Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Wasze rysunki oraz ich oceny

8491 postów w tym temacie

Dnia 04.09.2014 o 04:30, Verd_Navarro napisał:

Double post! Gdzie są admini?

Admini są, tylko forum nam nieco utrudnia "zabawę" z obrazkami, więc jak musisz wrzucić prace, to się nie przejmuj. ;) Ew. zaznacz, że post do usunięcia, to ktoś się tym zajmie. ;)

Prośba do wszystkich wypowiadających się w tym temacie: starajcie się nie cytować cytatów, ok? Robią się piramidki. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

qq_MoaR
Kurczę, nie pomyślałem, a teraz jak na to patrzę, faktycznie wiele by ten zabieg zmienił. btw zwierzątko na propsie bardzo.

Rick
Na rozkaz! Sorki za zbędny spam, już nie mogłem usunąć tamtego postu... posta?

No i cośtam jakoś ostatnio:

20141015192231

20141015192244

20141015192256

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2014 o 22:15, qq_MoaR napisał:

Nice!

Quick tip: textura tła nie powinna być ostrzejsza od oczu, zbyt bardzo odciąga uwagę.


Dzięki! O, faktycznie, no przecież. Dzięki za radę, jednak warto tu też coś zamieszczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze podejście z grafiką wektorową. Biorąc pod uwagę, że wcześniej na tablecie potrafiłem narysować jedynie dosyć kanciaste cycki, wydaje mi się, że jest nienajgorzej. Tak, wiem, program dużo ułatwia, ale w końcu mam nadzieję dojdę do wprawy. :) Kolorowanie wyszło jak wyszło, ale nie mogę tego do końca opanować.

20141102155021

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2014 o 15:50, Rick napisał:

Moje pierwsze podejście z grafiką wektorową. Biorąc pod uwagę, że wcześniej na tablecie
potrafiłem narysować jedynie dosyć kanciaste cycki, wydaje mi się, że jest nienajgorzej.
Tak, wiem, program dużo ułatwia, ale w końcu mam nadzieję dojdę do wprawy. :) Kolorowanie
wyszło jak wyszło, ale nie mogę tego do końca opanować.

Daj spokój. Nie jest tak tragicznie choć szału też nie ma :P. Nie wiem jak inni ale jak dla mnie to Alucard jak zawsze na propsie ;-)
Próbuj dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.11.2014 o 12:00, Braveheart napisał:

Daj spokój. Nie jest tak tragicznie choć szału też nie ma :P. Nie wiem jak inni ale jak
dla mnie to Alucard jak zawsze na propsie ;-)
Próbuj dalej.

Dzięki, próbuję, próbuję. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podejście drugie. Teraz jest już moim zdaniem znacznie lepiej. ;) Co prawda miałem podkład, ale dzięki temu ćwiczeniu coraz lepiej czuję się z narzędziami jakimi dysponuje Illustrator. :)

20141104012322

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2014 o 01:24, Rick napisał:

Podejście drugie. Teraz jest już moim zdaniem znacznie lepiej. ;) Co prawda miałem podkład,
ale dzięki temu ćwiczeniu coraz lepiej czuję się z narzędziami jakimi dysponuje Illustrator. :)

Elegancko. Nawet na tapetę na pulpit się nadaje. Powisi na pulpicie jakiś czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2014 o 19:59, qq_MoaR napisał:

Postanowiłem malować jeden dziennie.. ciekawe kiedy polegnę.

Pozwolisz, że zapytam. Ile czasu Ci zajmuje narysowanie takiego ... hmmm że tak to ujmę "dzieła" ? Bo rysunki jak przysłowiowa "ta lala".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2014 o 19:59, qq_MoaR napisał:

Postanowiłem malować jeden dziennie.. ciekawe kiedy polegnę.

Nie chcę się podlizywać, ale... cholera, to jest kapitalne! Naprawdę malarzem to się trzeba urodzić. A tak poza tym, to też mnie ciekawi, ile na to poświęciłeś czasu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na "daily portrait" mam zamiar poświęcać teraz 1-2h, ten akurat zajął mi 1,5h. Liczę, że systematyczność i dyscyplina będzie o wiele lepsza niż poszukiwanie inspiracji, bla bla motywacji.. zwłaszcza teraz gdy inżynier/praca jeszcze na głowie.

Oczywiście nie ma zamiaru spamować forum codziennie :D ...raz na tydzień.

Dzięki za miłe słowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować