Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Wasze rysunki oraz ich oceny

8491 postów w tym temacie

Dnia 05.04.2007 o 19:15, Arivle napisał:

Podoba mi sie Twoj szkic, sporo sie napracowales pewnie na nim, jesli chodzi o cieniowanie.
Fajna masz kreske, zdecydowana.

Dziękuje za uznanie:D Zaraz przejrzę twoje prace, bo nie miałem zbytnio czasu an to :D Widziałem póki co tylko jedną;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 19:16, Cesarro napisał:

Jesteś troszeczkę ode mnie starszy :)

Nom trochę, ale przerwę w rysowaniu miałem jakieś około 2 lata, tak samo ja w przypadku deskorolki co trwa do dzisiaj :D Ostatnio staram się wrócić do formy, bo myślę trochę o tym żeby powiązać jakoś rysowanie ze swoją przyszłością:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 19:18, Cesarro napisał:

Szanowni państwo...mam pytanie :) Co najbardziej lubicie rysować:fantasy, portrety, bitwy itd.?

Ja zwykle na kartkę przelewam jakieś wątki fantasy, ale czasem jest i anime, jakiś portret i w ogóle pełno innych motywów, kwestia chwili, weny i inspiracji czymś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nuczyciele sa rozni. ja mialam fajan babke od plastyki w podstawowce, stawiala mi zawsze 6. W liceum tez byl bardzo fajny facet, ale 6 nie mogl postawic bo regulamin szkoly zabraniam :( Wiec mialam szczescie do nauczycieli plastysk. Jesli ktos ma troche zdolnosci to powinien trafic na poczatku, bedac malym do dobrego nauczyciela, ktory to zauwazy i odpowiednio pokieruje, a dalej to juz bedzie zalezalo tylko od nas smych co z tym zrobimy.i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty już po liceum ?? Kurna każdy tutaj jest starszy...ale muszę przyznać macie świetne rysunki...ja skaner będe mial za niedługo :) Więc zaprezentuję więcej :) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 19:29, Cesarro napisał:

Ty już po liceum ?? Kurna każdy tutaj jest starszy...ale muszę przyznać macie świetne rysunki...ja
skaner będe mial za niedługo :) Więc zaprezentuję więcej :) Pozdro


Jak bedziesz mial skaner to dawaj co masz :) chetnie zobacze
wiesz ja to juz jedna noga prawie po studiach jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak trochę zbaczając z tematu to chciałbym zaprosić na mojego GS''a do ocenienia mojego ostatniego arta:D A co do rysunków Arivle, to podobają mi się:D Trochę bym tylko popracował nad konturami (chodzi mi o wykończenie co poniektórych "kończyn" i elementów) ale ogólnie są dobre:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 19:33, Enilas napisał:

Tak trochę zbaczając z tematu to chciałbym zaprosić na mojego GS''a do ocenienia mojego ostatniego
arta:D A co do rysunków Arivle, to podobają mi się:D Trochę bym tylko popracował nad konturami
(chodzi mi o wykończenie co poniektórych "kończyn" i elementów) ale ogólnie są dobre:D


:) zgodze sie z twoja uwaga, zazwyczaj rysuje je na koncu i juz mi sie nie chce lub nie mam czasu, i tak troche je gorzej traktuje, ale musze cos z tym zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 19:41, Lucas016 napisał:

To z Naruto prawda? ale nie wiem co to za postać. Widzę że z Kiri-Gakure;P ale naprawdę ładnie
narysowane.

Postać to Zabuza, bohater pierwszych odcinków anime:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 19:44, Enilas napisał:

Postać to Zabuza, bohater pierwszych odcinków anime:D

Tak myślałem, tylko ten bandaż mnie zmylił;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 19:46, Lucas016 napisał:

> Postać to Zabuza, bohater pierwszych odcinków anime:D
Tak myślałem, tylko ten bandaż mnie zmylił;)

hehe.. cieszę się, że postać jest rozpoznawalna, teraz zapraszam do mnie do komentowanie tego i innych moich szkicy i wybryków:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja oczywiście zachęcam do odwiedzenia mojego gramsajta, dla osób lubujących się sztuką rysowania polecam obejrzeć moje ostatnie arty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 15:37, Cesarro napisał:

> Całkiem nieźle...Popracuj troszeczkę jeszcze nad tym, włóż w to trochę serca i...będzie
SUPER!!!
> A...masz może skaner?

Niestety niemam :( Będe miał w najbliższym czasie ;)


A no to fajnie! Bo wiesz, rysunki skanowane skanerem będą czytelniejsze i lepiej można będzie się im przyjrzeć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 14:09, ReNeG4De napisał:

> to jest odpowiedź na posta dodanego przez 10-letnie dziecko, które myśli, że jest
mroczne i tru

> Przykro mi, że nie wiesz skąd sie biorą dzieci bo widzisz mnie już rodzice powiedzieli


Ale czytać cię, jak widzę nie nauczyli :> A to jest synuś już w zerówce :>

> Jak już mówiłem żal, żal i jeszcze raz żallllllllllll....;R

Ah umiesz używać trendowych słów. Ale jesteś dżezi, edżi i w ogóle stary reszpekt :>

> popracuj nad tekstami mój dziadek by cie rozwalił...

Znaczy twój dziadek jest 10 letnim mroczny dresikiem takim jak ty? Perspektyw na wyrośnięcie
nie widzę, przykro mi ...

Jak już chcesz wiedziec to mam 17 lat i nie wydaje mi się, żeby "dresiki" ubierały się w czarne ubrania i słuchały metalu. Nie będę się z tobą kłucił bo nie mam już siły do takich jak ty..... ;R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 19:18, Cesarro napisał:

Szanowni państwo...mam pytanie :) Co najbardziej lubicie rysować:fantasy, portrety, bitwy itd.?

ani ti ani to. ja lubie ryso9wać komiksy z krwią!ooo dam 1 na gramsajta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować