Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Wasze rysunki oraz ich oceny

8491 postów w tym temacie

Obawiam sie, ze na moje pracki trzeba bedzie dlugo poczekac, poniewaz w swieta (dokladnie w niedziele) mialem bardzo opwazny pozar w domu i chwilowo jestem bezdomny.

Lady Driada- Znow nic do zarzucenia jesli chodzi o pracke. A co do Twoich nowych zainteresowan to coz.. choroba nie wybiera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sobie przejrzałem teamt i tak patrze że twoje rysunki Astymyk są boskie...jak sie patrzy na twoje rysunki to chcesz takie narysować choć ja nie umiem dobrze rysować a tak naprawde rysuje tragicznie :)) Naprawde są świetne :-) Rysuj dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 12:32, Astmatyk napisał:

Obawiam sie, ze na moje pracki trzeba bedzie dlugo poczekac, poniewaz w swieta (dokladnie w
niedziele) mialem bardzo opwazny pozar w domu i chwilowo jestem bezdomny.

Lady Driada- Znow nic do zarzucenia jesli chodzi o pracke. A co do Twoich nowych zainteresowan
to coz.. choroba nie wybiera ;)


Przykro mi z powodu katastrofy w twoim domu - mam nadzieję, że nie jest tak poważnie, jak brzmi i że wkrótce zasypiesz nas nowymi, jeszcze lepszymi pracami.

Łagodnie potraktowałeś mój rysunek (rozumiem jednak, że masz teraz inne problemy na głowie).
Ktoś tam wspomniał o tym, że sukienka jest za mało szczegółowa - trudno skupić się na szczegółach, kiedy rysunek jest na kartce wielkości A5, poza tym pracka powstała jakieś 4 lata temu - od tamtego czasu wzrósł mi nieco poziom drobiazgowości.
Były też opinie, że głowa jest za duża - dark raziel, masz rację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 17:00, dominik000 napisał:

He. myślisz, że umiesz mięśnie rysować?Co to są te 2 zaokrąglone linie na prawym ramieniu?
Rada:Popatrz se na mięśnie w dragon balu. Poszę na serio, to trochę się poduczysz. Ćwicz a
za 1 bęgzie dobrze :)

Co ty się z niego śmiejesz, a jak sobie przypomnę tego twojego barbarzyńcę czy cokolwiek to było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 15:21, Lady Driada napisał:

Hej! Dawno mnie nie było. Oto mój nowy-stary art :P (brat kazał mi zamieścić :P). Astmatyk
pewnie znowu powie, że mangowe (o ile raczy pojawić się na temacie), ale co tam!


Gratuluję talentu! A czy mogłabys powiedzieć czym go narysowałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 19:51, SzarQ napisał:

Gratuluję talentu! A czy mogłabys powiedzieć czym go narysowałaś ?


Ołówkiem... automatycznym (zapewne niedopuszczalnym przez większość artystów, jako narzędzie niegodne i w ogóle ;P niemniej jest taki wygodny... i nie trzeba ostrzyć :), grubość rysika 0,5 , twardość 2B - do małych formatów jest jak znalazł, polecam! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Jestem pełen uznania dla Twojej twórczości. Ostatnia Twoja praca, była... genialna! Zauważyłem nawet grę światła ( jasność odbija się od włosów ), czego bardzo mi brakuje w prezentowanych tu pracach... A ta twarz, włosy... fenomenalne! Nic tylko pozazdrościć i wziąźć się do roboty, aby osiągnąć podobne wyniki... Nie rozumiem krytyków, którzy dopatrzyli się mankamentów w rysunku. Kobieta wygląda jak prawdziwa, przynajmniej ja tak uważam... Niedługo ja zamieszczę swoją pracę, ale nie oczekujcie zbyt wiele... Powiem tylko tyle, że starałem się jak mogłem :P
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za uznanie i bezgraniczną wiarę w mój talent, ale faktycznie parę błędów tam było... niewielkich raczej ale zawsze (hi, hi... podobało ci się światło na włosach...? Za to cieni na twarzy już zabrakło - nie lubię rysować cieni na twarzy, jakoś mi to nie wychodzi, chyba że mam modela). Krytyki się nie boję - krytyka rozwija.
Czekam na twoje prace - nie przejmuj się że nie są świetne, nie każdy musi być artystą, ale to nie znaczy, że nie może rysować - jak chce i lubi :) Poza tym, trening czyni mistrza, a talent to też nie wszystko - liczy się praca, praca i jeszcze raz praca... No i ciężka praca też ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Rzeczywiście jest tak jak piszesz. Lubię rysować, ale robię to bardzo rzadko - ok. raz na trzy miesiące. Moją pracę stworzyłem ( nie jest jeszcze wycieniowana ) po prawie półrocznej przerwie od ołówka... Tak więc nie ma co się nastawiać, że zobaczy się arcydzieło... :P Piszesz, że liczy się praca. Hmm... oczywiście zgadzam się, ale jak widać nie w moim przypadku :P Po prostu mam za mało czasu na ulubione zajęcia... Wracając do Twojego dzieła to owszem podobało mi się światło na włosach ( ; ), ponieważ było takie... specyficzne. Bardzo rzadko widzi się takie prace, gdzie artysta zaznacza grę światła w taki piękny sposób. Jak zawsze mówię: to tylko moje zdanie i ktoś ma prawo się z nim nie zgodzić :P
A teraz pozdrawiam :P


podobało ci się światło na włosach...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 19:35, Sophikar napisał:

Właśnie umieściłem nowe rysunki na moim GS - zachęcam do oglądania i oceniania:)


Widziałem niedawno i szczerze mówiąc są bardzo fajne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie swoje dziełka pokazuje tutaj...ale nie wiem czy tym razem mógłbym to od tak sobie pokazać. Jeżeli ktoś lubi moje osiołki to zapraszam na mojego gramsajta, bom stworzył coś co od 17+ jest :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 15:18, barteg napisał:

Sobie przejrzałem teamt i tak patrze że twoje rysunki Astymyk są boskie...jak sie patrzy na
twoje rysunki to chcesz takie narysować choć ja nie umiem dobrze rysować a tak naprawde rysuje
tragicznie :)) Naprawde są świetne :-) Rysuj dalej...


ee, dzieki, ze mnie docieniasz, chociaz moze troszke przesadzasz. Boscy to sa Frazetta, Bisley, Miller, Mignola, Parente i cala kupa innych artystow, ktorym do piet nie dorastam (jeszcze). Ale dzieki za mile slowo. Mile slowa sa.. mile :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety jest dosc powaznie. Czekam teraz, zeby zobaczyc co ocalalo z mojego sanktuarium. A jesli bede mial pecha- stracilem wszystkie komiksy/rysunki/materialy do rysowania..... wiec poki co jestem zalamany :/ A forum odwiedzam ot tak jak siedze u kogos z dostepem do netu. Paskudna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 12:32, Astmatyk napisał:

Obawiam sie, ze na moje pracki trzeba bedzie dlugo poczekac, poniewaz w swieta (dokladnie w
niedziele) mialem bardzo opwazny pozar w domu i chwilowo jestem bezdomny.

Lady Driada- Znow nic do zarzucenia jesli chodzi o pracke. A co do Twoich nowych zainteresowan
to coz.. choroba nie wybiera ;)


Współczuje z powodu pożaru...mam nadzieję, że szybko zamieszkasz w nowym domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja mam takie pytanie odnośnie zdjęć. Mam zdjęcia które ważą ok. 1,5mb i z racji ich wielkości nie mam jak i na gramsajta wrzucić. Nie znacie jakiegoś programu co by je zmniejszył i przerobił z rozdzielczości 2304x1536 na powiedzmy 640x480? Plis, pomóżcie. Tyle się napracowałem z tymi zdjęciami i nie moge jak ich na sajta wrzucić ani nigdzie. Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować