prostocie, w sensie lekkości użycia pędzla. Na siłę można by się dowalić do kości policzkowej/żuchwy, że wystające zbytnio, ale w sumie co ze mnie za ekspert.

Pokomentowane, żeby nie było samych obrazków ode mnie. x] Powoli chwytam co i jak, takim stylem se machnąłem prackę:

20140412083457

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończył mi się już czas :d

Żołnierz na probsie:)
Może trochę brodę mogłeś wyostrzyć światłem albo nos, usta bo trochę krawędź kurtki zbiera prawie cała moją uwagę (po lewej stronie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2014 o 08:35, Verd_Navarro napisał:

Pokomentowane, żeby nie było samych obrazków ode mnie. x] Powoli chwytam co i jak, takim
stylem se machnąłem prackę:


Wyszło plastikowo (za dużo miękkich brushy) i z walorem bym się pobawił, ale postęp jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze gadacie, true. Najlepiej jakby mi się udało osiągnąć coś pomiędzy tą sztucznością, a "malowaną" klamrą na ramieniu. Samochodem na rowerze - pseudo 3D w 2D. x] A światło i detal twarzy swoją drogą. Ale co obczaiłem to moje! :D

Kolejna pracka z uwzględnieniem powyższych wskazań i wogóle. Już bliżej "tego czegoś" i w o wiele krótszym czasie zrobione, więc na plusik. Drażnią mnie ostre krawędzie twarzy, ale już zostawię - zabiorę się za kolejną.

20140413072642

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2014 o 00:37, Dandzialf napisał:

RIP CGHub...

Anthony Jones z ekipą zaraz ogarnie nową i lepszą stronkę :d
Skąd on bierze czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umarł król, niech żyje król... niech się DrawCrowd rozwinie i mamy następce. Jest też Behance i inni, więc król się znajdzie... prędzej czy później :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2014 o 17:54, qq_MoaR napisał:

Do wszystkiego trzeba czasu i pracy :p


Ja postanowiłem, że w tym tygodniu moją inspiracją będzie Alice X.Zhang


Wyślij do Kuźni gier, mogą to łyknąć do Veto. Bardzo fajny portret

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2014 o 11:05, Astmol napisał:

Wyślij do Kuźni gier, mogą to łyknąć do Veto. Bardzo fajny portret

Dzięki :) ale chyba gryzłyby się copyrighty :p bo zbyt bardzo bazowałem na modelu
To takie jeszcze pierwsze koty za płoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2014 o 17:30, Eternal101 napisał:

Ahh, piękne rysunki aż czasami zazdroszcze takiego talentu ludziom :).


"Talentu". Jeden z najbardziej irytujących zwrotów jakie można powiedzieć artyście. Siedzisz tygodniami rysując paskudne kupy, w końcu po jakimś czasie wreszcie twoje rysunki przestają wywoływać odruchy wymiotne, dochodzisz do tego tylko i wyłącznie ciężką i własną pracą... a ktoś ci mówi że "on też by tak chciał ale nie ma talentu". To się siada i codziennie rysuje z godzinę i będą efekty a nie mówi o talencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2014 o 18:27, ziptofaf napisał:

"Talentu". Jeden z najbardziej irytujących zwrotów jakie można powiedzieć artyście. Siedzisz
tygodniami rysując paskudne kupy, w końcu po jakimś czasie wreszcie twoje rysunki przestają
wywoływać odruchy wymiotne, dochodzisz do tego tylko i wyłącznie ciężką i własną pracą...
a ktoś ci mówi że "on też by tak chciał ale nie ma talentu". To się siada i codziennie
rysuje z godzinę i będą efekty a nie mówi o talencie.

Ok przepraszam że uraziłem, rozumiem że liczy się ciężka praca ale czasami samą ciężką pracą nie da się narysować takich rysunków, jeszcze raz przepraszam jeśli uraziłem ;<.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować